Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miért nem elérhető a Veteran Apró?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Mindenképpen futtassátok le kavycka által javasolt programot! Köszi, hogy javasoltad!

    Valami féreg támadta meg két napja a Veterán aprót (vagy inkább a szervert, ahol üzemel), amit ugyan lepucolt soveny, de simán lehet összefüggés. Bár nem értem, hogy mi, miért pont ezt az oldalt nem tudjátok használni, mást meg igen. Mindenesetre jót tesz a gép egészségégének egy kis karbantartás.
    Tamás78 és Che kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #17
      Szervusztok!

      Gürcölök-gürcölök,de nem jutottam sokra,-a "nyüves hirdetésemet a G mail-en keresztül sikerült meghosszabbítanom,de oly sokára,hogy kétszer is kimentem dohányozni.Próbáltam más keresőkkel is és az explorellel jöt is ,nagy nehezen,de ott meg kérte a jelszót(hogy a fene a jelszóba),mindenesetre,a noteszból előkerestem a jelszót és valahogy,de nagy nehezen beadta,de oly lassú volt,hogy eluntam.

      Hogy miért pont a Veteran Aprót horgászták ki,-lehet,hogy érdeknélküliségével konkurál valamilyen hirdetési oldallal,ahol a profit a lényeg.

      Hiba az Ön készülékében,-minden egyebet,szinte másodperceken belül el tudok érni.-ezért nem értem.

      Mindannyiótoknak nagyon köszönöm,hogy ennyire konstruktívok vagytok ennek a kérdésnek a megoldásában,-remélem sikerülni fog.

      Üdvözlettel:Che
      sricsi70 és Tamás78 kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        kavycka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Futtatni kell aztán minden talált hibát törölni és újra inditani a gépet!
        Jelzem , nem vagyok számítógép zseni !
        Lefuttattam a programot és a végén valami olyasmit írt ki , hogy hibás programot vagy robotot nem talált .Lehet hülyeséget írtam ,de ilyesmire emlékszem .Ja és volt mellette egy zöld pipa !

        Még most sem jön be sehogysem !
        sricsi70 és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Valószínűleg nem oldja meg a problémát, de én a malwarebytes ingyenes programját szoktam lefuttatni, szedett már le nekem olyat, amit semmi más nem tudott...
          Che kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jelzem , nem vagyok számítógép zseni !
            Lefuttattam a programot és a végén valami olyasmit írt ki , hogy hibás programot vagy robotot nem talált .Lehet hülyeséget írtam ,de ilyesmire emlékszem .Ja és volt mellette egy zöld pipa !

            Még most sem jön be sehogysem !
            Valakinek nem sok problémát okoz egy-két program telepítése, lefuttatása.
            Az idősebb korosztály, vagy aki nem sokat tölt számítógép előtt az szerinetem nem ez a kategória (senkit sem szeretnék megsérteni).
            Általában megvan az a megszokott, betanult lépéssorozat, amelyen végig szoktak haladni.
            Ha már egy mozzanat nem úgy van mint eddig, az már problémát szokott jelenteni.
            Javaslom, hogy akinek a telepítés, futtatás nehézséget okoz, az forduljon olyan tudományos pc-s szakihoz (rokon, szomszéd, ismerős, unoka) aki a közelben lakik.
            Szerintem sok idegeskedéstől megkíméli magát.
            Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2012 márc. 17, 16:03. Oka: Kiegészítés
            soveny, Che és Tamás78 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Valakinek nem sok problémát okoz egy-két program telepítése, lefuttatása.
              Az idősebb korosztály, vagy aki nem sokat tölt számítógép előtt az szerinetem nem ez a kategória (senkit sem szeretnék megsérteni).
              Általában megvan az a megszokott, betanult lépéssorozat, amelyen végig szoktak haladni.
              Ha már egy mozzanat nem úgy van mint eddig, az már problémát szokott jelenteni.
              Javaslom, hogy akinek a telepítés, futtatás nehézséget okoz, az forduljon olyan tudományos pc-s szakihoz (rokon, szomszéd, ismerős, unoka) aki a közelben lakik.
              Szerintem sok idegeskedéstől megkíméli magát.
              Köszönöm Sricsi70 !
              Te rátapintottál a lényegre , megfogalmaztál mindent ami rám (és néhányunkra ) igaz !
              Ott tartok , hogy van a rokonságban szaki és szólok neki ,mert még mindig változatlan a helyzet !!
              A gondolataidban a "betanult lépéssorozat " a legtalálóbb ,legjobban rám (ránk) illő kifejezés !
              Üdv !
              Tamás78
              Che és sricsi70 kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                VÉGRE MEGÉRKEZETT A VETERÁN APRÓ !!!!Semmit nem csináltam azóta és mégis .
                soveny és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Gondolkodtam egésznap, hogyan lehetne „távsegíteni”, de ahogy Sricsi70 írja, a legegyszerűbb, ha az ismeretségi körből megkértek valakit.

                  Addig is a hirdetéseket itt is meg lehet nézni: Veteran-auto.hu -> Bazár Ha pedig frissíteni kellene hirdetéseket, akkor írjatok nekem és én megcsinálom.

                  Viszont további talány számomra, hogy mitől javult meg neked, Tamás78? Természetesen nagyon örülök neki, de nem derült ki semmi, ami segíthetne Che számítógépén.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #24
                    TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Viszont további talány számomra, hogy mitől javult meg neked, Tamás78? Természetesen nagyon örülök neki, de nem derült ki semmi, ami segíthetne Che számítógépén.
                    Számomra is talány ,de tegnap este óta , amióta lefuttattam (nagynehezen) a Kavycka programját nem csináltam a géppel semmit. Ha tudnám a gyógymódot ,biztos ,hogy megírnám Che-nek ,de sajnos tanácstalan vagyok én is .

                    Üdv!

                    Komment


                      #25
                      Szia Che !

                      El tudod érni már a Veterán aprót ?
                      soveny kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Én is kíváncsi lennék, hogy van-e még valakinek gondja. Jelentősen sikerült gyorsítani is az oldalt, én nem tapasztalok semmilyen problémát.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #27
                          TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          én nem tapasztalok semmilyen problémát.
                          Én sem, itt tökéletes!( mobil internet,T-Mobil)
                          csak azért árulom el, hátha máshol a szolgáltatóval van probléma
                          Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 márc. 23, 20:20.
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            #28
                            Szervusztok!

                            A Mozilla Firefox-al változatlanul nem jön,de az Internet Explorel-el azonnal megnyílik,csak lényegesen lassabban működik.Valamelyikünk a múlt napokban,valamely fórumos hozzászólásba beszúrt egy veteran aprós linket,-azt,ha megnyitom,viszont át tudok menni az apróra, a Mozzilát használva is.

                            Köszönöm,hogy foglalkoztok a problémámmal.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              #29
                              A veteránapró szerverét megtámadó féreg az oldal betöltődését nagyon lelassító, de inkább meggátló parancsokat futtatott az oldalon. Azt hiszem, valamilyen sérült fájl bent ragadhatott a Firefox-od gyorsítótárában, és ez zavarja meg az oldal betöltését. (A látogatók számítógépére vagy a tartalomra nézve amúgy teljesen veszélytelen volt a féreg, emiatt nem kell aggódnotok. Inkább csak bosszúságot okozott.)

                              Próbáld meg törölni ezt a gyorsítótárat, hátha ez megoldás lesz a problémára! Kattints az Eszközök menü Előzmények törlése... pontjára, majd a megnyíló ablakban a Törlendő időtartomány listájából válaszd ki a "Minden"-t, a részletek-nél pedig csak a gyorsítótár mellett szerepeljen a pipa, a többi elem mellől kiveheted. Ezek után kattints a törlés most-ra.

                              Talán ez megoldja a problémát, sok sikert!
                              Che és kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                próbáld meg törölni ezt a gyorsítótárat
                                Valóban én is ezt javaslom, csak nem volt annyi eszem, hogy eszembe jusson. Pedig korábban már leírtam én is, hogyan kell ezt csinálni:
                                http://veteran.forum.hu/forummal-kap...e-152/#post953
                                A "cache törlése" részt hajtsátok végre!

                                Az igazsághoz hozzátartozik (csak ezt sovenynek sem újságoltam még), hogy mindettől függetlenül találtam egy részt a programban ami nagyon lassította az adatlapok betöltését. Ezt javítottam, tehát most annál is gyorsabbnak kell lennie a Veterán aprónak, mint a féreg előtt.
                                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X