Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motoros találkozók a Viharsarokban

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ma megtörtént a fenti meghívóban szereplő zászlóátadási ünnepség. Az első híreket itt olvashatjátok:

    Zászlót kapott az ipartestület a veterán motorosoktól

    Különösen szívet melengetőek ezek a sorok:

    '"A zászlóadományozó dísztaggyűlésen Dobókői György, a Békés Megyei Közlekedési Felügyelőség vezetője tiszteletét fejezte ki a veterán motorosok iránt, hisz értéket mentenek a régi járművek felkutatásával, gyűjtésével. A múltat mentik át a jelennek, mert hisznek a jövőben. "
    Titus, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Tudósítás és képgaléria a Hír6 tolmácsolásában a zászlóadományozásról:

      Veterán motorosok adtak zászlót a csabai ipartestületnek - · Békés megye · Békéscsaba · Panoráma - Hir6.hu - A megyei hírportál
      taluga és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        És itt a legújabb rendezvényünk. Figyelem, ez már a jövő hét vége!. "Hí a haza!"

        Click image for larger version

Name:	Plakát.jpg
Views:	1
Size:	42.8 KB
ID:	139517

        és a várható felhozatal:

        CZsolti Albuma: BIVMK - Veteránmotor kilállítás 2013.09.08.

        Ha valaki közületek esetleg géppel kíván megjelenni, az feltétlen jelezze előtte a plakáton megadott telefonszámon.
        Ja és priviben esetleg nekem is, hogy összehozzuk a találkozót. Ifással és Sepyvel már találkoztam. Jó lenne megint összejönni egy kis beszélgetésre.
        taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Március 15-e tiszteletére mi is díszbe öltöztettük motorjainkat. Szépen kifényesítve állítottuk ki - immáron 3. alkalommal a békéscsabai Ipartestület Székház udvarán. A Méray ugyan nem jött el, de csepeli motorkerékpárokból szinte teljes volt a felhozatal. (P20 és TLB sajnos nem volt.)

          Helyettem beszéljenek a képek, jó nézelődést:

          https://www.facebook.com/istvan.bara...7947058&type=1

          CZsolti Albuma: BIVMK - Veteránmotor kilállítás 2014.03.15.
          St.Z.350, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Köszi Zsolti a sok fényképet, jó látni,hogy ilyen nagy veterános élet van Csabán!
            A Danuvia fórumos komáim is ott voltak ezzel a kép járgánnyal:
            Click image for larger version

Name:	788182.jpg
Views:	1
Size:	41.2 KB
ID:	139583

            Komment


              #21
              Helló Ricsi csak nem a Dr zsolti volt a feketével? Köszi Zsolti a képeket nagyon szép motorokat láttunk.

              Komment


                #22
                csak nem a Dr zsolti volt a feketével?
                Hát azt nem tudom hogy doktor-e, de Zsolti az biztos!

                Komment


                  #23
                  Hazánk "felszabadulásának" 59. évfordulója alkalmából motorostúrát szervezünk Nemesmedvesre, az utolsóként felszabadultnak mondott településre. Gyertek Ti is!

                  További részletek itt

                  Komment


                    #24
                    csak nem a Dr zsolti volt a feketével?
                    A feketét vállalom - a kislányom volt - és egy barnát is (a feleségem). A dr. pedig megtisztelő (nőorvos)

                    Komment


                      #25
                      Te csak ne légy ilyen mohó! A Te feketédet és a Barnát puszilom Neked pedig az ujjadra csapok, hogy hol akarsz Te kutakodni Zsoltikám!

                      Komment


                        #26
                        Click image for larger version

Name:	Steigerwald_2014.jpg
Views:	1
Size:	127.5 KB
ID:	140010
                        https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/photo.php?fbid=741707102547529&set=o.173959002762768&type=1&theater

                        Ezenkívül 2014. június 9-én Békéscsabán a Lencsési úton a Lidl-áruház melletti benzinkútnál és környékén a

                        Click image for larger version

Name:	Klublogó.jpg
Views:	1
Size:	101.3 KB
ID:	140009

                        Börzét rendez. Részletes porgram, plakát később. Egy kis ízelítő a 2013-as börzénkről:
                        https://www.facebook.com/motorosklub...0322212&type=3

                        Lesz Pannónia kipufogó is.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 máj. 15, 08:24.

                        Komment


                          #27
                          Sajnos veletek együtt csak képekről tudom elképzelni a II. Veterán Motoros Találkozót a gyulai Steigerwald tanyán. Rajtam kívül álló okok miatt más lett a hétvégi program.

                          Veterán motorok a gémes kút lábánál | Közélet | Békés | beol.hu BEOL

                          De a gépek gyönyörűek, és ne feledjük, hogy Sepy lánya komoly eredményt ért el, mint sodrófahajító bajnok! Éljen!!!

                          Komment


                            #28
                            Hagyományteremtő céllal futunk neki a második börzénknek:

                            Click image for larger version

Name:	borze_bcsaba_2014.jpg
Views:	1
Size:	89.6 KB
ID:	140177

                            Olvassátok, terjesszétek. Ja, és jöjjetek el! D

                            Komment


                              #29
                              És íme itt a képsorozat a 2. börzénkről. Sepyvel és Ifással személyesen is találkoztunk. Elmondhatjuk, hogy a hazai és volt NDK-s motorok alkatrészkínálata vitte a prímet. A Jawa-CZ vonal csak guruló vasként képviseltette magát, de a fotók tanulsága szerint derekasan.

                              Click image for larger version

Name:	veteranborze.jpg
Views:	1
Size:	99.9 KB
ID:	140204

                              https://www.facebook.com/media/set/?set=a.326670070817922.1073741836.100004247947058&type=3
                              Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 jún. 11, 00:15.

                              Komment


                                #30
                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                de a fotók tanulsága szerint derekasan
                                Én itt Baráth Istvánon kívül nem sokat látok. Persze lehet hogy csak az én készülékemben van a hiba...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X