Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Téli leálláshoz előkészítés

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Jó-jó-de,hogy jön ide a cinkspray,meg az árak mire vonatkoznak?

Komment

Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jó-jó-de,hogy jön ide a cinkspray,meg az árak mire vonatkoznak?
      Jó alapozófestéket akarsz:nem? Ezektől jobbat nem ismerek,a cinkromátos saját próbám a garázsajtó,a pavilonom vasszerkezete átfestés nélkül már magában megfelel egy komoly bizonyítéknak,hogy bírja a strapát......A vágóhídon hetente többször slaggal,fertőtlenítővel mossák a horganyzott állványzatot azt cinkspay-val javítjuk évekig bírja.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Dongós ezt csak úgy ajánlod mint Emu is írta : TV előtt a fotelban az ablakon kilesve
        Á, ilyesmit én nem teszek. Se tévém, se fotelem...
        Csak motor és pálinka.
        Persze mindkettőt ésszel s mértékkel.

Komment

Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          100-as oktánszámú repülőbenzint tankolni ami az idők végezetéig is a tankban maradhat és - mint a régi benzin - nem csinál kárt.
          Itt el is magyarázzák, miért:

Jó kis videó...

Komment

Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én ezt teszem bele télire , eddig még egyik sem indult rozsdásodásnak .

Liqui Moly Benzin Stabilizátor adalék 250 ml - Liqui Moly benzin üzemanyagadalék autókhoz | Olajwebshop.hu - kenőanyag megbízható forrásból
            Olajwebshop.hu - kenőanyag megbízható forrásból
            ár: 2340 Ft, Liqui Moly Benzin Stabilizátor adalék 250 ml, típus: Olajok Olajwebshop.hu - kenőanyag megbízható forrásból. Közlekedési és ipari olaj, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, gyújtó és izzítógyertya szakértőktől.

Ba701 kollégán kívül van még valakinek tapasztalata a stabilizáló adalékkal?

Komment

dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              legkésőbb 2019-ben úgyis meg kell csinálnom újra a belső bevonatot.
              azta.... anno milyen jól jósoltam... :-) Büszke vagok magamra.
              Tavasszal benzintank felújítás, mert a leváló Trinát darabok már kezdenek gonoszságokat okozni az üzemanyag ellátó rendszerben :-P

Komment

én láncfűrész olajat tettem bel egy kevés benzinbe és 2 havonta körbe lötyögtettem üres tanknál. Máskor amivel járok 100- as és tele tank 2 hetente beindít. Lehet tájjelegű szó van a hsz. ban!
                Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2019 jan. 07, 14:43.

Komment

Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ba701 kollégán kívül van még valakinek tapasztalata a stabilizáló adalékkal?
                  Én használok, igaz más márkát HOMASITA Webáruház - Termék adatlap - 30W70610 Wynn's Ólompótló adalék kálium alapú üzemanyag stabilizátorral Ártani nem árt az biztos, télre vagy 100-as, vagy ha az már nincs stabilizátorral kevert 95-ös megy a motorokba, a Zsiguliba pedig egész évben. Dugulás elvétve fordul csak elő, lerakódás talán egy év alatt jön össze olyan motornál ami nem használható forgalomban így nem is megy egész évben. A lerakódásnál az olaj is döntő, én MOL-os félszintetikust használok az eddig bevált. Most amúgy olcsó a benzin, könnyű teletankolni a gépeket.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2019 jan. 03, 20:35.

Komment

Working...
                  X