Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az életveszélyes fék lecserélése a 49-esen

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Vidd el egy esztergályoshoz az majd tudni fogja. / Szakihoz!/ Vannak azért divat esztergályosok is ki úgy kezdi - megpróbáljuk- attól hozd el mert sok esetben az az egy alkatrész van.

    Komment


      Szervusztok!

      Leírtam már,-de fussunk neki mégegyszer,fékdobot,féktárcsát úgy kell befogni és meneszteni annak szabályozásakor,hogy a fékdob csapágyhelyeinek tengelyvonala egybe essen a szerszámgép tengelyvonalával!Amennyiben a fenti biztosított lehet hozzáfogni a fékfelület szabályozásához.

      Az esetek többségében a szabályozáshoz szerszám szükséges,melynek elkészítéséhez anyag és munka kell és sok esetben a munka elvégzésével a szerszám a polcra kerül és soha az életben nem lesz rá többet szükség.A szerszám elkészítését megelőzi a fejmunka és az anyag utáni kajtatás,ládák,polcok átrakása és végső esetben az ócskavas.

      Az ilyesmiért nem lehet felszámolni a ráfordított költségeket,a megrendelő meg fel se tudja fogni miről van szó,az esetek többségében,-tehát ilyen munkát az ember csak magának végez,esetleg egy nagyon jó barátnak ingyen,-mert a háziasszonynak azt azért mégsem lehet mondani,hogy ebédre tálalja fel ezt,vagy azt a szerszámot,-pedig milyen jól hangzana,-a mai ebéd:"blokkszéthúzó pékné módra..

      Már napok óta nem látok fecskét és ez már az ősz kezdetét jelenti,ha valamelyikőtök lát még,azt megkérem tudassa!

      Szógálati közlepény: A JYSK-ben 15 db.-os nagyon finom ecsetkészletet lehet kapni (művész ecsetek) nem egészen 800.-Ft.-ért!!!!!

      Üdvözlettel:Che
      mátéapu, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Vidd el egy esztergályoshoz az majd tudni fogja.
        Nekem van mindenből, de valóban nem egyszerű !
        OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          mir-mur
          Nekem van mindenből, de valóban nem egyszerű !
          Leírnád kicsit részletesebben? Te hogyan oldottad meg, amit a 102-esben írtam?

          Komment


            Leírnád kicsit részletesebben?
            Megvannak a feltételek. Van esztergám, és talán tehetségem is használni. ( Egyik tanult szakmám ) De az általad leírt probléma valóban létezik. Én még nem szabályoztam a 49-est, de emlékszem a peremre, és a pici hézagra. Lemegyek, és megnézem mit lehet tenni.
            mátéapu, OdinHEM és Che kedvelte ezt.

            Komment


              Szervusztok!

              Kérlek titeket tegyetek fel képet arról a problémás fékdobról!Tudom,hogy melyik az IZS 49-es típus,de a fékdob kinézetével nem vagyok tisztában,de szeretnék.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                és megnézem mit lehet tenni.
                Örülni annak, ha megy...megállni teljesen felesleges.
                CZsolti, Fergusson és 4 további látogató kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X