Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Problémák, amik orvoslásra várnak...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    l a hüjeségeimet
    A párom szerint rosszabodik az állapotom... de nekem íg jóóó...
    madorka, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      A párom szerint rosszabodik az állapotom.
      Na ugy vélem most egy próbát megér vidd ki a steklámpát a tyukólba,reggel kiváncsi vagyok tojtak e!!!!
      sepy és sinter kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Rá kell hagyni a tyúkra,tudja az nagyon jól,hogy mikor van itt a tojás ideje.Van ami természetes és az a jó,amit manipulálnak az olyan,mint amikor egy gyermeknek a szülei,vagy csupa nő,avagy férfi,-mondjuk Géza anyu és Géza apu.

        Úgy vélem,ha megvizsgálnák egy természetesen,vagy manipuláltan kitojt tojást,-nem üzleti szempontok szerint,akkor meglepő eredmények születnének.A természet tudja az Ő dolgát,és teszi is ezért van ennyi normális,vagy a beavatkozások miatt torz szülemény.Nem mondom,hogy a Spártában alkalmazott Taigetosz megoldás emberséges és mindenkor alkalmazni kellene,de,.....

        Üdvözlettel:Che
        sepy, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          Átalakítom az oldalt, hogy HTTPS protokollon működjön, mint egy net-bank. Talán így nehezebben feltörni, a Chrome például a címe elé oda is írja már, hogy "Biztonságos". Még van egy-két hiba, például a főoldal egyelőre vissza megy a http-re. Ha ezen kívül láttok hibát, vagy esetleg olyat, hogy nincs ott a "Biztonságos" felirat, akkor légyszi szóljatok.

          Valószínű, hogy újra be kell jelentkeznetek, mert tulajdonképpen változott az url.
          Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 júl. 25, 15:59.
          jagdtigger, sepy és 6 további látogató kedvelte ezt.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            Szervusztok!
            TZ! Nagy tisztelet a fáradozásaidért!
            Nekem most remekül működik az oldal! Nincs hiba és veszélyes oldala utaló figyelmeztetés. Ha ez segít a későbbiekben androidos telefon és Chrome böngészőt használok. Tegnap volt veszélyes web oldal riasztás. Ma nem, újra belépnem sem kellett.

            Komment


              TZ! Nagy tisztelet a fáradozásaidért!
              Igen, nagyon köszönjük hogy megjavítottad a "játékunkat". Kell egy olyan ügyes ember is mint te, mert itt ezt ilyen mélységekben más nem igen vágja.
              Köszönjük!
              Atti69, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Csatlakozom az előttem szólókhoz....
                Atti69, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  ényleg , TZ Te jössz ? mert akkor előadnám az ötletem . Esetleg már gazdag emberként mennénk haza ...
                  T

                  Komment


                    Nem megyek, permanens lakásfelújításban vagyok, így most nem fér nekem bele.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kell egy olyan ügyes ember is mint te, mert itt ezt ilyen mélységekben más nem igen vágja.
                      De ez biztos, hogy nincs más? Örülnék, ha nem bujkálna tovább, van itt feladat.

                      Bár nagy reményeket fűzök ehhez a https-hez, hátha így kevesebb lesz a gond.

                      Légyszi tényleg szóljatok, ha nem látjátok valamelyik oldalon a "Biztonságos" feliratot. Még biztos maradt egy-két javítandó, csak a főbb részeket néztem át eddig.
                      Atti69, pasetta és 6 további látogató kedvelte ezt.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        TZ Te jössz ? mert akkor előadnám az ötletem
                        Nem megyek,
                        Csóró maradsz !..........................
                        Atti69, Fergusson és sinter kedvelte ezt.

                        Komment


                          Kár, hogy nincs nemtetszik gomb!!
                          Atti69, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            permanens
                            Ezt eddig mágnessel kapcsolatban hallottam(ott sem tudtam mit jelent),köszönöm,hogy fáradozol értünk sikeres felújítást!
                            Atti69 kedvelte ezt.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Pedig Lenin elvtárstól kezdve ezt tanították. Permanens forradalom. Állandóan, folyamatosan - őrizzük a lángot.
                              Lemezjáték, Fergusson és Che kedvelte ezt.

                              Komment


                                Permanens forradalom.
                                Ha lehetne magyarul,így sem felfogható számomra.........
                                Fergusson kedvelte ezt.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X