Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hibás hirdetések jelentése

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    van,akik versenyeztetni akarják a vevőket és semmilyen árat nem írnak ki az árújukra,ami egy árverési oldalon el is megy,de egy veteránok iránt elkötelezett
    Feltettem a motoromat 0001-ft-al és reális ajánlatot kértem,nem versenyeztetni akartam hanem valamiféle reakciót,de semmi!!!
    Azóta irtam árat:semmi!!!Ezek szerint"senki"nem akar használatra alkalmas járgányt venni....Értem,viszont az úton,talin. a pannoniák 60%-a az én mércémet sem veri,rengetegen papirost,megoldást akarnak értem,hogy olcsóbban akarják,mégsem kérdeznek rá egy használható gépre.
    taluga és kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #17
      Úgy tűnik könnyebb embernek születni,mint annak maradni.
      Egy terapeuta ismerősöm mondta: Tisztán születünk, majd egész életünkben küzdünk, hogy újra elérjük ezt az állapotot... már aki küzd...
      Che, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Csak tegnap regisztrált, de már ontja a szemetet ...
        Töröltem a hirdetéseit, köszönöm a figyelmeztetést!
        CZsolti, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Új gazdát keres?Baj van?

          Komment


            #20
            Nincs baj, csak nincs elég időm foglalkozni az oldallal. Voltak nagy terveim, de beláttam, hogy nincs elég kapacitásom rá. Ez az állapot nekem sem jó de a veterán aprónak sem. Hátha egy új lelkes gazdája az oldalnak valami sokkal jobbat ki tud hozni belőle.

            Persze sajnálom ám picit.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #21
              Nincs baj, csak nincs elég időm foglalkozni az oldallal.
              Zoli!

              A Fórum ugye megy?!

              Üdvözöllek: Lemezjáték

              Komment


                #22
                Szerintem a fórummal is sokkal többet kellene foglalkoznom. Ez így harmat gyenge, amit nyújtani tudok.

                De a két oldalt ilyen szempontból külön kezelem. Az apró képes lehet komolyabb bevételtermelésre is, így azt logikusnak látom üzleti alapon eladni. A fórum ezzel szemben addig működik jól amíg nincs benne semmi üzlet. Nem látom még pontosan a jövőt, de mindenképpen fontosnak tartom, hogy érdek nélküli közösségi oldal maradjon. Amíg én vagyok a gazdája, addig ez így is lesz. Viszont fejleszteni, előrébb vinni nem igazán tudom, csak konzerválom a jelenlegi állapotot. Most még ez így talán jónak tűnik, de hosszútávon ez sem az igazi.
                Lemezjáték kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #23
                  Nekem így is tetszik, ahogy van! Nem biztos hogy egy folyamatos változás használna neki. (Hozzátenném, hogy én egy kicsit maradi vagyok.)
                  Titus, Fergusson és 4 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem a fórummal is sokkal többet kellene foglalkoznom. Ez így harmat gyenge, amit nyújtani tudok.
                    De a két oldalt ilyen szempontból külön kezelem. Az apró képes lehet komolyabb bevételtermelésre is, így azt logikusnak látom üzleti alapon eladni. A fórum ezzel szemben addig működik jól amíg nincs benne semmi üzlet. Nem látom még pontosan a jövőt, de mindenképpen fontosnak tartom, hogy érdek nélküli közösségi oldal maradjon. Amíg én vagyok a gazdája, addig ez így is lesz. Viszont fejleszteni, előrébb vinni nem igazán tudom, csak konzerválom a jelenlegi állapotot. Most még ez így talán jónak tűnik, de hosszútávon ez sem az igazi.
                    Tisztelt TZ!
                    Már megbocsáss, de közöttünk is lehet olyan (miért ne lenne ? ) aki tudna segíteni Neked/Nektek, ebben?
                    Teljesen "üzleti érdek" nélkül. Az idők folyamán nagyon sok ember csatlakozott hozzánk. Miért ne lehetne valamit -ezzel- kezdeni?
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 jan. 25, 09:38.

                    Komment


                      #25
                      Szervusztok!

                      Szomorúan fogadtam ezt a hírt,azonban meg kell érteni TZ barátunkat is.Meg kell élni és nincs mindenre idő.Nem vagyok sajnos számítógépes szakember,de azt tudom,hogy az írogatással is elmegy sok idő,-akkor mennyi mehetne el,ha az aprón és a fórumon is mindenre odafigyelve helyre lenne pakolva minden.Úgy vélem,hogy egy ember kevés ehhez és a veteránozáson kívül,kell lennie magánéletnek is.

                      Valóban kellene segítség,és akkor talán,még üzleti alapra is lehetne helyezni az aprót.Gondoljuk át azonban,hogy mivel is járna az üzleti alap,a fórumnak jogi személlyé kellene válni (BT,KFT,.....),szerkeszteni,figyelni,a hirdetéseket és ami a legfontosabb,a befolyó jövedelem után fizetni az összes különféle adót,ami nem kevés.Gondolom TZ jól átgondolta az egészet és amint írta neki is fáj,hogy meg kell válni az aprótól,de van olyan lépés az életben,amit meg kell lépni,mert nem megy tovább.

                      Nagyon sajnálom,hogy így kell lennie,mert a fórum és az apró,-így egymás mellet párhuzamosan működve,volna a legjobb,de hogyan is lehetne ezt úgy csinálni,hogy rendbe is menjen,üzlet is legyen,-de azért senki ne "rokkanjon" bele?

                      A fentire,ha lenne válasz,-akkor talán maradhatna minden a régiben-egy kicsit másképp.Addig is csak annyit mondhatok,mint a dolmányos varjú,-Kár!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #26
                        Teljesen „üzleti érdek” nélkül
                        Kedves Fergusson! Jól hangzik amit mondasz, de szerintem Che szavaiban van inkább az igazság: az önkéntesség gyönyörű dolog, de egy egyénfüggő mértéken túl már nem vállalható. Ha az ember bármit folyamatosan, jelentős mennyiségű időt rászánva szeretne csinálni, akkor bizony előkerül és elő is kell kerülnie az (anyagi) érdeknek.

                        Én szívesen olvasnék látogatottsági adatokat, ha esetleg TZ rendelkezik ilyenekkel. Mert bárki is fogja csinálni, az bizony nem elhanyagolható: egyrészt az oldal informatikai kiszolgálása miatt, másrészt a reklámokkal (mert szerintem biztosan az fog következni, még ha csak szolidan, pl. kizárólag az összefogást hirdető kép helyén) elérhető bevétel okán.
                        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                        Komment


                          #27
                          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Fergusson! Jól hangzik amit mondasz, de szerintem Che szavaiban van inkább az igazság: az önkéntesség gyönyörű dolog, de egy egyénfüggő mértéken túl már nem vállalható. Ha az ember bármit folyamatosan, jelentős mennyiségű időt rászánva szeretne csinálni, akkor bizony előkerül és elő is kell kerülnie az (anyagi) érdeknek.

                          Én szívesen olvasnék látogatottsági adatokat, ha esetleg TZ rendelkezik ilyenekkel. Mert bárki is fogja csinálni, az bizony nem elhanyagolható: egyrészt az oldal informatikai kiszolgálása miatt, másrészt a reklámokkal (mert szerintem biztosan az fog következni, még ha csak szolidan, pl. kizárólag az összefogást hirdető kép helyén) elérhető bevétel okán.
                          Végül is, igazad van, azonban ha m.egyszer elolvasod a hsz.-em, az feltételes módban volt. Senkinek nem akarom beosztani a szabadidejét és az anyagi helyzetét sem szabályozom, csak próbálkoztam...ennyi.
                          Az is igaz, hogy Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen!

                          Komment


                            #28
                            Senkinek nem akarom beosztani a szabadidejét és az anyagi helyzetét sem szabályozom
                            Ez világos volt - csak szerintem mindenkinél van egy ilyen határ, az ügy iránt legelfogultabbaknál is. Itt a fórumon elbeszélgetünk, elszórakoztatjuk egymást, de egy apróhirdetési oldal szerintem más tészta, olyan amit pusztán kedvtelésből nehezebb csinálni.
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              #29
                              Az is igaz, hogy Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen!
                              És milyen rosszul, hiszen eltűnt a corpus. És ezt most nem viccnek szánom. Nagyon nem szeretném, ha ez a fórum fizetőssé válna. Hiszen az önkéntesség kovácsolja most is egybe a fórummagot. Ha itt pénzről esne szó,az szerintem egyet jelentene a lassú szétszéledéssel. A moderátorságot önként vállaltam, vállaltuk. Pontosan az ilyen üzletelési lehetőséget kereső spam-szemetek miatt.

                              Elmondhatom, hogy jó és könnyű dolgom van, mert max témaáthelyezés az, amit csinálni kell. Szeretném ezért, ha ez így is maradna. Örülök, hogy többen is osztozunk ezen a véleményen. Én valahogy büszke vagyok arra, hogy ennek a közössének tagja lehetek. Ha lesz végre fórumlogó, azt pólón, matricán is szívesen fogom viselni.

                              Komment


                                #30
                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                És milyen rosszul, hiszen eltűnt a corpus. És ezt most nem viccnek szánom. Nagyon nem szeretném, ha ez a fórum fizetőssé válna. Hiszen az önkéntesség kovácsolja most is egybe a fórummagot. Ha itt pénzről esne szó,az szerintem egyet jelentene a lassú szétszéledéssel. A moderátorságot önként vállaltam, vállaltuk. Pontosan az ilyen üzletelési lehetőséget kereső spam-szemetek miatt.

                                Elmondhatom, hogy jó és könnyű dolgom van, mert max témaáthelyezés az, amit csinálni kell. Szeretném ezért, ha ez így is maradna. Örülök, hogy többen is osztozunk ezen a véleményen. Én valahogy büszke vagyok arra, hogy ennek a közössének tagja lehetek. Ha lesz végre fórumlogó, azt pólón, matricán is szívesen fogom viselni.
                                Akárhogy is csavarjuk, azért vannak még -ebben az országban is- hozzád hasonló emberek, Kedves CZsolti

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X