Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Problémák a kezelőfelülettel

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Problémák a kezelőfelülettel

    Szia TZ!

    Csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy ha a saját hirdetésünk adatlapján törlünk egy kommentet, akkor a rendszer visszadob minket a Veteránapró nyitólapjára. (Firefox 4, Windows 7 kombó)

    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    Javítottam egy szarvas hibát a kezelőfelületen. A saját hirdetéseink a statisztikák miatt nagyon lassan töltődtek be, sok hirdetés esetén nem is tudom hogy tudtátok kivárni. Ezt most sikerült „nagyon” felgyorsítanom.
    stalker, és soveny kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy ha a saját hirdetésünk adatlapján törlünk egy kommentet, akkor a rendszer visszadob minket a Veteránapró nyitólapjára. (Firefox 4, Windows 7 kombó)
      Javítottam, törlés után visszakerülsz a hirdetéshez.

      Másrészt javítottam soveny által jelzett hibát is: a lista oldalakon a hozzászólások ikonjainak a szövege néhány perc elteltével frissül törlés után is.
      soveny kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        Szia!
        Jeleztem a részvételi szándékom a vasárnapi soroksári börzén, és a már "hozzászóló" másik két tagnak is berakta az én avataromat, opera és chrome böngészőből is úgy látom, illetve ki illetve bejelentkezve is!

        Komment


          #5
          Sajnos ez ilyen, próbáltam már, de nem tudom kijavítani.

          De köszönöm, hogy jelezted.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6
            Üdv mindenkinek!
            Azon mérgelődök ,hogy 2 hete vagy több is szeretnek ide feltölteni képet a fórumra és küldeni akiknek megígértem ,de egyszerűen nem engedi a rendszer !Mar írtam a kezelőknek is 2-szer és ApaE is adott tanácsot ,de egyszerűen nem megy!
            Na szóval ti ezt ,hogy is csináljátok a kép feltöltést ?Most vagy nekem túl bonyolult vagy valami rosszul van beállítva talán mert nekem ezt írja ki=


            Kép hozzáadása másik webcímről

            Megengedett fájltípusok: jpg, jpeg, png, gif
            URL

            Komment


              #7
              Bocsi, elfelejtettem válaszolni. Elvileg ezt a képet kellene látnod:

              Click image for larger version

Name:	vf 2012. 06. 11.jpg
Views:	1
Size:	38.5 KB
ID:	131255


              Itt két fül van (oda mutat a nyíl) és neked a "másik" kell, ha a saját számítógépedről szeretnél képet feltölti. Ha viszont mégsem így néz ki nálad ez az ablak, akkor más a lesz a gond. Próbáld leírni, hogy mit látsz.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                LC 9246 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                feltölteni képet a fórumra és küldeni akiknek megígértem
                Szia Jenő!

                Ha jól tudom, olyan funkció nincs, hogy üzenetben tudd küldeni a képet (ahogy én értem Te ezzel próbálkozol). Gondolom ezt a rendszer lehetőségei nem engedik, vagy annyi programozói munkaóra lenne, amennyit TZ nem tud rászánni.
                Olyankor marad az a lehetőség, hogy a profilodon csinálsz egy albumot, oda felteszed és a képek linkjét másolod/szúrod be az üzenet szövegébe.
                Vagy még egyszerűbb ha csak azt mondod a delikvensnek, hogy nézze meg a profilodon az albumot.
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #9
                  kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha jól tudom, olyan funkció nincs, hogy üzenetben tudd küldeni a képet (ahogy én értem Te ezzel próbálkozol).
                  Már, értem. Valóban nincs ilyen funkció és ez nem rajtam múlik.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Tz!
                    Ez normális, vagy én rontottam el valamit?
                    ricsi0410 az én motoromon ül, azaz az én "logómat" használja! Elég perverznek találom!
                    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                    Komment


                      #11

                      Komment


                        #12
                        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csörgetlek majd, hátha össze tudunk futni, még 11 előtt.
                        Ok. Várom a hívásodat! Felvonulni máskor is tudok!
                        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                        Komment


                          #13
                          -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ricsi0410 az én motoromon ül, azaz az én „logómat” használja! Elég perverznek találom!
                          Az még hadján, de úgy is néz ki mint Te! Lehet van egy iker testvéretek neked és a szerelvényednek, vagy már két felhasználói névvel fórumozol egyszerre?

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X