Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bemutatkozás

    Tisztelt,"benzin és olajszagú"veterános, leendő jó ismerőseim talán,ha kiérdemlem, barátaim. Engedjétek meg,hogy bemutatkozzam,53 éves vagyok Bp XVII.ker ben lakom.Hosszú évek óta lesem a veterán oldalakat de csak most regisztráltam.Bevallom egy letöltési szándék vezetett ide.Szinte gyerekkoromtól kisebb nagyobb kihagyásokkal volt motorom.Apám M72 étől kaphattam a vírust.Javában szoci használt rokkák,egy új volt/cezet350 81ben/ de voltak MZ-k JAWA350 csepptank Simsonok és egy NSU MAX250,őt elkótyavetyéltem,sajna.De most nem szeretnék zátonyra futni,ezért is vagyok itt,és remélem kapok majd segítséget tőletek,legalább lelkit.Lehet,hogy magasra tettem a rudat magamnak,de muszáj volt megtennem,nem tudtam ellenállni.igaz,ha a nejem nem bátorít lehet,hogy mégsem veszem meg.A lényeg,hogy megvan,ő egy Honda GoldWing GL1100.1981es kiadás,Az USA-ban gyártották,majd Német,Holland tulajok után került hozzám.A motor teljesen üzemképes,de sok sok munka lesz vele.Regisztrálva és műszakizva van.Lehet,hogy ciki,de még egy métert sem mentem vele.Fék, olajcserék,krómozás...nem kevés stb."Kavycka"-tól szeretnék letőlteni vmi kezelési útmutató a neve,talán.DE lesz egy Holland nyelvű teljes szerelési szakkonyvem, sok ábrával stb.Ha bármit megtudok,pl.eladó idősebb motorok,vagy jó,de nem túl drága esztergályos,krómozó,kárpitos stb megírom. Hát ne haragudjatok,ha egy kicsit hosszúra sikeredett a bemutatkozás,de dumálni is szeretek.Jó egészséget mindenkinek!És idehalljam a szerszámcsörgést,mert nyakunkon a tavasz! Üdv:sz.fefe
Ugrás az oldal tetejére
Working...
X