Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Műszaki vizsgás élmények

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hivatalosan is elismerték nemrégiben hogy a szupertrafi nem figyeli az övhasználatot. Szóval ettől nem kell félni.
    Sajtohirben fel eve jelent meg, hogy mennyit szedtek be a rendszerrel. Gyorshajtas es lejart okmany, elenyeszo tetel zarovonal. Mas emlitesre se kerul. Pletykak szerint nem lezerrel, hanem radarral mer. Az meg pontatlan. Szerintem jeg lezer, csak a fold fele van forditva, ezert 50meterre se lat el.

    Komment


      Amikor engem bemértek 74-el akkor a csekk kézhezvétele után pár héttel észrevettem hogy azon azt az utat pont naplóztam GPS-el. Szóval a koordináták és a távolság alapján megnéztem, pont annyival mentem ott mint ami a fotón szerepel.

      Komment


        Sziasztok! Holnap műszaki!! Remélem átmegy. Click image for larger version

Name:	20170808_195525[1].jpg
Views:	1
Size:	201.4 KB
ID:	152655Click image for larger version

Name:	20170808_195609[1].jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	152656
        Tükröket ne nézzétek, majd szerzek rá gyárit. Jobbos fékkar MZ. A kürt nem volt jó rajta, ezért ráraktam az 559-ét, de az sem jó.....Ezért tettem rá egy robogóét ideiglenesen.
        Holnap írok.

        Komment


          Sikeres vizsgát kívánok,-egész jól néz ki!

          Komment


            Köszönöm! Igen, jól néz ki, nekem is tetszik. Ez még gyári

            Komment


              Tükrökkel ne görcsölj, ha van bennük jóváhagyási jel (E betű) akkor elfogadott.
              Sok sikert!

              Komment


                Nem azért görcsölök, hanem mert csúnya így, de majd veszek rá gyárit. Tényleg milyen volt rajta gyárilag? Hol lehet beszerezni? Nincs valakinek elfekvőben egy pár?

                Komment


                  Nem azért görcsölök, hanem mert csúnya így, de majd veszek rá gyárit. Tényleg milyen volt rajta gyárilag? Hol lehet beszerezni? Nincs valakinek elfekvőben egy pár?
                  Az sem sokkal szebb, cserébe semmit nem fogsz benne látni. fekete kör alakú műanyag egy viszonylag vastag 8-10mm-es száron és a tükröt a műanyagon belül egy szintén műanyag keretben lehet állítani. Az első dőlésnél, neadj isten bukásnál tőben törik. Azt hiszem velorex.

                  Komment


                    Egy ilyen,viszonylag sok szögletes éllel csinált motorra,az ízlésem szerint egy hasonló formájú tükör illene,krómozott kivitelben,egy kecsesebb szárral.Az más kérdés,hogy gyárt e valaki ilyet és eltérne a gyári kialakítástól,tehát nem autentikus.Emunak tökéletesen igaza van,mert a gyári sem szebb,-sőt.

                    Ízlések és pofonok közt,különbségek vannak,a fentiekben csak a véleményem fejeztem ki,de a JAWA mindig is gazdagon krómozott,ráadásul igen jó minőségben,tehát a kormányon elhelyezett krómozott tükrök emelnék az összképet.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Ízlések és pofonok közt,különbségek vannak,a fentiekben csak a véleményem fejeztem ki,de a JAWA mindig is gazdagon krómozott,ráadásul igen jó minőségben,tehát a kormányon elhelyezett krómozott tükrök emelnék az összképet.
                      Itt jut eszembe, hogy a CB Hondámra 2000-ben vettem egy a gyárival szinte megegyező de krómozott tükröt a Lajosban Bécsben (mert ugye a LOUIS-t ne reklámozzuk):
                      https://www.louis.eu/artikel/round-4...list=215438699

                      Ja és az RMC is forgalmaz ilyet.

                      Komment


                        Itthon vagyok!! Sikerült!! Már a lábán jöttem vele haza!


                        Itt szeretném megköszönni vsiewers-nek a sok segítséget, amit kaptam tőle, hogy idáig eljusson a motor.
                        KÖSZÖNÖM! Sokat segítettél!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2017 aug. 12, 21:16. Oka: Köszönet.

                        Komment


                          Nekem is levizsgazott a Tlf remelem jovoheten itt lessz nalam .Sajnos a motorkuli az nel felelt meg ugyan is nincs meg a forgalmija Ugy gomdoltam elegseges a motor regi forgalmijaba beirt remdszama hogy az vontassa Jo lessz szobadisznek

                          Komment


                            Ilyenkor,akkor is felmegy nálam a pumpa,ha nem engem érint közvetlenül a forgalmi engedély hiánya,mert milyen logika van egy ilyen döntés mögött.

                            Teszem azt,elveszett az összes személyes okmányom,beleértve a születési anyakönyvi kivonatot is,-az önkormányzat anyakönyvi hivatala anyakönyvestől leégett és a paplaknak is csak az üszkös romjai meredeznek az ég felé,-tehát hitelt érdemlően nem tudok semmilyen személyemre vonatkozó alapvető,hiteles iratot beszerezni,-nos akkor már nem is vagyok?

                            Feltételezem,hogy az utánfutód eredeti gyári,tehát nem Te csináltad 3D-s nyomtatóval,vagy nem kalapálgattad ki egy darab bádogból és hegesztgetted az alvázat csövekből,-akkor mi a fenének nem elég egy adás-vételi szerződés és egy pár tanú,aki az utánfutó valódiságát igazolja?

                            Magasról teszek az ilyen bürokratikus sz@rrágó bagázsra,a hülye törvényeikkel és rendeleteikkel együtt,ez egy hülye banda,egyáltalán nem állnak a realitások talaján,a világgá kellene zavarni az összeset,akinek csak köze van az ilyen döntésekhez,-vagy elvinni őket utat építeni,talicskával és lapáttal.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              elvinni őket utat építeni,talicskával és lapáttal.
                              Akik ott dolgoztak azokat pedig a helyükre. Szerintem reálban jobban átlátnák. Egyetértek veled,de sajnos nem látok utat a rendszer változtatására. A veterános értékmentő kisebbség érdekeit kevésbé veszik figyelembe,mint a parazita kártékony kisebbségét.

                              Komment


                                Lehet,hogy öntörvényű vagyok,vagy mit tudom én,de a Movisz és az ehhez hasonlatos esetek alapjában sértik az igazság érzetemet.A rendszer változtatására én sem látok semmi reményt egy ilyen apátiába zuhant,a végletekig megosztott és lebutított a piti értékeit foggal és körömmel védő társadalomban,mert a kenyér még éppen elérhető,a cirkuszról meg gondoskodnak,csak tehetetlenül hánykolódnak az egyedek,-úgy sz@r az egész,ahogy van.

                                Nagyon szeretem a hazám és a népem,de végtelenül elszomorít a megosztottság és a meghunyászkodó,igába dőlő tarkók víziója és tehetetlensége egy élhetőbb életért szükséges küzdelemben.

                                Sajnos minden jó célt legyőz a pénz,abból meg a mi köreinkben igencsak kevés van,-tehát vesztesek vagyunk.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X