Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
11-17-ig a(z) 17 találatból

Jawa beszerzès

Az alábbi beszélgetés „Jawa beszerzès” témáról szól, ami a Jawa motorok szerelése fórumban szerepel Szerelési kérdések kategóriában; az eredeti alkatrèszei is megvannak Tapatalkkal küldve az én SM-G930F eszközömről...

Új tag balog76 logója
    Összes hozzászólás
    19
    az eredeti alkatrèszei is megvannak

Tapatalkkal küldve az én SM-G930F eszközömről

Támogató OdinHEM logója
    Összes hozzászólás
    889
    Neked mi a lelki tűréshatárod amennyit még nem érzel úgy hogy iszonyatosan lehúztak? Most mondhatunk mi itt rá bármit hogy ennyi vagy annyi a végén te fogsz érte fizetni.
    Nézz szét a piacon hasonló állapotú motorok ára ügyében. Az már ad egy közelítő értéket.

Che és sepy kifejezte a tetszését.

Új tag balog76 logója
    Összes hozzászólás
    19
    ok

Moderátor wsievers logója
    Összes hozzászólás
    3,808
    Blog bejegyzések
    2
    Én úgy szoktam kalkulálni, hogy papír nélküli szoci vasért max 50 ezer. A csónak más téma. Ez a fajta csónak drága szokott lenni. Én bepofátlankodnák egy 120 ezres ajánlattal, amit esetleg 150re módosítanék. Mindent kérj el vételkor, egyébként az ígérgetett dolgokat nem kapod meg. Itt azért, hogy tisztán láss, az érték az oldalkocsi. A Jawa tucatáru, a Cz pedig nem nagy érték, csak a cseh motor fanatikusoknak.

Utoljára módosítva: wsievers által : 2017 szept. 08 22:38
    mátéapu, madorka, sinter és 4 további tag olvasták örömmel.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

Új tag balog76 logója
    Összes hozzászólás
    19
    Idézet wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy szoktam kalkulálni, hogy papír nélküli szoci vasért max 50 ezer. A csónak más téma. Ez a fajta csónak drága szokott lenni. Én bepofátlankodnák egy 120 ezres ajánlattal, amit esetleg 150re módosítanék. Mindent kérj el vételkor, egyébként az ígérgetett dolgokat nem kapod meg. Itt azért, hogy tisztán láss, az érték az oldalkocsi. A Jawa tucatáru, a Cz pedig nem nagy érték, csak a cseh motor fanatikusoknak.
    ok,köszi

kvaga örült ennek az írásnak.

Támogató kvaga logója
    Összes hozzászólás
    142
    img_20170904_125526.jpg
    Ezért adtam 50 eurót pár héttel ezelőtt.
    Persze papirok nélkül. Motor átfordul , kompresszió van , sebességeket szépen szedi.
    Még nem startoltam. Ami hiányzik : első és hátsó lámpa.

Csatolt kicsinyítések Csatolt kicsinyítések img_20170904_125537.jpg  
    mátéapu, sinter, heeegany és 3 további tag olvasták örömmel.

Tag
    Összes hozzászólás
    56
    Véleményem szerint papirok nélkül csak alkatrésznek szabad megvenni bármilyen motort.Kivétel, ha abszolut ritkaságról van szó,vagy olyan idős a motor amivel egyébként sem mennél közútra.Amennyiben alkatrésznek veszed, akkor pedig azt kell mérlegelni, hogy várhatóan mit tudsz belőle hasznosítani, van-e szükséged alkatrész gyanánt egy komplett motorra,tudod-e pl. tárolni ?Tapasztalatból azt mondanám, hogy ezekhez a motorokhoz még minden beszerezhető, ezért felesleges bespájzolni.Én ebben a helyzetben csak forgalomba helyezhető és működö(életre kelthető) motort vennék.Szerintem ez a legolcsóbb megoldás.Persze ezen is kiélheted majd magadat,mert bőven lesz munka ezzel is. Egyébként jó szinvonalon felújítani egy ilyen motort sok időbe és 300-400 ezer foritba kerül. Még egy utolsó tanács: ne vegyél meg olyan motort amelyik nem eredeti alkatrészeket tartatalmaz.

Utoljára módosítva: hármaska által : 2017 szept. 18 10:03
    Che, dongos78, mátéapu és 3 további tag olvasták örömmel.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 1 látogató olvassa a témát. (0 tag és 1 vendég)

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •