Közlemény

Collapse
No announcement yet.

fiat 850 megmentés

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• fiat 850 megmentés

Egy erdei kalandozás során akadtunk rá egy takarosk kis autóra.
    miután szerelem első látásra és az autókat csak vezetni tudom, segítséget,tanácsot,tippet elfogadok hogyan mentsem meg a bambinát.
    Titus és joker kedvelte ezt.

ne szivass ! ilyent találtál ?
    itthon ?

Komment

Azt hiszem tudok segíteni - amit nem tudok ebben a témában ---azt nem is kell ( meg nincs is )
      kollarg, Akos és 5 további látogató kedvelte ezt.

Komment

20/ 35 55 955....................................................
        mátéapu kedvelte ezt.

Komment

Sziasztok!

Én körülbelül egy fél napra szeretnék bérelni valamilyen olasz veteránt augusztus 25-én délutánra. A neten elég sokat keresgéltem, de már vagy eladták vagy nem bérelhető, stb, stb... most már kezdem lehetetlennek látni a dolgot.
          Szóval az a kérdésem, hogy van-e ötletetek, vagy kontakt. Sofőrrel együtt is érdekel.
          Köszi!

Komment

Bibó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szóval az a kérdésem, hogy van-e ötletetek,
            Itt ismerünk valakit,aki régebben "van az a sör" kifejezést használgatta...

Ő joker valószínűleg tud segíteni....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Bibó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Én körülbelül egy fél napra szeretnék bérelni valamilyen olasz veteránt augusztus 25-én délutánra. A neten elég sokat keresgéltem, de már vagy eladták vagy nem bérelhető, stb, stb... most már kezdem lehetetlennek látni a dolgot.
              Szóval az a kérdésem, hogy van-e ötletetek, vagy kontakt. Sofőrrel együtt is érdekel.
              Köszi!
              ....................................bővebben ?
              mátéapu kedvelte ezt.

Komment

Working...
              X