Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miért nem elérhető a Veteran Apró?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Én sem tudok belépni a Veterán Apróba!!
    Kb másfél napja.

    Komment


      #32
      berton, írtunk egy privát üzenetet, majd légyszi olvasd el és válaszolj!

      Legyetek szívesek, ha hibát jeleztek, akkor később is írjatok, hogy fenn áll még a hiba, vagy megoldódott. Che, veled mi a helyzet Veterán apró tekintetében?

      Én egyre biztosabb vagyok benne, hogy egyedi problémákról van szó és gyanús, hogy valami kártevő lehet a dologban. Viszont a Veterán apró nem fertőzött, a szerver sem, tehát én a szerver oldaláról nem tudok ebben segíteni.

      Viszont sokat foglalkoztam vele az elmúlt egy-két hétben, szerintem jelenleg gyorsabban működik, mint valaha. Kíváncsi lennék rá, hogy ezzel kapcsolatban Ti mit tapasztalatok.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #33
        Szervusztok!

        Nálam a helyzet változatlan,olyan mint azt március 24. 17:31-es hozzászólásomban leírtam.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #34
          És mi az amit csináltál azóta? Aznap javasoltuk sovennyel a böngésző gyorsító tárának a törlését, egy kis leírással. Ezt elvégezted?
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #35
            Szervusz TZ!

            Őszintén megmondom nem csináltam,ezelőtt úgy 2 óráig semmit semmit,mert annyira félek hozzányúlni a "nyüves"géphez,hogy valamit elrontok és azután már az sem működik ami idáig.Megoldottam az Internet Explorer-el és ,bár teljesen felborult a megszokott sorrend,de működött.

            Most azonban,ahogy olvastam a hozzászólásod,hogy mit csináltam azóta,-egy kissé elszégyelltem magam és igaz elég bátortalanul,de végigcsináltam a gyorsítótárral kapcsolatos törlést és örömmel közlöm,hogy rendbejött a dolog.Tehát most már a Mozzila Firefoxon is működik a dolog,ráadásul ilyen gyors még soha nem volt.

            Köszönöm a távsegítséget.Azért lehet,hogy nevetségesnek tűnik,hogy az ember egy ilyen egyszerű dolgot is félve csinál meg,de sajnos egyáltalán nem értek a számítógépes műveletekhez és pokolian félek minden ismeretlen beavatkozástól.Ráadásul nagyon sok adatom el van mentve,amit nagyon sajnálnék elveszíteni.

            Üdvözlettel:Che
            soveny és TZ kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Örülök, hogy megoldódott, reménykedtem benne, hogy így lesz. Természetesen egyáltalán nem nevetséges az óvatosságod.

              De, hogy a témánál maradjunk, az a sejtés (ezek szerint) még mindig áll, hogy a gyorsító tár törlése megoldja a problémát, tehát ha valakinek gondja van még, akkor kísérelje meg ezt a dolgot a korábban leírtak alapján. Az eredményről pedig számoljatok be legyetek szívesek!
              Che kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #37
                Mielőtt minden soklépéses tanácsot végigcsináltok, azelőtt érdemes a 'lassú' oldalon egy CTRL+F5 bill kombinációt megcsinálni. Ha nem használ, go-to gyorsítótás törlés

                Wikipédiáról:

                A böngészők eltárolják a képeket, CSS és Javascript fájlokat, hogy ezeket ne kelljen minden alkalommal letölteniük. Ez a gyorsítótár független a Wikipédiától(és minden más oldaltól - szerk Laza), a böngészők minden weboldalra használják. Általában ez a gyorsítótár az oka, ha (bejelentkezve) nem látsz egy képen egy olyan változást, amit mások már igen, vagy ha valamilyen script a változtatások ellenére is úgy működik, mint régen. A legtöbb böngésző a Ctrl-F5 gombok megnyomására újra letölti az éppen nézett oldalt és a hozzátartozó képeket és css/js fájlokat, a gyorsítótár használata nélkül.
                hu.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:Gyors%C3%ADt%C3%B3t%C3%A1r

                sorry, még nem tehetek be linket
                Utoljára szerkesztve a következő által: Laza; 2012 ápr. 12, 22:52.
                soveny és TZ kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Igazad van, nem lehet elégszer megismételni a Ctrl+F5-öt.

                  (javítottam a linket)
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X