Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Van aki akkor ébred első álmából a kockás pokrócon...

    Majd csak beenged.
    Már ha tudott aludni a dalolástól...


    BU-t megint átették, és pont jól , nagyon szorítok hogy most már így maradjon .

    Komment


      #32
      Az év első szalonnasütése....egyedül emlékezve...........
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #33
        direkt nem szóltál ? kicsi volt a tűz ? -igaz nekünk csak bolti szalonnánk van ..

        Komment


          #34
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          direkt nem szóltál ? kicsi volt a tűz ? -igaz nekünk csak bolti szalonnánk van ..
          Pedig simán tarthatnál malacot (nem a szomszédokkal kell foglalkozni, hanem azzal hogy mit eszel! )

          Komment


            #35
            most volt itt -Emu , kérdeztem nincs-e nála valami traktor , mert a fele földemet már felástam , és nagyon elment a kedvem .. akkor ültessek malacot ?

            Komment


              #36
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              most volt itt -Emu , kérdeztem nincs-e nála valami traktor , mert a fele földemet már felástam , és nagyon elment a kedvem .. akkor ültessek malacot ?
              El se kell ültetned, csak engedd ki a kertbe és feltúrja helyetted...

              Komment


                #37
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                kicsi volt a tűz ? -igaz nekünk csak bolti szalonnánk van ..
                Az enyém még boltibb,két szalonnát kellett süssek míg hat szelet kenyér zsíros lett..????.Nem értem,anyósomnak igaza lehet van koleszterinmentes szalonna???Nem szeretek egyedül lenni a tűz mellett ,valószínűleg gyenge a vonzerőm , de szeretem a tüzet és szeretem a szalonnát is !!!!
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2018 márc. 13, 20:48.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  valószínűleg gyenge a vonzerőm
                  Ha sült szalonna illatára se jelent meg senki, akkor nem a vonzerővel van a baj, csak nem járt arra senki.

                  Komment


                    #39
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    most volt itt -Emu , kérdeztem nincs-e nála valami traktor , mert a fele földemet már felástam , és nagyon elment a kedvem .. akkor ültessek malacot ?
                    Állítólag alig kell locsolni, és magát trágyázza.

                    Komment


                      #40
                      Sziasztok !
                      Jól esett végigolvasni ezt a "pár" hozzászólást , eszmecserét.Úgy néz ki hogy az idei találkozásunk is elmarad. A július utolsó hétvégéje (igaz csak szombatról van szó) itt nálunk egy nagyobb veterános összeröffenés időpontja. Az augusztus 25.e pedig a saját klubunk idén 2.-ik alkalommal megrendezendő veterán autós motoros találkozójának dátuma. Alapító és vezetőségi tagként illendő jelen lennem az eseményeken.
                      Igy utólag be kell valljam , mostanában hanyagoltam a kedves fórumtagok társaságát !
                      Ez történt egészségügyi és más elfoglaltságok , okok miatt is !
                      Viszont ha a fórumos találkozó marad a megszokott időpontban , akkor remélem tudjátok hova kell tervezni augusztus 25.ére !! Az elsőn rendezésen is voltak magyar honból veterános barátok , ismerősök.
                      Üdvözlettel , Gábor
                      Utoljára szerkesztve a következő által: kvaga; 2018 márc. 29, 22:29.

                      Komment


                        #41
                        Szia Gábor!
                        sajnálom, hogy nem futunk össze a Tisza folyó partján, ahogyan írod, idén tuti nem... köszi az augusztusi meghívást, én a magam részéről örömmel átugratnám a Jawa-t a Dunán is, azonban még át kell látnom a nyárutót, mit is hoz az élet...
                        remélem, azért minden ok., minden esetre a legjobbakat kívánom Neked és a családnak is innen a messzi távolból,
                        üdvözlettel: Z.
                        (hallgattam rád, és én is beüzemeltem egy vape gyújtót a gépre, tavaly meg is történt a tesztüzem, szépen kapkodja a lábát, klassz)

                        Komment


                          #42
                          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          üdvözlettel: Z.
                          Remélem ezt olvasod,készen van a dobod már két üzit írtam,nem került eléd!!!!!!!!!!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            Ja igen. köszi Máté,
                            persze, olvastam....

                            Komment


                              #44
                              én is küldtem üzenetet,

                              Komment


                                #45
                                Sziasztok!
                                Várjuk a találkozót remélem az eddigi időpontban lesz megtartva!
                                Simson még elásva a garázs mélyén most a Fiat 127 el küzdök éppen a fényezőnél van aztán megy az összerakásra egy jó baráthoz!
                                1 szó mint 100 Keszin sok dolgom lesz Mirr_Murral is van "békülni való"!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X