Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Magyar motorkerékpárok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    A helyedben lottóznék is...
    Bizony.
    Sokáig keresgéltem én is Bervát vagy Pannit, de olyan leröccsent, hiányos darabokat árultak, hogy ihajj. Az árukról nem is szólnék...

    Komment


      #77
      Ez is "leröccsent" eléggé, de totál gyári. És a végén miket szereztél, és milyen állapotban?

      Komment


        #78
        És a végén miket szereztél, és milyen állapotban?
        Ami az smkp. kategóriát illeti, építettem egy ilyet, még 2008-ban, azóta is hibátlanul üzemel:
        Click image for larger version

Name:	DSC05567.jpg
Views:	1
Size:	182.2 KB
ID:	152693

        Nagymotorban Pannonia T5 volt az álom, de olyan áron voltak szintén, hogy nem fért bele.
        Ebből a vágyakozásból ez lett (és nem bántam meg):
        előtte:
        Click image for larger version

Name:	0_1_szétszedés előtt.jpg
Views:	2
Size:	191.2 KB
ID:	152694
        utána:
        Click image for larger version

Name:	12_1_2.jpg
Views:	3
Size:	197.4 KB
ID:	152695

        Komment


          #79
          Na, én szót fogadok
          Click image for larger version

Name:	20170816_100236[1].jpg
Views:	1
Size:	185.5 KB
ID:	152696

          Komment


            #80
            fogadok
            És miért mondtál nemet a Jokerre?

            Komment


              #81
              Mert még nem ismeri!

              Komment


                #82
                Nem adtál nagy esélyt a szerencsének. Az első kibicnek jár valami? Mert akkor szurkolok..

                Komment


                  #83
                  Én kb 2 éve, 20 év rendszeres, heti játék után azt mondtam, hogy elég volt. 20 év alatt két darab hármasom volt az ötösön. 20 év alatt ugyan azokkal a számokkal játszottam. Akkor hagytam abba, mikor a neten láttam egy Szerb lottóhúzáson, hogy a gépi sorsoláson még ki sem húzták a számot de megjelent a képernyőn.Aztán kihúzták . Hát mondom...... Totálisan, full bunda az egész, itt nálunk is. Biztos láttátok ti is. Férgek!!
                  Aki még nem látta volna:
                  Index - Külföld - Átverés a szerb lottósorsoláson?

                  (Csak halkan jegyzem meg! A csaj azért jó!)
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2017 aug. 16, 20:11.

                  Komment


                    #84
                    Volt belőle botrány. Kb egy hete láttam.

                    Komment


                      #85
                      Nem tudom mit vagytok úgy oda,ettől a LOTTO-tól,-nekem annyira jól jönnek a nyeremények,hogy újabban már csak az ötöst vesszük föl,a négyes nem éri meg a fáradtságot,hogy bajlódjon vele az ember fia.

                      Click image for larger version

Name:	Nevetős 02.PNG
Views:	3
Size:	274.8 KB
ID:	152701

                      Komolyra fordítva a szót,magam sem hiszem el,hogy ilyen számítógépes háttérrel,amikor a számok kihúzását követően,percekkel közlik az eredményt.Számtalan megoldás lehet a kihúzott számok manipulálására.

                      Függetlenül a kételyeimtől,azért mi is játszunk állandó számokkal,egy-egy szelvénnyel az ötös és a hatos lottón is,-mit mondjak,eddig a nyereményből nem vettünk sarokházat és úgy vélem ezután sem fogunk.

                      A Panniról,-gratulálok hozzá,de eléggé meg kell vele majd dolgozni,hogy visszanyerje újkori állapotát.Sajnos a Panni és a Berva sem volt konstrukciósan a csúcson,valószínű ezért sem ért meg nagy sikereket,de ettől függetlenül a miénk és lehet akár szeretni is.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #86
                        Sajnos a Panni és a Berva sem volt konstrukciósan a csúcson,v
                        Békéscsabán ismertem egy szerszámkészítőt,ő fiatalon saját bevallása szerint sátorral két bervával (feleségével)bejárta az országot mig megvették az első Trabantjukat amivel külföldöt járták nyaranta!

                        Ebből azt a tanulságot vonom le ,hogy az előírt gyári terv szerint karbantartott,javított jármű:hűen szolgálja gazdáját!!!!

                        Egyértelműen megbízhatóbbnak tartjuk azokat a gépeket,amely a hanyag gazdát is becsülettel szolgálja!!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #87
                          Sajnos a Panni és a Berva sem volt konstrukciósan a csúcson,valószínű ezért sem ért meg nagy sikereket,de ettől függetlenül a miénk és lehet akár szeretni is.
                          ...És azt hiszem, ezzel egyáltalán nem lógnak ki a kis Csepel, Danuvia, Pannónia sorból. Ha az ember szétszed egy Danuvia blokkot (majd ugyanaz, mint a kis Csepel), meg egy kortárs Simson Sr2 blokkot, akkor rácsodálkozik a különbségre a mi kárunkra. Csehszlovák motort még nem szedtem szét, de valószínűsítem, hogy azok is jobbak egy kategóriával...

                          Mondjuk a Panni dizájnja az szerintem nagyon jó! Már maga az a felirat a szoknyán rabul ejtő...De a műszaki minőség...

                          Komment


                            #88
                            A Panniról,-gratulálok hozzá,de eléggé meg kell vele majd dolgozni,hogy visszanyerje újkori állapotát.
                            Köszönöm!
                            Egyenlőre csak annyit szeretnék csinálni vele, hogy ne romoljon tovább az állapota. Aztán majd valamikor takarosan helyre állítani. Ha nem is csilli villire, de olyan pofásra. Hogy kellene állapot megóvást csinálni vele? Kenjem be az egészet olajjal?

                            Komment


                              #89
                              Ebből azt a tanulságot vonom le ,hogy az előírt gyári terv szerint karbantartott,javított jármű:hűen szolgálja gazdáját!!!
                              Egy-egy ilyen túra néhány száz km, ami inkább a nyeregeben ülő motorosnak dicséret, mint a motornak.
                              A Riga 12-esemmel összesen több, mint 10 ezer km-t mentem, és soha nem hagyott ott! De azért nem tartom egy jó konstrukciónak...

                              Komment


                                #90
                                Hogy kellene állapot megóvást csinálni vele?
                                Kell lennie egy tartósító olajnak én egy katonaraktárostól kaptam lefújtam a Pannóniámat télire.alig tudtam tavasszal levakarni róla:!
                                Annyit tudok,hogy MOL-olaj, az M-zárolt járműveket fújták be vele.....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X