Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forgalmi engedély kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Pannonia P21 forgalmi



    ...........

    Komment


      #32
      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De egy biztos felsőbb körökben is annak örülnek ha nincs összetartás mert akkor nem tud képződni egy erős, ütőképes mag. Sajnos ez kis hazánkra fokozottan érvényes
      Na ez NAGY IGAZSÁG!!!!



      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mondom ezt mindenfajta politikai hova tartozás nélkül.
      Nem kell ide politikai hovatartozás,elég hazánk,lakóhelyünk szeretete!




      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én úgy látom hogy amíg van lósz@r addig lesznek verebek is. Vagyis amíg megveszik az átütött vázszámos motort,
      Ezzel csak az a gondom,hogy általában a vevő nem tud az átütött számról! Képzeljétek csak el,hogy éreznétek magatokat,ha szeretett járművetekről kiderülne,hogy átütötték a számait,majd a hatóság elkobozná! Nem szeretnék állást foglalni,amiket leírtam elgondolkodtatásképpen tettem!

      Komment


        #33
        Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem szeretnék állást foglalni,amiket leírtam elgondolkodtatásképpen tettem!
        Na jó- gongolkodjunk ....

        Szóval szerinted(tek ) nincs alanyi ,emberi ..stb -istentől szerzett jogom ,a nagyapám csepeljébe beleütni bármit , hazudni bármit ??? Azért mert néhány mocsadék politikus -számunkra ismeretlen okok miatt nem hajlandó kulturált körülményeket ( törvényeket ) biztosítani.!
        Természetes én is egy számonkérhető , komoly büntetést magával hozó ,átlátható tiszta , alpontok és hivatkozások nélküli törvényekre gondolok .
        De ! ha én azt mondom hogy ez a motor a nagyapámé ,akkor hogy veszi magát BÁRKI ést azt mondja nem igaz ???

        Minden szart meg kell enni ? őreg vagyok én már --azt hiszem van itt még néhány jóember aki 40 éve ugyan azt halgatja amikor híreket mondanak .

        semmi politika csak gondolat ébresztő.

        Ja meg az is, hogy van egy mostani politikusotok aki valaha azt mondta egy birtok


        vásárlása után : "lehet hogy nem volt éppen etikus , de törvényes !

        Komment


          #34
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szóval szerinted (tek) nincs alanyi ,emberi ..stb -istentől szerzett jogom ,a nagyapám csepeljébe beleütni bármit , hazudni bármit ???
          Ne haragudj,de nem igazán értelek.....
          Mindenesetre én azt tapasztaltam,hogy teljes igazság soha sincs. Mindig részigazságok vannak csak. Tehát mindenkinek igaza van,de csak részben.....



          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ja meg az is, hogy van egy mostani politikusotok aki valaha azt mondta egy birtok


          vásárlása után : "lehet hogy nem volt éppen etikus , de törvényes !
          Ebben is csak részben van igazad.....

          Komment


            #35
            Nem idéztem pontosan ?

            Komment


              #36
              dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Taluga! Természetesen mindenki másképp látja, ez így van jól.
              Che! Értem amit írtál, a népi kezdeményezés sajnos maximum a fórum témában beszélve maradt.
              Joker! Igen láttam már TÉNYLEG forgalmit gyűjtő embert, s nem „átütögetéshez” használta, hanem valóban gyűjtötte őket. De értem amúgy a célzást.
              HA belegondolok, akkor tulajdonképpen ez a topic "okozta" a petíció megszövegezését. Jó lenne, ha azzal elérnénk valamit. Legalább a kilincset. Nem ismertek véletlenül veterános politikust? (Persze nem olyat, akinek a nagyapja veterán volt a világháborúban. )

              Komment


                #37
                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ha azzal elérnénk valamit. Legalább a kilincset

                .....azért ez is jó duma

                Komment


                  #38
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ha én azt mondom hogy ez a motor a nagyapámé ,akkor hogy veszi magát BÁRKI ést azt mondja nem igaz ???
                  Mert már több a motor, mint a nagyapa.

                  Komment


                    #39
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mert már több a motor, mint a nagyapa.
                    igen-biztos így van --DE MÉGEGYSZER MONDOM : HA ÉN AZT MONDOM AKKOR ÚGY VAN ! DE HA MÉGSEM ÚGY LENNE AKKOR VEGYÉK EL MOTORT GYÚJTSÁK MEG , FIZZESSEK 1 000 000 ft BÜNTETÉST .

                    de addig amig nem bizoosodik semmi cink , addig nekem e azavam szentírásként lell elfogadni az államnak .
                    Tényleg nem érthető mit mondok ?
                    Miért nincs egy jó röngen vizsgálat az eredetvizsgán ,egy présgéppel párban ......?
                    Tele a ..köm ezzel a magyaros langyosvíz -neszójunkpedigtuggyuk -kinek kamu a motorja ,meghasonló hozzá állásal . és akkor ezek miatt a tisztességes mberek ..janak ,mert szar atörvény?



                    úgy nézem ,ha ideges vagyok ,még rosszabb a helyesírásom
                    Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 jún. 03, 14:04.

                    Komment


                      #40
                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      HA ÉN AZT MONDOM AKKOR ÚGY VAN !
                      Joker, joker, színház a világ, ha azt mondod, akkor az úgy is van, de nem mindegy, hogy hogy mondod. A világ nem logikus észérvek, hanem virágnyelven elmondott lobbi érdekek mentén működik. És a megoldás mindig kompromisszumos.

                      A személyidben sem írhatod át a számokat, pedig mindegyik a tiéd.

                      Biztos rossz környezetben mozgok, de úgy érzem kezdem megtanulni a szabályokat. Aztán otthon jót nevetek vagy bosszankodok rajtuk. De a logika és az egyszerűség a legtöbb esetben sajnos nem működik.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #41
                        UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A személyidben sem írhatod át a számokat, pedig mindegyik a tiéd.
                        ...meg -te is eleve úgy állsz hozzám hogy csalok,lopok ölök. ....tokmeg ,hát nem azt látjátok nap mimnt nap, hogy felmentik , elengedik , rehabilitálják...stb ------------mert az ÁLLTALATOK NAGYRABECSÜLT TÖRVÉNY SZAVA SZERINT --nem bűnös .
                        Pedig telsen tiszta világos ...stb , hogy tényszerüen megtörtént a dolog . Akkor miért csak engem ...tok előre ?


                        Nem vagyok mérges -vagy haragos , csak nyomatékszavakat használtam .

                        Komment


                          #42
                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ...meg -te is eleve úgy állsz hozzám hogy csalok,lopok ölök. ...
                          Hát nem tudom ezt miből gondolod, de biztosíthatlak, hogy nem. Sőt, ha nagyapád Csepeljének az azonosítószámát akarod babrálni, nem is foglak lebeszélni. Van aki bélyeget gyűjt, van aki pecázik, van aki meg fémekkel babrál.

                          Sőt, még értem is a felvetést, és támogatom, hogy ha valaki állít valamit, akkor kezdetben ne vonjuk kétségbe, hisz kölcsönös bizalom nélkül nem működnek a dolgok.

                          De - bár lehet, hogy rosszul tudom - az alvázszám, azaz a gépjármű egyedi azonosítójának babrálása kb. olyan, mintha az útlevélbe firkálnék bele: a hatóság nem igazán értékeli.

                          Normális világban nincs is erre szükség.

                          Forgalmit meg az gyűjt és keres, aki akar. A régi okmányok kordokumentumok.

                          És igen, mindenki tudja, hogy ki mit csinál, és mégis köztünk mászkálnak azok, akik magasról tesznek a törvényre. Nagy a színpad és sok mindent elbírnak a deszkák. De vajon ez feljogosít engem ugyanerre?

                          Persze, ne legyünk álszentek, beszéljünk róla, de úgy se tegyünk, mintha ez lenne a normális. Mert nem az.
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            #43
                            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            De - bár lehet, hogy rosszul tudom - az alvázszám, azaz a gépjármű egyedi azonosítójának babrálása kb. olyan, mintha az útlevélbe firkálnék bele: a hatóság nem igazán értékeli.
                            Dehogynem értékeli! Még meg is jutalmazza: akár több évig tartó ingyen koszt és kvártély jár érte korlátlan konditerem-használat és az adófizetők pénzén fenntartott, szigorúan zártkörű felnőttképzés mellett. Persze bizonyos összeg- és pozícióhatár fölött ezek helyett akár lovagkereszt is.

                            Komment


                              #44
                              UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              És igen, mindenki tudja, hogy ki mit csinál, és mégis köztünk mászkálnak azok, akik magasról tesznek a törvényre. Nagy a színpad és sok mindent elbírnak a deszkák. De vajon ez feljogosít engem ugyanerre?
                              Nem, ez nem jogosít fel. Részemről azokra a törvénykre teszek magasról, amik NEM HAGYNAK ÉLNI!

                              Komment


                                #45
                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Még meg is jutalmazza:
                                Nem tudom miért kell bántani Őket!
                                Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2013 jún. 07, 09:41.
                                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X