Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa CZ 175 type 450 váltó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    villák és fogaskerekek egybe, viszont lehet az egyik villa nem ült rendesen bent a reteszbe. Holnap lesz összetéve mert kell blokk tömitő ragasztó és akkor kiderül hogy jó lesz-e.
    Illetve az normális ahogy a fő tengelybe ott van 2 fa darab? biztos nem gyári de ez befolyásolja?
    Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #62
      Pepe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      markthoz volt itt már valakinek szerencséje?

      Én jó pár dolgot rendeltem tőlük, pozitív volt a tapasztalat.
      Pepe kedvelte ezt.

      Komment


        #63
        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha valaki rámókolt egy robogó gyujtást.
        Az olyan a képen, mint a Babettáé, nem?

        Komment


          #64
          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


          Én jó pár dolgot rendeltem tőlük, pozitív volt a tapasztalat.
          Átlagosan mennyi a szállítási idő (PayPal fizetés) és rendelessel kapcsolatba mennyi emailt szoktak küldeni?

          Komment


            #65
            madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az olyan a képen, mint a Babettáé, nem?
            Hasonlít de talán Mustang vagy Ideal gyújtás lehetett. Azokon vannak ilyen ferdén a bordák.
            Pepe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            az normális ahogy a fő tengelybe ott van 2 fa darab?
            Ez inkább egy régi tuning. A parafa bereszelésével csökken a forgattyúsház légtérfogata, ergo nő a motor elősűrítése. Egyébként nem néz ki rosszul a képeken a blokk. Szépen összerakod és újra mehet a gép.
            Jankó51, wsievers és Pepe kedvelte ezt.

            Komment


              #66
              [QUOTE=Titus;n227064]
              Hasonlít de talán Mustang vagy Ideal gyújtás lehetett. Azokon vannak ilyen ferdén a bordák.

              Ha jól emlékszem az eladó valami mustang gyújtásról beszélt, de az ő szavára már nem adok semmit.



              Komment


                #67
                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez inkább egy régi tuning. A parafa bereszelésével csökken a forgattyúsház légtérfogata, ergo nő a motor elősűrítése. Egyébként nem néz ki rosszul a képeken a blokk. Szépen összerakod és újra mehet a gép.
                Remélem hogy tényleg jó lesz mert így rá nézésre minden oké, viszont szereznem kell 1 gyűrűt legalább bár inkább többet veszek ha tudok. csak nem tudok pontos át mérőt mert elvileg már fúrva volt. Mostani motoros boltba mennyi esély van rá hogy beviszem a gyűrűt és tudnak nekem újakkal szolgálni?

                Komment


                  #68
                  Pepe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  csak nem tudok pontos át mérőt mert elvileg már fúrva volt.
                  Szépen letakarítod a dugattyú tetejét és valószínűleg rá lészen írva.ha nincsen akkor szépen elviszed a dugót a boltba...
                  Jankó51 és Titus kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #69
                    Pepe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    csak nem tudok pontos át mérőt mert elvileg már fúrva volt
                    Máté leírta a tutit. Szerintem ahol tartanak szoci motor alkatrészt ott lesz gyűrű is a Czetkához, vagy rendelnek.
                    Jankó51, és kedvelte ezt.

                    Komment


                      #70
                      Ha nincs rajta tolómérő és meg van a méret ha a dugó már a helyén. Ha cserélsz akkor minden gyürü cserés. Az én főtengelyem is be van dugózva lehet ennek köszönhető, hogy kinyomta az új szimeringet anno. 1500 km t bírta a kék színű. Ezután lett a Vitonos bele rakva. A blokkot gyárilag vékony papír tömítéssel rakták össze. Később alkalmaztuk a bezyírzott tömítést de ez mindíg össze szedi a port és csúnya. Jött a tömítő paszta fekete és piros kinek melyik tetszik, ez ajobb.Nem ragasztva van és ne is ragaszd ha nem akarsz kicseszni a blokkal és magaddal!.

                      Komment


                        #71
                        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hasonlít de talán Mustang vagy Ideal gyújtás lehetett. Azokon vannak ilyen ferdén a bordák.
                        Szervusztok! Igen. MUSTANG mágneskereke. Itt a: Műhelyszolgálati segédkönyv 33 oldala.
                        Click image for larger version

Name:	JMMSZK 017.jpg
Views:	63
Size:	329.6 KB
ID:	227073

                        Komment


                          #72
                          Pepe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          rendelessel kapcsolatba mennyi emailt szoktak küldeni?
                          Ugyanolyan mint az összes többi webáruház, visszaigazolják, hogy megrendelted és kész. Nagyjából 1 hét alatt itt volt a cucc, bár ez már vagy 3 éve volt, és akkor még nem volt semmi mizéria.

                          Komment


                            #73
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha nincs rajta tolómérő és meg van a méret ha a dugó már a helyén. Ha cserélsz akkor minden gyürü cserés. Az én főtengelyem is be van dugózva lehet ennek köszönhető, hogy kinyomta az új szimeringet anno. 1500 km t bírta a kék színű. Ezután lett a Vitonos bele rakva. A blokkot gyárilag vékony papír tömítéssel rakták össze. Később alkalmaztuk a bezyírzott tömítést de ez mindíg össze szedi a port és csúnya. Jött a tömítő paszta fekete és piros kinek melyik tetszik, ez ajobb.Nem ragasztva van és ne is ragaszd ha nem akarsz kicseszni a blokkal és magaddal!.
                            Akkor ugyan az a tömítő paszta mint amit az olaj deknihez használok jó lesz hozzá?

                            Komment


                              #74
                              madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ugyanolyan mint az összes többi webáruház, visszaigazolják, hogy megrendelted és kész. Nagyjából 1 hét alatt itt volt a cucc, bár ez már vagy 3 éve volt, és akkor még nem volt semmi mizéria.
                              Azért reméltem hogy írnak hogy meg kapták a pénzt és hogy milyen futár fogja hozni. De akkor türelmesen muszáj várnom.

                              Komment


                                #75
                                Én még a gyújtás oldalon is be szoktam kenni a deklit ott papír tömítés nincs de jót tesz ha esőben kell menni!, vagy magas nyomású mosót használunk.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X