Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ha a törés helyén zárvány van, akkor utángyártott pofa lehet formába öntéssel. Az eredetit gondolom kokillába préselik. Borzalom, ami az utángyártott vackok körül van.

    Komment


      "Szesztestvéreim!" Hétvégén lesz valamiféle motorkiállítás Debrecenben a malomparkban. Nem tudom lesz-e, valami öregebb motorka, vagy csak az új puccos rizsrakéták....? Én elmegyek megnézem. Jön valaki?

      Komment


        "És ami még biztos lesz:
        -szép motorok
        -szép lányok
        -móka-kacagás!"

        Hááát...ez biztos puccos lesz...

        Komment


          Hasznos cél az adó 1%-ának:

          Komment


            Egy kis érdekesség, Rózsa 125:

            Rózsa 125 - Retro Mobil

            Forrás: retromobil.hu

            Komment


              Hello!
              Gondoltam a kocsmában kérdezem meg, mert nem annyira veterános a kérdés, Denso vagy NGK (nyilván eredeti) gyertya jobb szerintetek 1,3-as 8 szelepes (legrégebbi) suzuki swift gépkocsi motorba? Esetleg akinek van/volt ilyen járgánya melyiket ajánlja?

              Komment


                Denso vagy NGK
                Melyik olaj a jobb:shell 15-40-es vagy az Aral 15-40-es ?Az enyémet shellel adták ki a haverét arallal ??????
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Nagy mókár lehetett az öreg Rózsa bácsi. Csinos motorka és még aluvázas is.

                  Komment


                    Az olajos kérdésedre is tudnék válaszolni: nyílván a Shell olaj a jobb.
                    Gyertyákba meg nem vagyok otthon így ezért gondoltam hátha valaki próbálgatta már őket.

                    ps: A Pannónia/Csepel/Simson stb motor kiadásának idejében sem voltak még jó olajok, és mégsem AROL 2T féle förmedvényt teszek bele, mert a gyárból azt ajánlották hozzá akkoriban.
                    Ha fejlődik a technika akkor lehet fejlődni vele ilyen tekintetben.
                    De lehetne itt elmélkedni az azbeszt fékbetétekről is.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2015 febr. 16, 19:56.

                    Komment


                      dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hello!
                      Gondoltam a kocsmában kérdezem meg, mert nem annyira veterános a kérdés, Denso vagy NGK (nyilván eredeti) gyertya jobb szerintetek 1,3-as 8 szelepes (legrégebbi) suzuki swift gépkocsi motorba? Esetleg akinek van/volt ilyen járgánya melyiket ajánlja?
                      Mindkettő Japán(?) Ha igen, akkor teljesen mindegy, hogy melyiket rakod be...

                      Mateapu is ezt akarta mondani...szerintem.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 febr. 16, 20:20.

                      Komment


                        Okés, értettem amúgy, vagyis azt hittem, van valami nagyobb különbség is.

                        Komment


                          Ezekre azt mondom,melyik a jobb?
                          A benzinkuton mondják a extrától jobban megy...Én erre:és akkor engem,nem büntetnek meg gyorshajtásért.?!

                          Hülyeségnek tartom a márkák közötti rivalizálást mikor boltbajárónak kell egy autó kit érdekel milyen márka és hány-száz LE.persze nekem is tetszik sok autó vagy motor. Viszont sokszor céltalan,túlzó dolgokra készítették őket,mellyel ösztönöznek az újabb vásárlásra.....melyek minősége változ.ó.Ó......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            1,3-as 8 szelepes (legrégebbi) suzuki swift
                            Az enyémben Denso van, teljesen meg vagyok elégedve vele.
                            Az NGK-val kapcsolatban nincs autós tapasztalatom, de véleményem szerint az sem rossz márka. Annak idején az ETZ-m azzal muzsikált a legszebben.

                            Komment


                              Szerintem az NGK már nem a régi. Én már autóban is inkább Denso-val váltom ki.
                              Milyen gyertya van előírva a gépkönyvben?

                              Komment


                                Az NGK-t sokszor hamisítják manapság. Denso ha az még tényleg eredeti akkor az én tapasztalatom szerint jó minőség / Wartburgba /nekem elment 50,000 km-t hiba nélkül- trehány autós voltam mert állandóan mentem abban az időben és úgy rendes tempóban pedig nem egy kanyar menő de meglehet szokni! NGK-t pedig tettem a Sport-ba és 2500km-t ment, ez pedig nem nagy teljesítmény pedig nem hamisított volt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X