Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Megérkezett!!!!! :)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Megérkezett!!!!! :)

    Még az ősszel korán lettettem drága rometem. De nem fejeztem be a javítást. Azóta elköltöztem és most sikerült megkapnom a saját motorom újra. Végre!!! Rettenet rosz volt látni a többi motorost.
    Szóval jönnek az alkatrészek lassan és a kérdések ide.

    Tapatalkkal küldve az én LG-D280 eszközömről

    #2
    Azt már én is tudom hogy az Isolator225 NEM JÓ hiába írják sok helyen hozzá. Én is mondván nagyon rég benne lehet már alapon lecseréltem rá. Azóta már jön a Brisk N15. Megnéztem utánna. A régi is az volt.

    Üdv
    K-Roy
    dongos78 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A mai Isolatorok sajnos tényleg kb. csak arra jók hogy célbadobálj velük.
      A Briskek már általában jobbak...

      Komment


        #4
        Nincs szikrám !! A kalapács jókor nyit. Egy gyertyával sem, sem másik pipával nem akar működni.
        TIPP?

        Üdv
        K-Roy

        Komment


          #5
          dakine.dd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nincs szikrám !! A kalapács jókor nyit. Egy gyertyával sem, sem másik pipával nem akar működni.
          TIPP?

          Üdv
          K-Roy
          Végig ellenőrizném a gyújtás előállításában a további szereplőket is. Kondenzátor, gyujtótekercs és a vezetékeket is.....aprólékosan. Ja, ha van gy.kapcsolód, akkor azt, először. Szokott az is viccelődni
          zahi kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Egy gyertyával sem, sem másik pipával nem akar működni.
            TIPP?
            A kisujjad dugd a pipába,és finoman forgasd a lendkereket,ja a blokkból kijövő vezetékeket húzd ki.(a motor működéséhez szükségtelen)ha megüt akkor nem nagy a baj,ha csak bizsereg a kezed akkor végig kell ellenőrizned az alaplap összes ,vezetékcsatlakozóját forrasztását szigetelését,megszakító felületét tűreszelővel felsimitom nitrós vászonnal tisztítom és kitámasztva hagyom míg megszárad.
            Egyébként,az egész alaplapot:alapból le kell mosni,benzin,észter vagy nitró hígítóval,ma már a féktisztítóspray a sláger!
            zahi és dakine.dd kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7


              Üdv
              K-Roy

              Komment


                #8
                Üdv
                K-Roy
                Oké azt nem mondták nekem,hogy kinyomtatják!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Ezzel próbálkoztam. Szikra van már. De valamiért hamar el is tűnik. Akkor megpróbálom a mosást és a vezetékeket átnézem. Csak a lendkerék lehúzó nem lett jó hozzá.

                  Üdv
                  K-Roy

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X