Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia motoros kis traktor!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    És mi van a zöld rendszámos Csepel teherautókkal?

    Ezek képesek többel menni, de nem is a lassú jármű M betűjelesre leképezett kategóriája. Használatát tekintve szerintem lehet magajáró mezőgazdasági és erdészeti betakarító gép. Ebbe pedig beleférhet mind a betakarítást szolgáló gép , mind pedig a betakarított terményt elszállító gép. Ha pedig felszerelték pl. KCR daruval, akkor pedig a "mezőgazdasági tevékenységre alkalmazandó magajáró rakodógép".




    Bocsánat, de az első mondat idézet akart lenni, de valamiért nem jött össze.

    Komment


      #17
      Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azért várok még tapasztalatot ! Vagy esetleg valakit igazoltattak már ilyen gép használata közben ?
      Nem tudnál egy képet feltenni?
      Szarvkormányos géppel:ha biztositással,érvényes jogsival,szabályosan közlekedsz,akkor mi problémád lehet,ha megtudsz álni igazoltatásnál.?
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #18
        mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha biztositással,érvényes jogsival
        A jogsimba be van írva az M !
        Egy dolog amitől félek ,hogy ez olyan 14 LE , a robi kapás kis traktor 4-5 LE (ha jól tudom )!
        Illetve a sebességbeli különbségek !
        A biztosítás hasonló összeg mint a segédmotoré ?

        Komment


          #19
          Üdv!A zöld rendszámos Csepel egy régi joghézag következménye Ma már ilyen nem lehet.Fenn a hegyekben látni Cherokit zöld rendszámmal vagy éppen Nivát.Ma már nehéz beszerezni az ilyen rendszámot.Le van korlátozva.Nem kell a gépet műszakiztatni, 3 évre kapja a tulaj a táblát,regisztrációs szám kell,Nyűgös, de aki hajszolja az élvezeteket elintézi.




          Üdv Tamás!Mindenképpen lassú járműben kell gondolkodni-szerintem.

          Komment


            #20
            nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Üdv Tamás!Mindenképpen lassú járműben kell gondolkodni-szerintem.
            A lassú járművet vizsgáztatni kell nem !?

            Fényképet teszek fel holnap !

            Komment


              #21
              Te láttál már babettást gyoshajtásért megbüntetni?
              A rugózatlan kistraktorral Pancsis kb.negyvennel elszáltamegy diónyi kavicson kiütötte a kezemből a kormányt.Aki nem vezetett szarvast ne kacagjon.Az átlagsulyom 115 kiló,és fizikai munkát végzek,nem tudtam megtartani.!
              Lebontottam egyutcai keritéselemet,kiskaput,oszlopot az egyik nagykaput,két délutánomba került a helyreállitása.Igen én egy honap mulva lehullattam utolsó varjaimat,a fejemtől a lábam ujjáig összetörtem magam elöl és hátul csak a fejemet védtem egy fától igy a kezem hasadt,mindenhol horzsolás zuzódás.
              Lényeg,hiába tud többet a géped,ha begyógyul a fejed lágya ugysem fogsz száguldozni.
              Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A biztosítás hasonló összeg mint a segédmot
              Igen.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                Igen.De ha gép belefér a zöld rendszámos megítélésbe akkor nem.Szerintem nem fér bele,inkább egy erdészeti kiközelítő vagy traki vagy silózó az belefér.

                Komment


                  #23
                  mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lényeg,hiába tud többet a géped,ha begyógyul a fejed lágya ugysem fogsz száguldozni.
                  Én úgy érzem begyógyult már ,de én nem erre értettem a sebességbeli különbségeket ! Hanem arra ,hogy a biztos urak sem buták ! Ránéznek a blokkra és látják ,hogy nem egy riga blokk van benne és esetleg emiatt kötözködhetnek !
                  Egyébként régen már mentem vele , bitang jószág ,erő van !

                  Komment


                    #24
                    Kezdem unni!Nálunk van olyan kétketekü ami az rs-traktor difijét hajtja az utcán/4-mázsa 5 méter hosszú15-mázsa a teherbirása.a másik rapitox háromhengeres permetezőt hord a motorblokk felett,olyan mint egy buldózer. nem az a lényeg mekkora,tudtommal 15-Le a korlát a kategóriában,de van lamborgini 20 le-is az utcán.senki nem bántja.
                    És kérlek tégy fel egy képet,azt hiszik csőszálitód van, mert a végén TIR rendszámra fognak rábeszélni.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #25
                      Dobj bele egy kis dohányt, csináld meg,hisz ez a vágyad.Semmi hivatalos hókusz-pókusz.Tanácsok:csak nappal járj vele alsó rendű utakon,ital no.Megállít a szerv,Mit csinál veled?Kis bünti,SZ..d le.Akkor majd ráérsz görcsölni vele.

                      Komment


                        #26
                        mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kezdem unni
                        Miért unod ? Csak ki kell beszélni minden részét a dolognak ! Ha nem beszélünk róla ,nem tudok meg semmit !
                        mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        És kérlek tégy fel egy képet
                        Holnap meglesz !
                        nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        SZ..d le.Akkor majd ráérsz görcsölni vele.
                        De akkor már benne lesz egy pár ezresbe a felújítás !Ezért akarok előre gondolkozni!

                        Komment


                          #27
                          Szerintem ne állítson meg semmi,csinálni kell.Gyáva népnek nincs hazája.Teljesedj ki benne ,Érezd át ,Had szóljon a Pancsi!

                          Komment


                            #28
                            Utána néztem nivaroninak igaza van a lassu jármüre rendszám kell!Ezt akartam elmagyarázni sikertelenül,de csak a rendszámot fujtátok.
                            És még sincs igaza mert a mi járgányunk.
                            "nemzeti kategória"
                            Hivatalosan kerti traktor ami vontathat egytengelyes pótkocsit és 25.el mehet.
                            ..K-kategóriás vezetői engedéllyel vezethető.És erre keress rá,nekem nehezen megy.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #29
                              mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hivatalosan kerti traktor ami vontathat egytengelyes pótkocsit és 25.el mehet.
                              ..K-kategóriás vezetői engedéllyel vezethető.És erre keress rá,nekem nehezen megy.
                              Ez jó hír !
                              A "K" is benne van a jogsimban !

                              Komment


                                #30
                                K csak 15 -tel.Mindennel vezetheted-B K T kategória.Zöld jelzés ,GO!
                                mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X