Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gabikám még a régiben virítunk legfeljebb javítjuk rajta a számot hisz mégis ez lesz az 5.!!!!z
    Sepy
    Épp ez a gond , hogy régi sincs a gardróbban !
    Tehát nem tudom elővenni itt-ott abban virítani.
    Remélem TE majd szimbolikusan képviselsz a mi egyentrikónkban Keszin ! Legalább egy fotó erejéig.
    Előre is köszönöm kedves barátom !!


    Komment


      #77
      Gabikám ha ott leszek velem lesz és nem csak egy fotó erejéig. Én szeretnék benne feszíteni nálatok is de tudod terveinket a sors sokszor felül írja. A tavalyi galiba óta óvatosabbnak kell lennem bár a vasat még nyergelni szeretném és nem csak helyben!

      Komment


        #78
        Meghívás!

        Komment


          #79
          Valami hír ? változás ? egyéb ?

          Komment


            #80
            Hé, Kvaga!
            Te jártál ma Komáromban azon a autós-motoros ünnepnapon?

            Komment


              #81
              Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Te jártál ma Komáromban azon a autós-motoros ünnepnapon?
              Hát igen : szintén van aki eszembe jut,mikor a JAWA különlegességeket látok valahol......
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #82
                Szervusztok!

                Időszerű lenne már,ha Attila feltenné a szokásos jelenlétis szavazóst,hogy tudjuk kiknek a jelenlétére lehet számítani az idei fórumtalálkozón Tiszakeszin.Sajnos az utóbbi időben sok volt aktív tag,vagy elmaradt,vagy hallgatásba burkolózik,nem tudok semmit a Sintérékről,Ildikóékról és még többekről sem,a nevek említése nélkül,-pedig jó lenne,ha minimum a megszokott csapat ott lenne,sőt újakkal bővülne!Már eluntam noszogatni a kevésbé aktívakat,úgy tűnik,hogy csak akkor kellünk nekik,ha valamiben szükségük van ránk,de az emberek már csak ilyenek,-minden az egyéni érdekről szól és ezt el kell fogadni.

                Apacsavót is már többször hívtam telefonon,de egyszerűen elérhetetlen.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #83
                  Sziasztok! Semmi változás, az időpont helyszín adott. Joker ötletére az előző évi pacalt hegyre-halomra dícsértük azóta is, amire a főzője nagyon büszke, így idén is lesz. Nekünk mindénképp csinál, de valószínű megint kinn főz a pályán, akkor viszont oda vagyunk hivatalosak ebédre.

                  A szavazáson, Józsi bátyám erősen elgondolkodtam, hogy van e értelme. A nagyjából létszámot itt a beszélgetésekből tudjuk mindig. Az elmaradozó törzstagokat értesítettem magán úton, aki szokott, jön. A szavazáson pedig úgy sem pontos a szavazók és a később jelenlévők "halmazának fedése". Vannak, akik mégsem tudnak jönni, vannak, akik nem szavaznak és jönnek. Szóval én nem csinálnék, de ha szeretnétek, akkor lesz szavazás.

                  Komment


                    #84
                    Kedves Attila!

                    Gyorsan jött a válaszod,melyet köszönök.A szavazással kapcsolatosan van igazad,meg nem is,mert tényleg úgy van,hogy aki akar az úgyis ott lesz,de azért mégis ad valami támpontot,ha valaki előre bejelöli magát,-tehát jó is.Talán annyiból mégis jobb,hogy az új tagok,vagy az ingadozók látják a szavazásból,hogy készülődik valami és esetleg csatlakoznak és akkor van mód a személyes találkozásra is,amelyet valljuk be nem pótol a virtuális ismeretség.Nekem nagyon hiányzik mindig a kézfogás,az ölelés és a szó,még akkor is,ha az esetleg korholó is egy kissé.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #85
                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az emberek már csak ilyenek,
                      Kedves Józsi bátyám! Az emberek sokfélék. Reggel elindultam egy motorért jó messzire a kisautóval. Majdnem elkéstem a rengeteg útépítés miatt,de szerencsére végszóra megérkeztem,s sikerült megalkudni is. Jokert megleptem volna szivem szerint,de jött egy telefon hogy szükség van rám megszakérteni egy oldalkocsis MZ-t.. s beindítani is mert a tulajnak nem sikerült. Próbálkoztam,de én sem jártam sikerrel. Most itt van az udvaron, alapdolgok ellenőrizve beállítva, üzemanyag külöm tartályból...s meg sem pöffen. A motor amit hoztam a csomagtartóban éjszakázik,mert kissé fáradt vagyok hozzá. Ilyenek most a napjaim... lehet másoknak+meg van cifrázva. Kizártam a hibákat több soron...holnap reggel nekiesek széthúzom a blokkot a szimmeringek miatt,s szombatra beüzemelem. A tavalyi eset miatt viszont közöltem mindenkivel..szabadságon leszek történjen bármi. Tehát ott leszek Keszin... ha biciglivel megyek akkor is. Tudom cik...de én így írom minden esetben.

                      Komment


                        #86
                        taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Semmi változás, az időpont helyszín adott.
                        Ezt tanúsíthatom ! Talán több a szúnyog, a kompnak is mintha új ablaka lenne, és a kamerák is újak .

                        Ami viszont eszembe jutott ! Esetleg csinálhatnánk egy gyors állagmegóvást a motorospark Jawaján . Siralmasan néz ki ! Nem nagy dologra gondolok, de egy kis smirgli utáni Győzike króm már javítana a helyzeten, vagy egy kevésbé szakadt ülés ha van valakinek.

                        Komment


                          #87
                          Nem tudok szavazást csatolni a témához. Az esetleg erre tévedő moderátorok tudnának ebben segíteni?

                          Komment


                            #88
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                            de egy kis smirgli ...
                            A magam részéről tudok vinni egy alap (k2) krómtisztítót+fogkefét, és az érintett területeket igyekszem ellenállóbbá tenni,
                            CZ alkatrészeim sajna nincsenek, a panekla cuccok (amiből van) pedig nem ehhez a típusra való. persze lehet, hogy a nyereg pont egyezik, nem tudom...

                            Komment


                              #89
                              A moderátorok elvesztek,-szerencsére,mint moderátoroknak kevés munka adódik az oldalon,de amúgy azért többet lehetnének itt,de biztos egyéb dolguk van.

                              Komment


                                #90
                                Maradt még vagy két liter áforos (MN)konzerválóolajam felajánlom a járgány időleges tartósítására ! Ha nekiugrunk akkor szóljatok ,ne felejtsem itthol!!!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X