Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Problémák, amik orvoslásra várnak...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Egyelőre nem találtam problémás cuccot, így nem is javítottam semmit. De hétvégén frissítem verziót, hátha az segít valamit.
    Nálam Firefox semmigond,remélem marad!!!!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #77
      Frissítettem az oldalt, volt is egy kis gond, de talán most már működik. Írjatok, ha láttok problémát.
      Che, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #78
        Írjatok, ha láttok problémát.
        Most pl körömgomba kenőcsformájában !

        Komment


          #79
          Ha a főoldalra kattintok, ezt írja ki :

          Az oldal nem működik

          A(z) veteran.forum.hu jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.
          HTTP ERROR 500
          TZ kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            Szervusztok!

            Tegnap késő este és egy óra körül nálam sem működött,-gondolom TZ akkortájt bütykölt vele,melyet köszönök.Jelenleg normálisan működik,mint korábban.Nekem nem szoktak a fórumon reklámok megjelenni,-igaz a guru letiltotta a felugró ablakokat.

            A gép egy 10 év feletti öregecske asztali gép WIN 7 operációs rendszerrel,a böngésző Firefox.

            Üdvözlettel:Che
            pasetta, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #81
              Jelentem alásan kora este nálam is helyre állt a rend! magam részéről örülök Attila " döntésének" hisz nem egy kuka csapat a mienk és az az Ócska Rock zene nem áll oly messze tőlünk úgy gondolom. Igaz ez az idő múlásával és az Emu által preferált vörös mennyisége után az ízlésünk változhat!!
              mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                Ma felhívott Józsi bátyám (Che) hogy nem tud belépni a fórumra és a melóhelyen én sem tudtam mert az az oldal jelemt meg hogy ez egy bejelentett támadó oldal ely adatokat akar lopni.
                Itthon felkínálta azt az opciót, hogy a figyelmeztetést figyelmen kívül hagyhatom, na így jutottam ide!

                Komment


                  #83
                  Nekem is felugrott ma ez az üzenet...

                  Komment


                    #84
                    Nekem is felugrott ma ez az üzenet...
                    Én is annak ellenére léptem be, hogy támadó oldalként jelent meg mint itt , mint a mobilomon ! De még kukinagyobbító is található nálam ! :-(Click image for larger version

Name:	SAM_3001.jpg
Views:	2
Size:	196.6 KB
ID:	152014Click image for larger version

Name:	SAM_3002.jpg
Views:	2
Size:	199.0 KB
ID:	152015
                    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 júl. 22, 16:41.
                    heeegany kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      mir-mur, nem lehet, hogy a Te géped vírusos?

                      Én ugyanis akárhogyan keresem nem találok feltört tartalmat az oldalon. Ezt a jelenlegi blokkolást pedig azért kaptuk, mert bizonyos látogatóknál olyan hackelt tartalmak vannak, mint nálad. Igazából tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy lehet-e ilyen, hogy egy látogató gépe miatt blokkolódik egy oldal.

                      Kipróbálnád másik böngészővel is, hogy látsz-e ilyen reklámokat? Valami vírus irtó programot tudnál futtatni? Még jobb lenne valami anti-malwer.

                      Van még más is, aki ténylegesen tapasztal feltört tartalmat az oldalon? Ha igen légyszi tegyetek fel mir-mur-hoz hasonlóan fényképet róla.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        #86
                        Nálam semmi probléma.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #87
                          Nos, az Internet Exploreren simán beengedett...nem tett fel semmilyen kérdést, azonban a Chrome-nál abszolute nem...nem lehet, hogy ott van valami gond?

                          Komment


                            #88
                            Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nos, az Internet Exploreren simán beengedett...nem tett fel semmilyen kérdést, azonban a Chrome-nál abszolute nem...nem lehet, hogy ott van valami gond?
                            Szerintem az IE még olyan oldalra is kérdés nélkül beengedne ami tényleg támadó oldal
                            Fergusson kedvelte ezt.

                            Komment


                              #89
                              Most Expoleren tudtam belépni.

                              Modzillát használom:egyébként az teljesen letiltott!!!!!!!!Click image for larger version

Name:	DSCN1699.jpg
Views:	1
Size:	198.6 KB
ID:	152016

                              Az expoleren nem tudtam feltenni a fotót,igy figyelmen kivűl hagytam a figyelmeztetést

                              a vigyorit sem tette fel utálom!!!!!!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 júl. 22, 20:22.
                              Fergusson kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #90
                                Nálam is tiltott az FF(a chrome is), jobb alul van a figyelmen kívül hagyás opciója.

                                @TZ
                                Úgy néz ki a google rágott be valamire:
                                https://www.google.com/transparencyr...eran.forum.hu/

                                Náluk kéne érdeklődnöd hogy pontosan mit találtak...
                                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 júl. 22, 23:25.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X