Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dízel motorkerékpárok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HÁT NEM GYÖNYÖRŰ???
    DE-DE! És sárga!
    dongos78 és taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Itt a hangja is hallható: DaiRal, a magyar dízelmotoros chopper teszt, 3. rész - Onroad.hu - YouTube!
      Nekem egy kicsit traktorosnak tűnik.
      dongos78, taluga és wsievers kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem egy kicsit traktorosnak tűnik.
        Mint a TZ-4K De szériaállapotban sincs különb hangja
        CZsolti és taluga kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #34
          Úgy látom mindig a TZ4K az etalon dízel hangban
          CZsolti kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Úgy látom mindig a TZ4K az etalon dízel hangban
            Hát na ha tényleg ilyen:
            dongos78, CZsolti és taluga kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #36
              Tudom én! Zötyögtem ilyenen eleget
              És tényleg ilyen!!!

              Komment


                #37
                Na igen. Idézet a videóból:"Megvárjuk, amíg bemelegszik a motor és utána elindulunk vele."

                Erről eszembe jut az "Elvarázsolt dollár"-ból Kardos doki üldözési jelenete,amint beugrik a járőrkocsiba:
                - Rajta indítson, és kövesse azt a kocsit!
                - Előbb meg kell várni, amíg a kis piros autó eltűnik a műszerfalról. Ez dízelmotoros! A hálás nyugat-berlini kollégák ajándéka!

                Szóval macerás egy dízellel elindulni.
                soveny, dongos78 és taluga kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Erről eszembe jut az „Elvarázsolt dollár”-ból Kardos doki üldözési jelenete,amint beugrik a járőrkocsiba:
                  - Rajta indítson, és kövesse azt a kocsit!
                  - Előbb meg kell várni, amíg a kis piros autó eltűnik a műszerfalról. Ez dízelmotoros! A hálás nyugat-berlini kollégák ajándéka!
                  Nagyon jó példa
                  Viszont olyat még sosem láttam, hogy TZ4K-val pl. lovaskocsit üldöztek volna! A bámészkodó tömeg meg sétál mellettük és drukkol!
                  Ahova azzal mennek, az ott is marad, míg bemelegszik a gép... és közben egy motiváló italt is be lehet dobni...
                  dongos78 és CZsolti kedvelte ezt.

                  Komment


                    #39
                    Hajtókar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Megnéztem, és elismerésem a sok munkáért, tényleg nem akarom megbántani a készítőt, de rettenetes egy féreg az a szar. Egy MZ-nek is szép hangja van, jó is vele menni. Egy hangos versenymotornak is lehet gyönyörű hangja. De miért kell egy építőipari döngölőbéka-betonkeverő-rotakapa vas röpsúlyos kuplung hangkombinációt hallgatnia Balatonig szegénynek? Ilyet félrészegen szoktak csinálni poénból, igénytelen stílusban, Ratbike. Kár a krómért, inkább az eredeti TS-t állította volna vissza ilyen igényességgel. Azt már meg se láttam, hogy mi kenheti a primer láncot.
                    előbb építs egyet bizonyísd be hogy te külömb vagy mivel hogy fogalmad sincs a motorkerékpárról legalább ne ócsárold más munkáját ezt csak azért mondom mert én is építettem hasonlót....

                    Komment


                      #40
                      előbb építs egyet bizonyísd be hogy te külömb vagy mivel hogy fogalmad sincs a motorkerékpárról legalább ne ócsárold más munkáját ezt csak azért mondom mert én is építettem hasonlót...
                      Szia Florcsi!

                      Szegény Hajtókar kolléga tavaly augusztusban szólt hozzá utoljára. Lehet, hogy ezzel szórabírod végre. Jó lenne, mert jókat írogatott. De az is lehet, hogy jövőkesziig () épít egyet és azzal jön. Szerintem kitelik tőle.

                      Egyébként igazad van, ez a leszólás tényleg nem volt fair, de akkor miért kell ugyanígy reagálni rá. A munkádról viszont szívesen megnéznénk néhány fotót - ha van.
                      demeter kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        Esetleg egy kis kedvcsináló :Rebel Custom Motorcycle, Enfields on diesel?

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X