Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Hogy a veteranozáshoz és a permetezéshez kapcsolódjak, én a hét végén egy 1972-es kiadású Japán gyártású Arimitsu motoros permetezővel fogom megködölni a diófáimat.
    Még édesapám vette, akkoriban a 860 öles Budaörsi barackosunkat permetezni. 0 üzemórás kora óta a családban van.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Oyabun; 2021 márc. 24, 07:10.

Komment

Kizárt dolog, hogy csak engem csalt ki az útra ez a jó időt! Tegnap elgurultam Jászberénybe az első olajcsere után.

Komment

sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kizárt dolog, hogy csak engem csalt ki az útra ez a jó időt!
        Majdnem délig esett ,qurva jó az idő!

Viszont örülök,hogy neked sikerült kerülnöd!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Én már csapattam kevésbé jó időbe is, köhécseltem rendesen, de megérte.

Komment

sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tegnap elgurultam Jászberénybe
            Legalább dudálj egyet máskor ha erre jársz...

Komment

Végre én is feltöltöttem a tankot és mentem egy kört. Az időjárás a motornak jobban tetszett!
              És ha már feltöltöttem, végre szakítottam időt egy benzinszint mérőre is.
              Gondolom már mindenkinek megvan, de ha mégsem...
              Tehát a 18 literes tlf tank köbölve: liter/mm-ben:

2/57, 4/86, 6/110, 8/130, 10/151, 12/173, 14/196, 16/226.

Tudni kell, hogy:
              - a mérést úgy kezdtem, hogy a tank jobb oldala teljesen tele volt (cca. 2,5 l "motordöntögetős tartalék"), a bal oldala pedig teljesen üres,
              - a mérési adatokat az Országos Mérésügyi Hivatal nem hitelesítette.

Komment

Nem igazán díjazom a modern gépeket,de most jól esett pár km-t gurulni.

Komment

Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gondolom már mindenkinek megvan
                  Dehát ez alap egy motornál
                  Click image for larger version

Name:	ariel_old.JPG
Views:	56
Size:	470.3 KB
ID:	228085 Click image for larger version

Name:	a_alja.JPG
Views:	54
Size:	638.5 KB
ID:	228086
                  Ifjú koromban épitettem egy motort és ez lett volna a benzintartály. Ez egy Ariel tartály és valami autónak az úszós szintjelzője lett beépitve egy felforrasztott fém gyűrűre
                  Az úszó karját le kellett röviditeni, lényegében "csalt" a műszere, de át lehetett volna skálázni. Végül is itt pihen egy ládában a sufniban

Komment

Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tecc, szép az a motor! Nincs szebb egy klasszikus vonalvezetésű boxer BMW-nél

Komment

Bocs maradva a Címnel' Szerdán delután ellátogattam regi találkozoink helyere Keszibe. Kicsit elmelkedve Jozsi barátomra emlekezve elkoszontem a Tiszai kanyartol 18.3O kor nyeregbe szállva most is kellett a 3 öra hazáig. Ez nem sok csak 7O es átlagot sikerult megtennem. Igaz sok a telepules hol csendesebb az iram. Azert mek kell jegyeznem szep tiszta a falu azon resze hol jártam. Jo volt regi emlekeink helyenjárni ujbol..

Komment

Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X