Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Babetta 207

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    csak itt felfelé a dombon földúton!
    Hill Climbnek hívják ezt a sportot...Van erő a kis szúnyogban.
    sepy, dongos78 és apacsavo kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      másodikba 20km/ó-nál kapcsol.
      Akkor ez tényleg nem kapcsol!Nincs valami ötletetek?
      ........íme a fiók ,,Sárkány"!Mire nem képes egy szabad idős nyugger!???!Főleg ha kicsit benzinvérű!
      dongos78 kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        csak itt felfelé a dombon földúton!
        BABETTÁVAL? Fölfelé? Azt meg hogy?
        Babettát lejtőre, ill. sík útra tervezték.
        ... jó, nem bántom tovább, jó kis gépek (nekem is van egy 207-es). Csak kár hogy nem lábváltósak...
        apacsavo kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Akkor ez tényleg nem kapcsol!
          Lehet csak szimplán 1 sebességesítve van...le van hegesztve.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            másodikba 20km/ó-nál kapcsol.
            Akkor ez tényleg nem kapcsol!Nincs valami ötletetek?
            ........íme a fiók ,,Sárkány"!Mire nem képes egy szabad idős nyugger!???!Főleg ha kicsit benzinvérű!
            Fölfelé? Azt meg hogy?
            Még csak tegnap estefelé hoztam haza!Ergo!Nem volt időm elrontani!

            - - - Updated - - -

            .le van hegesztve.
            Úgy tudom hogy akkor fix 2-ben van,tehát nyögnie kéne!De ez úgy porol felfelé a homok úton hogy majd elhagy!Csak keveslem a sebességét!

            - - - Updated - - -

            Húztam neki egyszer csak felváltott!Megíndult mint a rakéta!Mostmár váltogat!Lehet hogy a sok állástól valami leragadt!Nem értek én az ilyen űrszerkentyűkhöz!https://youtu.be/RqwGGzpy9WE
            demeter, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              tuningolni míg 70-et nem megy legalább!
              Könnyen ki lehet belőle hozni.
              Lelökni a szakadékba?

              Most már nekem is kell,valami kütyü!
              Fergusson, Atti69 és apacsavo kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                A váltó a gázmarkolat alatt van egy tolókar formájában. Első motoros "próbálkozásom" egy piros fenevaddal történt sok-sok éve. Tank helyett Lada fékolajtartályt kötöttem a kormányra. Átveszem tőled egy Mustang cigarettáért, bár lehet, hogy már nem gyártják. Meg kell kérnem pár nap szabit, amíg hazaérek vele.
                apacsavo kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Soha nem szereltem még babettát, de találtam egy oldalt, ahol sok hasznosnak tűnő információ van:

                  jawamoped pont hu/regi/babettahonlap/index.html

                  sajnos még csak így tudok linket beszúrni...
                  Che és apacsavo kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Most már nekem is kell,valami kütyü!
                    Q-a hosszú tud lenni a Tél ha nincs mit szerelgetni!
                    zahi, és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Jó az az oldal amit dvtamas ajánlott.
                      Igaz, a 210-eshez nincs részletes szerelés leírás, de van műhely kézikönyv, az is hasznos lehet.
                      http://jawamoped.hu/dokumentacio/eredeti/b210mker.pdf
                      ... most hogy beleolvastam, meglepődtem... még ez is 1:33 keveréket kér enni?
                      Azt gondoltam ez már 1:50-essel megy, de legalább 1:40-nel...

                      Komment


                        #26
                        Dongos78!
                        Igaz, a 210-eshez nincs részletes szerelés leírás
                        JAWA Babetta 210 t

                        Akkor ez mi?

                        Komment


                          #27
                          Akkor ez mi?
                          időközben kiteljesedett az oldal?
                          Korábban mikor rányomtam a szerelés - Babetta 210 szerelése menüre, olyasmi üzenet jött hogy a tartalom fejlesztés alatt...
                          Kb. két hete is ez volt, mikor a Robi 55 kapám gyújtását kellett gyógyítanom és kerestem volna Babetta 210 kapcsolási rajzot.

                          Komment


                            #28
                            időközben kiteljesedett az oldal?
                            Nem.Az oldal tulaja újítani akart /pár éve /azonban csak egy darabig / lásd, eddig/ jutott el. Azonban meghagyta a régit. Ha jobban megnézed van ott egy "apró betűs" rész,a régi oldal elérésére. Kb. ennyi

                            Komment


                              #29
                              Fórumtársaim (az úrban!)!
                              Egy kérdéssel,kéréssel fordulok tisztelt benzinvérű társaim felé hogy a Babetta 210-essel eltöltendő szenvedésteli napjaimat lerövidítsétek.Legyetek szívesek útba igazítani a tudatlanság útvesztőjében tévelygő zaklatott elmémet.Ugyan is: E fantasztikus szerkezet nem adja olcsón a bőrét.Mivel rozsda hegyeket találtam a tankjában levettem a karburátorját és kitisztítottam......aztán beütött a menykő mert vissza szerelve túlfolyt tehát újra leszedtem aztán újra és már kissé tébolyult dühvel újra.....és azóta nem üzemel rendesen!Lövöldözik a karburátorba,nehezen indul ha felkapcsolom a lámpát akkor csak alapjáraton hajlandó járni!Arra gondolok hogy elcsesztem a benzinszintjét!Most a garázsban áll a sarokban!Büntibe van!
                              Kérdésem:Jól elmélkedek-e a benzinszintről vagy netán akad valami olyan hibaforrás ami ez aprócska ,,Sárkány bébi" tipus hibája lenne?Ha benzin szint akkor hogy állítsam be helyesen?Mert a leírásban szereplő átlátszó csöves megoldás itt nem jó!Nincs az alján lik!
                              Előre is gratulálok a helyes megfejtőnek!Mehet a ,,Tablettával" egy kört!De ha jól esik többet is!

                              Komment


                                #30
                                Szervusz Gyuszi!

                                Kétsebességes Babettával nem volt még dolgom,de egysebességessel annál inkább.Az egysebességes porlasztójának az úszója dupla úszódobos,könnyen előfordul,hogy a benzinszint állítása közben,a két úszó egymástól távolabbra kerül és ezáltal megszorulhat az úszóházban,-aminek egyenes következménye a túlfolyás.Meglehetősen sok türelmet igényel a Babetta porlasztó beállítása,de ha sikerül nagyon meg tudja hálálni.

                                Irénke fiatalabb korában mindig a tetejébe ült és úgy száguldozott vele mint a villám,télen-nyáron egyaránt.Nekünk nagyon bevált és nagyon szerettük,amennyiben egyszer normálisan rendbe van téve,hosszú ideig képes problémamentesen üzemelni.

                                A rozsdás tankkal viszont kezdeni kell valamit,mert az állandóan a porlasztóba jutó szennyeződés is kitámaszthatja a tűszelepet és az is túlfolyást okozhat.Sajnos ha egyszer beleevett a rozsda a tankba,-hát annak renbetételéhez nagy türelem és sok idő szükséges.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X