Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Puch DS 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Puch DS 250

    Sziasztok!

    200 000-ért árulják.

    Az eladó szerint a motorja hibátlan, csak kozmetikázást / kipofozást igényel (mondjuk, hátsó lámpa + kürttakaró épp nincs rajta).

    Ér ennyit szerintetek?

    Valaki írta egy, a típusról szóló cikkben a neten (most olvastam), hogy itthon csak "fillérekért" lehet eladni (mondjuk szó szerint "lófingért"-et írt), külföldön meg 1000 euró körül lehet, ha éppen talál egyet valaki...)Click image for larger version

Name:	ab59_1_big.jpg
Views:	1
Size:	142.3 KB
ID:	158968Click image for larger version

Name:	ab59_2_big.jpg
Views:	1
Size:	134.5 KB
ID:	158969Click image for larger version

Name:	ab59_3_big.jpg
Views:	1
Size:	136.9 KB
ID:	158970

    #2
    Kedves Ákos!

    Azt nem tudom,hogy mit ér,de összességében egy csúfság.A név az jól cseng és a motor azzal a kényszerhűtéssel biztos nagyon tartós,ha megkapott mindent,amit előírt a gyártó,de a formavilága elég furcsa legalábbis nálunk.

    Amennyiben befektetésnek szánod,talán el kell gondolkodni rajta,de szerintem jobban jársz,ha kihagyod.

    Üdvözlettel:Che
    OdinHEM, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ez egy 50ccm motor, ne tévedjen meg senki. Igen,lehet 1000E az ár, de azt rá is kell költeni hogy annyit érjen.
      OdinHEM, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Figyelj Ákos, nem olvastad félre az a "lófingot"?
        Mivel osztrák, a " laufing" nagyon hasonlóan hangzik, de mást jelent.
        Futásteljesítményt, ha jól tudom. A 200000 pedig ebből is, abból is túl sok.
        Che, Atti69 és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Lomisoknál szokott lenni !

          - - - Updated - - -

          Ez a blokk nem is bele való !
          Che, Atti69 és kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ez a blokk nem is bele való !
            Akkor már értem hogy miért nem értettem
            ....hogy azt a pedált hogyan forgatja körbe a ember a lábával

            - - - Updated - - -

            Rákerestem:
            Click image for larger version

Name:	puch-ds-50-04.jpg
Views:	1
Size:	207.7 KB
ID:	152717Click image for larger version

Name:	puch-ds-50-636072173813724422.jpg
Views:	1
Size:	192.9 KB
ID:	152718
            Érdekes járgány.
            De figyelembe véve azt hogy csak 50-es, illetve hogy mennyit kellene rákölteni, nem adnék érte 200ezret.

            - - - Updated - - -

            ...azt viszont nem tudom a Manet hogy került ide és miért nem tudom eltávolítani (javítva, wsievers )
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 aug. 22, 21:36.

            Komment


              #7
              Szervusztok!

              Az Ákos által feltett képen egy PUCH DS 50 van,egy teljesen idegen blokkal.Nekem először fel se tűnt,mert felületesen néztem meg és nem merültem el a részletekben.

              Click image for larger version

Name:	Puch DS 50.jpg
Views:	1
Size:	263.6 KB
ID:	152719Click image for larger version

Name:	Puch 50.PNG
Views:	1
Size:	954.4 KB
ID:	152720

              Hirdetésekben bőven lehet találni belőle,akár mint az első képen egy győri hirdető kínál egy ilyen motort,ami viszont eredetinek tűnik és nincs kókányolva,de még ezért sem adnék egy petákot se,mert nem tetszik,idegen az ízlésemtől,de ez szubjektív dolog.

              A PUCH 250,az egy kicsit azért nagyobb és úgy tűnik a képről,hogy ikerhengeres,bár ebben nem vagyok teljesen biztos,de majdnem.Volt nekik ikerhengeres nem is egy és a porlasztó elhelyezése utal rá,illetve gyanús.

              Click image for larger version

Name:	Puch 250.PNG
Views:	1
Size:	502.1 KB
ID:	152721

              Valahogy ez a formavilág nem tetszik nekem,egy JAWA azért sokkal szebb és van is ilyen jó,ha jól bánnak vele.


              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #8
                Csúnya is maga a motor formavilága, bár ez szubjektív, de ez a példány egy összetákolt darab. Amivel még nem is lenne gond ha ezt az ára is tükrözné, de nem tükrözi.... felejtős.

                Komment


                  #9
                  A magyar hirdetőé jónak tűnik / az 50-es, a 250-es a " Győzike " krómtól csillogó. A 250-es nél szebb egy Pannonia.

                  Komment


                    #10
                    Köszi a válaszokat!

                    Most már tudom legalább, hogy a blokk nem az övé lehet, hogy a motor kora ellenére ezért hibátlan.

                    http://www.vatera.hu/puch-ds-50-veteran-2512044716.html

                    Egyébként nekem a formavilága nagyon tetszik, ezért is akadt meg rajta a szemem.
                    A csehszlovákoknak volt hasonló (Cetka? Cezeta? Most nem ugrik be), meg az ismerősöm vett egy KTM Ponny-t, az sem rossz...

                    Nekem az ilyen kis "mini kirándulómotorok" jönnek be, a kedvencem egyébként az a Vespa, amelyiknek még lent, az első sárvédőn volt a fényszórója...na, az tényleg sokat ér ma már

                    Ismerősöm egyébként olyan 10-20-30 ezrekért szokott hozzájutni kismotorokhoz (bár volt már nála IZS is), le van százalékolva, folyton járja biciklivel a környéket, csomó ismerőse van, akik közül néha tud valaki öreg bácsis - fészernek támasztott-padláslakó motort, amit aztán felújít és vagy továbbpasszol, vagy elad.

                    Lehet, hogy páran börzéről ismeritek is, Gyula a neve
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Akos; 2017 aug. 20, 15:02.

                    Komment


                      #11
                      ezért is akadt meg rajta a szemem.
                      Erről van szó:jobbos-balos,esetleg mindkettő egyszerre:feltünt a pedál helyzete? Én is egy KTM-ponira csorgatom a nyálam:karbi-hibás viszont várnom kellnehéz a tulaj.Click image for larger version

Name:	DSCN1432.jpg
Views:	2
Size:	193.6 KB
ID:	152723Józsi-ként ronda lehet azért tetszik!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Az Ákos által feltett képen egy PUCH DS 50 van,egy teljesen idegen blokkal.
                        Létezik batakerős de azon azt hiszam nincs lábtartó lemez
                        Valahogy ez a formavilág nem tetszik nekem,egy JAWA azért sokkal szebb és van is ilyen jó,ha jól bánnak vele.
                        Csaltok ezt azért a Csepel 250, Jawa Perak korába helyezzük el. szerintem guszta!
                        Az osztrákok saját maguknak csináltak motorokat mert a PUCH olaszoknál németeknél nem rúgott labdába, mert volt nekik is rengeteg féle, hogy jobbak-e az más kérdés. Viszont DS MS még most is rengeteg van használatban és mennek mint a mérgezett egér hegynek fel akár két személlyel.

                        Komment


                          #13
                          Máté nagyon nyálcsorgatós az a felvétel! Lehetne legeltetni a szemet vagy csak azt lehet?.

                          Komment


                            #14
                            Józsi-ként ronda lehet azért tetszik!
                            Tényleg Jó kis motor, ha már berúgtad, Azért szabadultam meg tőle, (kár volt) mert berúgásnál beakadt a lában a lábtartóba és mert papucsban próbáltam nem lett jó vége. és így álltam a hülyeségemen bosszút.

                            Komment


                              #15
                              Lehetne legeltetni a szemet vagy csak azt lehet?.
                              Gyere el,gyertek el....A szomszéd faluban van,egy km.
                              A cserepezőket akartam elvinni az öreghez,feltettem a fotókat akkoriban.....
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X