Közlemény

Collapse
No announcement yet.

képfeltöltés

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    képfeltöltés

    Hahó valaki ! nem enged képet feltölteni -mit tegyek? ( vagy csak hülye vagyok? )

    #2
    En ugyan igy vagyok vele????

    Komment


      #3
      Én sem tudok feltölteni, idézni, valamint "szmájlik" sem elérhetők. Igaz, most volt gépcserém, lehet hogy a hiba az én készülékemben van...
      taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        nem hiszem, mert nekem is dobálja a t"error" kódot...

        Komment


          #5
          Másik böngészőn léptem be, az idézés, szmájli működik, a képfeltöltés viszont nem
          Attached Files

          Komment


            #6
            Én nem értek hozzá ,csak az van: a képet betöltöm a saját gépról -aztán lesz egy kis piros felkiáltó jel a végén -aztán meg hogy --törlés - igy hát törlöm
            taluga kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Másik böngészőn léptem be, az idézés, szmájli működik, a képfeltöltés viszont nem
              Én is így próbáltam,és nekem se, pedig egy 69-es zöld bakancs járt nálam.

              Komment


                #8
                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Másik böngészőn léptem be, az idézés, szmájli működik, a képfeltöltés viszont nem

                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                a képet betöltöm a saját gépról -aztán lesz egy kis piros felkiáltó jel a végén
                Itt sem működik a képfeltöltés, TZ csak segít rajtunk.
                Múlthéten még működött nekem.
                Attached Files

                Komment


                  #9
                  Még mindig nem működik a képfeltöltés. Kérem az illetékeseket intézkedjenek.

                  Komment


                    #10
                    Mi a Danuvia 125 fórumon ezt a képfeltöltőt használjuk:
                    Képfeltöltés ingyen tárhely - ivPicture.hu / PSharing.com
                    A tallóz gombal válasszátok ki a számítógépeteken tárolt képet.

                    nagy kép 800X800 - ast válasszátok (a második linket, tehát NE a fórumokba verziót)

                    Itt pedig a Kép hozzáadás gombnál a Webcímről-t válasszátok és menni fog!


                    Attached Files
                    taluga kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      TZ csak segít rajtunk
                      Csak nem hagytak magunkra adMinistránsaink, sovenyt sem "olvasom" mostanában!
                      gilersx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kérem az illetékeseket intézkedjenek.
                      Én is! Nekem nem hiányzik a képfeltöltés, de rend a lelke mindennek!
                      taluga, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        #12
                        Szervusztok!



                        Képfeltöltést akarunk,a hagyományos fórumon megszokott módon!Nem
                        tudom mitől nem működik,de volt már ilyen és megoldódott,illetve megoldották,-gondolom az adminisztrátoroknak sok a dolguk mostanában,de nem hagynak magunkra minket,-türelem!

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          #13
                          A múltkori dolgot végül is a tárhely növelés oldotta meg. Szerintem most is ez a probléma. Azt persze nem tudom, hogy hogyan és főleg mennyiért bővítik a tárhelyet, de nyilván van rá megoldás.

                          Komment


                            #14
                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Képfeltöltést akarunk,a hagyományos fórumon megszokott módon!
                            Sőt ha már itt tartunk, az óraállítás sem történt meg!
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              #15
                              Kedves szakik!
                              A Veterán apróra nem tudtam képet feltölteni, hirdetés feladásakor.
                              Ez mitől lehet ?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X