Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont azóta mentem már vele 10 km-t és azt jól számolja, csak a sebesség mutatónak a rugója akadhatott ki, úgyhogy most mint annó a pilóták (vagy az első motorosok), az arcommal érzem a sebességet.
    Lehet összedörzsöl a mágnes az aluharanggal...
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet összedörzsöl a mágnes az aluharanggal...
      Az is megeshet, de sajna minden esetben szét kell kapnom az órát

      Komment


        Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mennék én, de nekem messze van. Főleg úgy, hogy egy tegnapi 60km-es, gondmentes minitúra után ma reggel az út szélén hagyott a motorom. 135km alatt megevett egy gyertyát, úgyhogy még babrálni kell az úszóval is, meg a gyertya típusával is, hogy jól menjen.
        Sok sikert hozzá , remélem hamar megtalálod a jó beállításokat. Ez a legcefetebb része a felújításnak szerintem...

        Komment


          Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          1esben ha minden igaz 120at mentem.
          De irigyellek! A sok új motorosnak leesett az álla?
          Jó-jó értem én....




          Egyébként Guinness rekordot állítottam fel, csak nincs hitelesítve. Hajdúdorogon jártam és felvettem egy idősebb stoppost aki térszeg volt. Egye fene hova vigyem? " Az oázisba" hol van? Az út végén. Nos, 50-100 méterre volt az oázis Inkább 50. Mondtam is neki ilyen rövid fuvarom még nem volt :-)))

          Azért megköszönte nagyon szépen.
          Beagle és Blackmumus kedvelte ezt.

          Komment


            Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            minden esetben szét kell kapnom az órát
            Ez az, ami tőlem van?
            Semeddig se volt jó, vagy egy darabig igen?

            Komment


              demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez az, ami tőlem van?
              Semeddig se volt jó, vagy egy darabig igen?
              Igen ez az Tökéletesen működött, már szólni is akartam, hogy nagyon f.sza de 120 km után meggondolta magát. Mindenesetre a kilómétereket még számolja, úgyhogy féligmeddig használható, de a bejáratáshoz szükséges sebességhatárokat csak a motor hangja alapján tudom tartani Még szerencse, hogy volt 120 km-em kitapasztalni ezeket a hangokat.
              jagdtigger, sepy és kedvelte ezt.

              Komment


                De azért vigyázz nehogy bemérjenek az autópályán,ha kicsit odacsavarod neki
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  De azért vigyázz nehogy bemérjenek az autópályán,ha kicsit odacsavarod neki
                  Nem tudnak bemérni Akkora ködöt húzok magam után, hogy nem látszik ki a rendszám. Meg pirosnál a hátszél beköpi a rendszámot olajjal így ki sem látszik már

                  Komment


                    Már kezdtem rácsodálkozni a gépedre 1-be 120 nem semmi. Vígasztalás képpen az én első napom sem volt eseménytelen, 35km-után az új Briks gyertyán eltűnt a szikra-enyit a minőségről! Miután elővettem az ősi "Pál "-t ment tovább. Örülök , hogy Te is az arcoddal nyesed a szelet , majd lassan beállnak a gépek - lényeg, hogy mozognak végre Önszántukból!

                    Komment


                      "35km-után az új Briks gyertyán eltűnt a szikra-enyit a minőségről!"
                      Minőség az sajnos már nem szempont . A brisk eléggé zsákba macska, van hogy 1 hét alatt megeszi, de olyan is van hogy 1 hónapot is túlél... Azt hiszem ideje NGK-ra váltani, hátha jobban bírja.

                      Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tudnak bemérni Akkora ködöt húzok magam után, hogy nem látszik ki a rendszám. Meg pirosnál a hátszél beköpi a rendszámot olajjal így ki sem látszik már
                      Nekem is sűrű(1:25) a keverékemen, de azért ez durva...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 máj. 05, 18:40.

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nekem is sűrű(1:25) a keverékemen, de azért ez durva...
                        nekem még 1:20, de azért egy kicsit túloztam. Látszik azért a rendszám, de egy hét alatt keletkezett rajta egy aranyos réteg olaj

                        Komment


                          Azt gondoltam hogy csak túlzol. Az mondjuk durva hogy sűrűbb a bejárató keveréked mint az enyém... Az enyém még csak nem is füstöl(legalábbis annyira nem hogy feltűnő legyen, de aztán lehet leszedem a könyököt és rosszul leszek ) pedig nem sokkal hígabb...
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 máj. 05, 18:48.

                          Komment


                            Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nekem még 1:20,
                            Nekem meg 1.15! Az első 500 km-en még így keverem! Már 300-on túl vagyunk!

                            Komment


                              Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem meg 1.15! Az első 500 km-en még így keverem!
                              Az hogy lehet? Gyertyád hogy bírja? Nem 1:20 van előírva neked is? Vagy direkt adsz neki még pluszba hagy füstöljön a vége?
                              Én is szeretem mikor a pirosnál a kocsik 5 centire állnak meg mögöttem, aztán a visszapillantóból figyelem hogy mattul el a rendszámtáblájuk :P


                              Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Már 300-on túl vagyunk!
                              Mi ma tudtuk le a 188. közös kilométert, szombaton meg megyünk jótékonysági kiállításra, addigra szeretném én is ha 300on túl lennénk

                              Tényleg! Környékbelieknek ajánlom figyelmébe:
                              2013. május 11. Nyíregyháza - Sóstó Múzeumfalu, Jótékonysági Kiállítás - Főzés <a href="http://www.youtube.com/watch?v=6xMMIeYkOXo" target="_blank">, Sajtócikkek

                              Komment


                                Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az hogy lehet? Gyertyád hogy bírja? Nem 1:20 van előírva neked is?
                                Őszintén szólva,én úgy tudom,hogy az első 500km 1:15, 500-1000 km 1:20, 1000- 1:25 keverés ajánlott.

                                Mindenesetre én így keverem és fogom keverni az üzemanyagot. A gyertyámnak semmi baja sincs még,én NGK-t használok minden motoromban,nekem ez vált be. A bejáratás után lesz egy alapos kipufogó tisztításom,de igazából csak hidegen füstöl nagyon,ha bemelegszik,akkor már nem olyan vészes,bár teljes gázt még nem húzok neki és max. 60 km/h-val "hajtom"!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X