Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gabikám mikor sikálom helyetted is teszem, jövőre meg remélem Te is sikálod velünk Erzsike meg lesz a meós.

    Komment


      FONTOS!!!! KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!!!!

      Van egy hírem/kérdésem. Lehetőség adódott rá, hogy kettőre bővítsük az nyári találkozók számát. A Szentendrei szigeten, Kisorosziban a szigetcsúcson működő kemping üzemeltetését egy barátom vette át, és fölajánlotta, hogy mehetünk a nyáron bármikor és rendézhetünk ott is így találkozót. Hatalmas fás, füves terület a Duna-parton. Kapunk itt is egy külön placcot, még a járművek számára is.
      Mit gondoltok? Legyen ez is?

      Komment



        Kedves Attila!


        Szerintem legyen,bár nem biztos,hogy mindegyiken részt tudok venni,de ettől még a többség lehet,hogy igen.Biztosan vannak olyanok közöttünk,akiknek vagy a távolság,vagy az időpont miatt jobban megfelel,mint Tiszakeszi.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          Nos? Uraim? Egyéb vélemények a második találkozóhoz?

          Komment



            Szervusztok!

            Kicsit lassan ébred a társaság,-illetve nincs aktív válasz a feltett kérdésre.A Kisoroszi találkozó azoknak lenne a legjobb,akik Pest környékén,vagy a Dunántúlon élnek.Nekünk Békésieknek a távolság megközelítőleg annyi,mint elmenni Tiszakeszibe.Nézegettem a térképet,hogy hogyan tudnék eljutni úgy,hogy ne kelljen Pesten kóvályogni,mert azt nagyon utálom,de elég nehézkes,főleg azért,mert nincs helyismeretem,valamint azt sem tudom melyik utak arrafelé a fizetősek.Azért nem reménytelen mert,ha egyszer elindul az ember,akkor valahogy oda is ér.Azt nem tudom,hogy a szezon korai időszakában lenne jó ez a második találkozó,vagy az utószezon táján,de úgy vélem akkor amikor a legtöbb idő válasz el minket a fő,-Tiszakeszi találkozótól.

            Mindenképp felelősség ebben a kérdésben dönteni,mert egyrészt Attila megint felvállalt valamit a közösségért és,ha úgy döntünk,hogy legyen,akkor tartani kell a szavunkat,valamint akkora létszámban kell megjelenni és úgy kell viselkedni,hogy ne hozzunk szégyent sem magunkra,sem a szervezőre.

            Ahogy az előbbi hozzászólásomban írtam,nem ígérem teljességgel,hogy részt tudok venni az esetleges kisoroszi találkozón,a szándék megvan,de a lehetőség korlátozott,annak ellenére,hogy nagyon jó veletek együtt lenni.

            Annak ellenére,hogy a második találkozónk megtartása még annak minden porcikájában igen képlékeny,köszönöm Attilának,hogy eljárt az érdekünkben és lett egy második lehetőség is.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hogyan tudnék eljutni úgy,hogy ne kelljen Pesten kóvályogni,mert azt nagyon utálom,de elég nehézkes,főleg azért,mert nincs helyismeretem,valamint azt sem tudom melyik utak arrafelé a fizetősek.
              Jászberény-Hatvan-Vác irányban elég jól megközelíthető. Ez egy kellemes, de hosszú Budapestet elkerülő útvonal lehet. M2 fizetős, azt is kerülni kell.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szervusztok!

                Kicsit lassan ébred a társaság,-illetve nincs aktív válasz a feltett kérdésre.A Kisoroszi találkozó azoknak lenne a legjobb,akik Pest környékén,vagy a Dunántúlon élnek.Nekünk Békésieknek a távolság megközelítőleg annyi,mint elmenni Tiszakeszibe.Nézegettem a térképet,hogy hogyan tudnék eljutni úgy,hogy ne kelljen Pesten kóvályogni,mert azt nagyon utálom,de elég nehézkes,főleg azért,mert nincs helyismeretem,valamint azt sem tudom melyik utak arrafelé a fizetősek.Azért nem reménytelen mert,ha egyszer elindul az ember,akkor valahogy oda is ér.Azt nem tudom,hogy a szezon korai időszakában lenne jó ez a második találkozó,vagy az utószezon táján,de úgy vélem akkor amikor a legtöbb idő válasz el minket a fő,-Tiszakeszi találkozótól.

                Mindenképp felelősség ebben a kérdésben dönteni,mert egyrészt Attila megint felvállalt valamit a közösségért és,ha úgy döntünk,hogy legyen,akkor tartani kell a szavunkat,valamint akkora létszámban kell megjelenni és úgy kell viselkedni,hogy ne hozzunk szégyent sem magunkra,sem a szervezőre.

                Ahogy az előbbi hozzászólásomban írtam,nem ígérem teljességgel,hogy részt tudok venni az esetleges kisoroszi találkozón,a szándék megvan,de a lehetőség korlátozott,annak ellenére,hogy nagyon jó veletek együtt lenni.

                Annak ellenére,hogy a második találkozónk megtartása még annak minden porcikájában igen képlékeny,köszönöm Attilának,hogy eljárt az érdekünkben és lett egy második lehetőség is.

                Üdvözlettel:Che
                Kedves Józsi bátyám, köszönöm az ismét mindenre kiterjedő írásod, és a társaság noszogatását is. A lehetőség adott, én pedig nem dolgoztam vele külön, csak megejtettem egy beszélgetést, ha már ott voltam.

                Komment


                  én sajna idén tuti nem tudom bepakolni a naptárba a Duna-menti programot, talán a legközelebbi esztendőben, amikor is konkréttá válik egy-egy hétvége, vagy csak kb. van meg az időpont, akkor úgy veszek ki szabit (péntekre)

                  Komment


                    Nos, akkor (konzultálva néhány taggal), arra a következtetésre jutottunk, hogy évi két, egymástól távol eső találkozó megoszthatná a társaságot, és előállhatna az az állapot, ahol a közelsége, időpontmegfelelősége miatt lenne az egyiknek és a másiknak is egy törzsréstvevő gárdája, akik pedig mindkettőre elmennének, azok maradnának kevesebben. Így többet ártana, mint használna, hisz két csoportra válaasztaná társaságunkat, és pont az eredeti terv ellenében dolgozna. Miszerint legalább évente egyszer találkozzunk személyesen. Így ezt a lehetőséget most elvetem.
                    Másik, esetleg használható lehetőség: fölváltva legyen két helyszín. Egyik évben Tiszakeszi, másik évben Szigetmonostor. Vinne némi változatosságot a találkozásainkba. Más természeti és emberi környezet, szórakozási, kirándulási lehetőségek stb.

                    Komment


                      Teljesen jó ötlet, remek gondolat!

                      Komment


                        taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nos, akkor (konzultálva néhány taggal), arra a következtetésre jutottunk, hogy évi két, egymástól távol eső találkozó megoszthatná a társaságot, és előállhatna az az állapot, ahol a közelsége, időpontmegfelelősége miatt lenne az egyiknek és a másiknak is egy törzsréstvevő gárdája, akik pedig mindkettőre elmennének, azok maradnának kevesebben. Így többet ártana, mint használna, hisz két csoportra válaasztaná társaságunkat, és pont az eredeti terv ellenében dolgozna. Miszerint legalább évente egyszer találkozzunk személyesen. Így ezt a lehetőséget most elvetem.
                        Másik, esetleg használható lehetőség: fölváltva legyen két helyszín. Egyik évben Tiszakeszi, másik évben Szigetmonostor. Vinne némi változatosságot a találkozásainkba. Más természeti és emberi környezet, szórakozási, kirándulási lehetőségek stb.
                        .....mégis csak van telepátia ? csak annyit tennék hozzá , amit mindenki tud : a veterános szakmában ,annál értékesebb valami , minél kevesebb van belőle ...

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          .....mégis csak van telepátia ? csak annyit tennék hozzá , amit mindenki tud : a veterános szakmában ,annál értékesebb valami , minél kevesebb van belőle ...
                          Pláne, ha akivel beszélgettél, azzal utána én is...

                          Komment


                            telepátia ? lobbi? .....stb , stb ... mindegy ha jó cél érdekében történik ...

                            Komment


                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              telepátia ? lobbi? .....stb , stb ... mindegy ha jó cél érdekében történik ...
                              Mondjuk tényleg.

                              Komment


                                Majd Tiszakeszin kibeszéljük,-most úgy tűnik,hogy egy "békülési" lehetőség függőben van,de ahogy a társaságot ismerem ki tudunk mi békülni évente egyszeri alkalommal is úgy,hogy abban semmi hiba nincs.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X