Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    A képeken látható gép :
    cz abbol is a delux változat. Köbcentit nem tudom belőni a képek alapján.
    Zénó- az ülés megegyezik a panelkáéval. Eltérés csak az ülés első részének az aljára csavarozott vázra való felülése( a CZ csővázas).

    Komment


      #92
      Az igazi megoldás szerintem az lehetne, ha valami ügyes asztalos legyártaná az ülés felső részét fából. Lazur lakk, és ennyi ! Ügy sem bírja ki hosszútávon egy szövet sem a szabadban.

      Komment


        #93
        Nagyon sajnálom azt a CZ-t,mert akármilyen állagmegóvást is csinál rajta akárki is,végül az egész az enyészetté válik,-kár érte.A gondolat nagyon jó,hogy legyen egy emlékhely és valamilyen relikvia,ahol emlékezni lehet a motorozással kapcsolatos összes dologra,de talán másmilyen tárgyat is lehetett volna választani relikviaként.Nem bírálat akar ez az írás lenni tőlem,de egy ilyen kényes,valaha funkcionális motoron,bármilyen állagmegóvást is csinál bárki is,annak hatása csak időleges lehet,ha továbbra is minden védelem nélkül a szabad ég alatt áll.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #94
          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          továbbra is minden védelem nélkül a szabad ég alatt áll.
          Télére tehetnének rá ponyvát éppen !

          Komment


            #95
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Télére tehetnének rá ponyvát éppen !
            Hát, igen....................

            Komment


              #96
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Télére tehetnének rá ponyvát éppen !
              Az se sokat segítene, az igazi gyilkos jelen esetben az UV sugárzás szerintem, tető kéne szerencsétlen főlé...

              Komment


                #97
                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                UV sugárzás szerintem, t
                Az ETZ-re feltett új láncvédő gumik 4 nap napoztatás után megrepedeztek. Kerülget a frász! Egy hét után olyan szrok lesznek mint a 30 éves gyári? Az emlékmű témához: Esetleg enyhe drótkefe és festék után 2k uv álló lakkal meg lehetne kenegetni.

                Komment


                  #98

                  Szervusztok!


                  El tudnék képzelni a CZ fölé egy,akár kör alakú nyitott oldalú szint,ami alatt állna a motor,egy kissé a középponttól kifele helyezve.A szin alá lehetne még tenni egy hasonló asztalt és padokat mint a révház hátsó teraszán van.Mindez készülhetne lazúrozott rönkfából,zsindelyezett tetővel.Az egész egy olyan emlékezős,merengős pihenőhely lehetne.Nem azért írtam,hogy Tiszakeszi költségvetése még jobban terhelve legyen,csak egy ötlet,-építő jelleggel.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #99
                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hát, igen....................
                    Nem volt aki egy darab fóliát rátegyen...furcsállom !? Fehérgyarmaton a"jó"idő miatt kétszer vagy háromszor csomagolták ki-be a köztéri faszobrokat....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem volt aki egy darab fóliát rátegyen...furcsállom !? Fehérgyarmaton a"jó"idő miatt kétszer vagy háromszor csomagolták ki-be a köztéri faszobrokat....
                      Hát, itt nem. Ez sajnos egy egyre általánosabb forgatókönyv alapján ment. Kész lett, ez volt a cél. Ennyi. Kipipálva. Utána? Megvan nem? Megcsináltuk. Már a fölállítás körül is cirkusz volt, mert a gép beszerzésével egy "haver" lett megbízva, aki ugyan aranyárban de megtalálta ezt a tökéletes, és egyédül ideillő, alternatíva nélküli CZ-t. Ez van.

                      Komment


                        taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez van.
                        Mivel minket a veterán dolgok foglalkoztatnak !

                        Tegyünk valamit,ami értelmes és tartós ! Tetszik a fedél ötlet.Hajlandó vagyok 2-órás munkámat és+ 1000 forintot rááldozni !

                        A 2 óra fizikai munkát jelent,ásás,betonozás,hegesztés,szerelés,suvickolás,akármi ami meghatározható......
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Csatlakozom Mátéhoz és mindazokhoz,akik jobbító szándékkal tenni akarnak akármit is az ügyben.Azonban a tenni akarásunknak találkozni kell a Tiszakesziek elgondolásával és akaratával,mert mi nem tehetünk önös akarattal semmit.Abban is benne vagyok,hogy sikáljuk ki a CZ-t és kenjük be indiai krómmal,de ez csak látszatmegoldás,mert jövő tavasszal lehet majd újra kezdeni,de egy sokkal rosszabb állapotból.

                          Komment


                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csatlakozom Mátéhoz és mindazokhoz,akik jobbító szándékkal tenni akarnak akármit is az ügyben.Azonban a tenni akarásunknak találkozni kell a Tiszakesziek elgondolásával és akaratával,mert mi nem tehetünk önös akarattal semmit.Abban is benne vagyok,hogy sikáljuk ki a CZ-t és kenjük be indiai krómmal,de ez csak látszatmegoldás,mert jövő tavasszal lehet majd újra kezdeni,de egy sokkal rosszabb állapotból.
                            Nagyon szép fölajánlás, és földobom az illetékeseknek.

                            Komment


                              Szavazás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              https://veteran.forum.hu/forum/cseve...%A1lkoz%C3%B3n

                              Komment


                                [QUOTE=mátéapu;n211565]

                                Mivel minket a veterán dolgok foglalkoztatnak !

                                Tegyünk valamit,ami értelmes és tartós ! Tetszik a fedél ötlet.Hajlandó vagyok 2-órás munkámat és+ 1000 forintot rááldozni ! [QUOTE]

                                Ha a munkámmal nem is, de ha ugy döntötök hogy foglalkoztok vele. Akkor € támogatásommal hozzájárulnék !
                                Üdv!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X