Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szemcseszórás otthon

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Íme egy " felfuvalkodott " BSA tank . Történt ugyanis, hogy kiakarták szórni belülről a tankot.Click image for larger version

Name:	20120924754.jpg
Views:	3
Size:	190.9 KB
ID:	132813Click image for larger version

Name:	20120924755.jpg
Views:	3
Size:	194.0 KB
ID:	132814Click image for larger version

Name:	20120924756.jpg
Views:	3
Size:	194.8 KB
ID:	132815

    Komment


      #77

      Komment


        #78
        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha így kapnék vissza egyet, lenne pár keresetlen szavam
        Miért ? Csak túratankot csináltak belőle. ( Egyébként nem vállalták volna a belső szórást, de a tulaj erősködött )

        Komment


          #79

          Komment


            #80
            És még nem alakítunk át veterán motort Ez a tank átalakítás egyik legegyszerűbb módja.

            Komment


              #81
              Nem pontosan értem, mi történt. Otthon hegesztett üzemanyagtankot láttam már, az elég csúnya volt. De gondolom ez nem berobbant. De akkor hogy "sikerült"?
              korompaiistvan kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Ez a hörcsög tuning lehet

                Komment


                  #83
                  soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  De akkor hogy „sikerült”?
                  Felfújták mint a lufit. Beledugták a 8 báros ipari szemcseszóró csövét.
                  soveny és korompaiistvan kedvelte ezt.

                  Komment


                    #84
                    Nagyon meg kell nézni mit-hová dug be az ember
                    kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      Vettem a LIDL-ben egy Click image for larger version

Name:	parkside_homok.jpg
Views:	1
Size:	92.9 KB
ID:	132899 és van otthon egy Click image for larger version

Name:	airtech 2200-1 kompresszor.jpg
Views:	1
Size:	25.8 KB
ID:	132900
                      Kipróbálásra kaptam kvarchomokot amit a díszkő fugázására használnak.
                      Nagy várakozással próbáltam ki a rendszert. Sose csináltam még ilyet. )
                      Apró alkatrészek rozsdátlanítására és szakaszos üzemre kitűnő a rendszer. A festék réteget nem távolítja el csak a rozsda foltokat tünteti el. Rendesen porzik és sok homok kell neki.
                      Ezt a rendszert csak kabinban érdemes használni. Szerintem.
                      A korábban belinkelt amerikai kabint szeretném megcsinálni.
                      Otthoni felhasználásra szerintem megteszi.
                      korompaiistvan kedvelte ezt.

                      Komment


                        #86
                        Hello mindenkinek!Én ilyet csináltam,szinte hulladékból van az egész.Üres hordó,hűtőszekrény rács,hangszóró rács,paplan betét,porszivócső,poszivó,némi osb,kis üveg,autó gumikéder,vödör,konyhai neon..stb.A pisztoly szintén occsóbb tipus a levegőmennyiséggel még vannak problémáim,de jó úton haladok a megoldása felé.A sajátról majd később teszek fel esetleg képet.Link:How to build a media blasting cabinet out of junk - BIG DOG Motorcycles Forum Köszönet az ötletért az eredeti kiötlőnek.Itt találtok még kabinokat:Homemade Tools: cabinet
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Vasi; 2012 okt. 12, 23:36.

                        Komment


                          #87
                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Íme egy „felfuvalkodott” BSA tank . Történt ugyanis, hogy kiakarták szórni belülről a tankot.20120924754.jpg20120924755.jpg20120924756.jpg
                          Pedig milyen szép fenék formája lett. Valami erotikus alaphangulatú egyedi chopperre tökéletes lenne

                          Komment


                            #88
                            Egy motor letisztitásához fa keret traktorbelsö szétcsikozva,tüzőgép,kis szeg,ablak odaszegezve,"ajtó"régi pokróc,benyulás
                            két lyuk,tartályos pisztoly a levegő kevés volt de kit érdekel! Letisztitottam két nap alatt a pancsit utcai száritott homokkal. Úgy sem jó többször használni mert a kopott homok nem csiszol.az igaz nem sokat láttam,de költséghatékony volt a golog.Nem voltam szakszerü de ahoz elég volt,hogy ujból belássam a szakszerü munkához komoly felszerelés kell,és emiatt csak butaság ez a sok házi szekrényke.értsük meg nem tudunk amatőrként olcsóbban, jobban dolgozni mint a profik.Viszont nekik reális árakkal kellene jelentkezni,hogy ne a költségcsökkentésen keljen törni az agyunkat.Szerintem azért van ennyi eladó kabin és artozék mert jobb üzlet eladni mint dolgozni vele.
                            soveny kedvelte ezt.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #89
                              UK, korompaiistvan és soveny kedvelte ezt.

                              Komment


                                #90
                                Minden esetre "egészségesebb", mint a barkácsolt verzió!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X