Közlemény

Collapse
No announcement yet.

van itt bogaras? :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • hajni0912
    replied
    este otthon tudok képet feltenni este jövök




    csak a kocsiban vagyok ilyen, mert ahhoz nem értek, és minden máshoz igen, tehát ott sokkal határozottabb vagyok De nem gondolod, hogy ennyi veterános fiúval nekiállok vitatkozni? Mi lenne abból szerinted?

    Leave a comment:


  • korompaiistvan
    replied
    Azért egy benzingőzzel fertőzött nő másképp gondolkodik, remélem

    Leave a comment:


  • -t5-
    replied
    hajni0912 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de mi az, hogy „ez igen”?
    Csak úgy megörültem, hogy ilyen könnyen "meggyőztünk"!
    Nem vagyok ehhez hozzászokva, igaz otthon nálunk is mindig az enyém az utolsó szó!
    "Igazad van Anyukám"

    Leave a comment:


  • korompaiistvan
    replied
    Képet tudnál esetleg föltenni róla?

    Leave a comment:


  • hajni0912
    replied
    köszke de mi az, hogy " ez igen"?

    Leave a comment:


  • -t5-
    replied
    hajni0912 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem lesz műanyag sárvédő
    Ez igen!
    Jó Csaj vagy Hajni!
    Isten hozott a Fórumon!

    Leave a comment:


  • hajni0912
    replied
    köszi a segítséget, tehát, ha igazi bogár, akkor ne legyen rajta műanyag Remélem jól értem. Én is valahogy így gondoltam, de megerősítettél. Köszke))
    Szép estét
    Hajni




    köszi-köszi nem lesz műanyag sárvédő




    és ezek szerint a festése is macerásabb és drágább is jókat mondtok, köszönöm




    tessék csak elcsábulni kis ájlávjú autó))) benzin és gáz szag van a kocsiban, de imádom múltkor a kézifék a kezemben maradt kiszakadt)) csak nevettem egyedül a kocsiban imádnivaló hihi




    a kocsikám 1300-as, és 1971-es évjáratú. köszi a jó tippet megfogadom, és megnézem
    szép estét

    Leave a comment:


  • Che
    replied
    Kedves Hajni!

    Üdvözöllek a fórumozók népes táborában és remélem ennek a kis csapatnak lelkes és aktív tagja leszel.

    Sajnos nem írtad le a kedvenced pontos típusát és gyártási évét,mert bár a bogár az bogár,de az évek folyamán annyi változáson ment át,hogy az alkatrészek,így a karosszéria elemek is,nem minden esetben csereszabatosak.

    A bogárhoz,mint veteránautóhoz,egyébként talán a legjobb a,javításhoz szolgáló karosszériaelemek ellátottsága,így sárvédőt is korlátlan mennyiségben lehet hozzá kapni.A műanyag sárvédő,valóban nem autentikus és a festése igen problémás és költséges lehet,-tehát teljes mértékben osztom a véleményem,az előttem szólókkal,-inkább ne.

    A mai időkben születnek és bezárnak cégek napról-napra,ezért nem tudom létezik e még az ACI,valahol a lakihegyi adó táján,de ott úgy tíz évvel ezelőtt a padlólemeztől az ajtóborításig minden volt a bogarakhoz,-már lemezárú.Úgy vélem ha a keresőbe bepötyögöd a keresett alkatrészt,nem egy találatot fogsz kapni és még az árak között is lesz választani való.

    Üdvözlettel:Che

    Leave a comment:


  • OdinHEM
    replied
    Hát a tartósság az előny a műanyagnál, de mint bogár "fan" nekem inkább legyen kicsit rozsdás, legyen jobban lakatolva de aminek fémnek kell lennie az legyen rajta fém. Egyelőre csak rajongó vagyok bogár téren de aztán ki tudja lehet még bármi. Múltkor majdnem elcsábultam egy bogáron...

    Leave a comment:


  • kollarg
    replied
    Habár én csak úgy a fejemben vagyok bogaras (pedig a hasonló nevű négykerekű is tetszik, de egyenlőre maradok a motoroknál) és nem ismerem a műanyag alkatrészeiket, esetleg azt tudom ajánlani, hogyha ilyenekre ruházol be és festésre kerül a sor, akkor előtte beszéld meg a fényezővel a dolog pontos menetét. Jó a nem rozsdásodó és rugalmasabb plasztik, de a festék is igényel némi lágyító adalékot, hogy a műanyag mozgását jobban le tudja követni és ne repedezzen.

    Egy profi fényező ezt tudni fogja és így is csinálja, de ha erre kérdezel rá, mármint hogy mennyi lágyítót kell használni, akkor lehet meggyőzöd egyúttal hogy képben vagy.

    Leave a comment:


  • smuk73
    replied
    Van itt bogaras is Mintha azt kérdeznéd mit főzzél holnap "amit szeretnél".A műanyag nemfog rohadni az életben semE ha nem stimmel az íve vagy netalántán megnyomod akkor kiszokott szakadni a csavaroknál.A fém viszont hajlítható kalapálható hegeszthető.ha levan rendszeresen kezelve akkor egy darabig örökösÜdv:1200 mexikói 1982-ből

    Leave a comment:


  • -t5-
    replied
    hajni0912 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van itt bogaras?
    Szia Hajni!
    Jó helyen Vagy, mert itt "mindenki" egy kicsit 'bogaras'! A kérdésedre kérdéssel tudnék válaszolni, azaz ha Te az eredetiségre törekedve olyan sárvédőt akarsz amilyen a bogaradon van és az műanyag, akkor tedd rá! Ha fém sárvédőid vannak fenn, de tartósabbat akarsz és nem érdekel az eredetiség valamint az ebből adódó értékvesztés, akkor nosza!
    Én megmondom Neked őszintén, nagy bogár tisztelő lévén nem örülnék ha átváltoztatnád a "kis bogaradat".
    Ezt csak úgy magamban mondtam, de kihallatszott!
    Puszi:Gabi
    http://www.marotikonyvker.hu/products/category_155.html?&page=1

    https://bugparts.hu/vw-bogar-transpo...ter/5|/oldal/3
    Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 jún. 12, 07:05.

    Leave a comment:


  • hajni0912
    started a topic van itt bogaras? :)

    van itt bogaras? :)

    Sziasztok!
    Tudnátok nekem segíteni Vw Bogárral kapcsolatban? Van egy 1971-es 1300-as bogaram, amolyan kis ájlávjú autó de sajna beteg... találtam hozzá a neten 4 db műanyag sárvédőt, szerintetek érdemes megvenni? Ja, és 1968-as, 1300-as bogárkán volt. Tudja valaki, hogy jó-e hozzá, illetve hogy mi az előnye, és mi a hátránya a műanyag sárvédőnek?
    Segítsetek légyszives!
    Köszi
    Hajni
Ugrás az oldal tetejére
Working...
X