Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia T5H olaltámasz

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Pannonia T5H olaltámasz

Sziasztok!
    Nem oly rég hozzám került egy T5H és az oldal támasszal kapcsolatban szeretnék valami infót kinyerni. Sajnos minden egyes felhajtásnál először jól végigdarálja a kipufogó könyököt, és utána kényelmesen a dobhoz csapódik. Ha jól tudom a dobhoz csapódás "gyári", viszont nem hiszem hogy a könyököt súrolnia kéne. Felmerült a kérdés bennem, hogy gyári e egyáltalán az oldaltámasz. A segítséget előre is köszönöm. (Illetve a képen látszik a középtámasz is talán, az vajon gyári e)

germisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy gyári e egyáltalán az oldaltámasz.
    Erre szoktam azt mondani,ha kétségeid támadnak ,akkor biztos !!! Igen : nem gyári az öntött acélból van.
    sepy, zahi és Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Köszi szépen. Akkor ideje keresni egy eladót. Azt tudni lehet hogy egyáltalán a tartó konzolja eredeti?

Komment

Akkor ideje keresni egy eladót.
        A pannóniához kétféle oldaltámasz van ! Jobb oldali a régiekhez pótolható módon de a lábtartó alá kell szerelni,amit te szeretnél az a bal ami a vázhoz hegesztett fülre szerelhető!

A külömbség a rugófülnél vehető észre a baloldalin alul a jobboldalin felül van,csak (hegesztett)átalakítással szerelhető fel....
        sepy, zahi és germisi kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Köszönöm az infókat!

Komment

Nos , valami ilyesmi a gyári oldal-sztender (az első képen jobb oldalon lévőt az első szériás P20-on használták Ca. 69-70 ig , a másik pedig sülyesztékben kovácsolt darab lehet , de örökké elgörbül ... ) a tiédnek a felfogatása sem túl gyárias ... sajnos ... , de lehet hogy tévedek , talán egy közeli képpel segíthetnél ... :
            Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2018 aug. 25, 20:28.

Komment

Csináltam is gyorsan egy képet róla, hátha ennyiből meg lehet mondani.

Komment

gyári ! Támaszt meg veszel börzén !

Komment

Huh, köszi szépen! Ez legalább megkönnyebbülés.

Komment

Csináltam is gyorsan egy képet róla, hátha ennyiből meg lehet mondani.
                    A vázon lévő tartó gyári. De szerintem görbe.

Komment

Ha kibírom addig, megvárom a pestlőrinci vásárt, és ott bevásárolok. Utána ha probléma van akkor, adok jelentést, és remélem megoldást is lehet találni.

Komment

Working...
                      X