Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Falcos gumik és régi kerékpárszerkezetek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Falcos gumik és régi kerékpárszerkezetek

    Közben találtam egy leírást falcos kerékpár gumi szerelésről, be is teszem ide a linket, hátha másnak is hasznára válik.
    Külön témát nem indítok miatta, nem tartom indokoltnak, de ha a moderátorok úgy gondolják...

    KRISZ FERENC: KERÉKPÁROZÁS - A KERÉKPÁROS-KÜLÖNPRÓBA RÉSZLETES FELDOLGOZÁSA

    ld. 5-ös fejezet, "kerekek"
    Forrás: mek.oszk.hu
    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 nov. 13, 08:24.
    Csabai kedvelte ezt.

    #2
    Hú skacok nem lesz ebből baj? Úgy értve szerző, meg jogok, meg ilyesmi....
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szervusztok!


      Eléggé bosszantó,hogy az ember már szinte semmit nem mer feltölteni,mert a szerzői jogok,meg a sz@rakodás meggátol minden ép ésszel szembe menő,jobbító szándékú kezdeményezést.Nem szóltam hozzá,az Apa E távozását firtató írásokhoz,mely szintén a feltöltések kapcsán keletkezett és amelyet nagyon sajnálok,de ez már kezd groteszké válni.Az internet világában,az orvosi irodalomtól kezdve,a Molotov koktél receptjéig mindent meg lehet találni,mi a fenét számít egy gumifalcos kerék szerelése,vagy egy Pannóniával kapcsolatos szakirodalom,-akárki is ollózta azt össze.Semmit sem ér az olyan tudás,amit nem kívánunk önzetlenül,az érdeklődők számára elérhetővé tenni.Szégyellje el magát miden ember,aki "fiókba reszel" és nem segíti tudása átadásával a következő generációt,ez olyasmi,mint-ha szüleink nem tanítottak volna meg minket járni,vagy beszélni,-vagy akár kitörülni a valagunkat.Egyszerűen nem értem azt a mértéktelen önzést,-nem elég a sok,kell a tömérdek,mindent és mindenkit eltaposni azért a qrva pénzért,-hát rendben,de én nem állok be a sorba,inkább egyen meg a fene.

      Apa E vel kapcsolatban,nagyon bánt a dolog.Egy nagyszerű embert ismertem meg a személyében,aki szívvel lélekkel segített a fórum tagjainak,a felmerült kérdésekben,-talán túl sokat is.Ahogy szokták mondani "oda tette magát",-lehet,hogy elfáradt,az is lehet,hogy magánéleti problémái lettek,-ne törjünk pálcát a feje felett,nem tudhatjuk mi zajlik a mélyben.Nagyon remélem,hogy a döntése nem végleges és visszatér közénk,mert nekem nem az írásai hiányoznak,hanem maga az ember.A fenti gondolatommal nem akartam lebecsülni a szakmai hozzáértését,de annál sokkal fontosabb számomra az ember.Olyan jó dolog ez a fórum és,ha úgy fogom fel,mint egy fogaskerék hajtást,most kitörött egy fog,ami nagyon de nagyon sokat számít!

      Tisztelettel javasolnám a moderátorokak,hogy valamilyen módon,ha lehetséges,az Apa E nevet továbbra is szerepeltessék a fórum tagnyilvántartásában,valami olyan megjegyzéssel,-"akit nagyon becsülünk,és visszavárunk"!Úgy gondolom,ha el is hagyott minket,tett annyit a fórumért,hogy a fentieket kiérdemelte.A magam részéről,okvetlen visszavárom!

      Üdvözlettel:Che
      Atti69, sinter és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A MEK hívatalos oldal, tehát az én meglátásom szerint maradhat.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          mindent meg lehet találni
          Éppen ezért, ha megjelöljük a link mellett annak forrását, nem tudnak minket támadni !

          Komment


            #6
            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hú skacok nem lesz ebből baj? Úgy értve szerző, meg jogok, meg ilyesmi
            Gondoltam rá én is, de ez nem egy általam beszkennelt könyv ingyenes közzé tétele volt, hanem egy interneten, egy teljesen más weboldalon szabadon fellelhető anyag.
            Bár a mai agyon jogszabályozott szép demokratikus világban... Akit meg akarnak büntetni, azt meg is fogják valamiért.
            Ha gondoljátok, szedjétek le a témát.
            Vagy kizárólag a saját tapasztalataim alapján () saját kézzel begépelem, hogyan kell falcos gumit szerelni
            Csabai, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Vagy kizárólag a saját tapasztalataim alapján () saját kézzel begépelem, hogyan kell falcos gumit szerelni
              Elég ha odaírod a hozzászólásba: Forrás: mek.oszk.hu
              dongos78 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Félre ne értsetek, nem bántó szándékkal írtam, csak a múltkori sajnálatos eset miatt már nem tudom mi minek minősül.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X