Közlemény

Collapse
No announcement yet.

forgalomba helyezés

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    forgalomba helyezés

    Hello mindenkinek!Olyan kérdésem lenne hogy a közel jövőben szeretném a danuviámat forgalomba helyezni.A probléma az hogy a forgalmiját nem találjuk egyenlőre(remélem meglesz:S) A kérdés végül is az lenne hogy rendszám alapján (mert az meglett)nem lehet esetleg valamit kezdeni hogy letudjam papírozni a motort?

    #2
    Ez a kérdés már rengetegszer megválaszolásra került. Olvasd el az ezzel kapcsolatos témákat, és minden kérdésedre választ kapsz. De röviden. Nem elég! Legyen a birtokodban:
    - Adás vételi, a forgalmiban bejegyzett tulajdonos aláírásával. (Vagy lekövethető tulajdonosi láncolat)
    - Jelen esetben szürke forgalmi engedély, ennek hiányában igazolás. (Rendszám alapján nem adják ki!)

    Ezek hiányában sajnos esélytelen

    Komment


      #3
      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem elég ! Legyen a birtokodban:
      szia! a bemutatkozásodban írtad, hogy öröklési viták után lett Tiéd a motor, ezért talán a hagyatéki eljárásról is kelleni fog valami papír...
      mir-mur kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rendszám alapján nem adják ki
        Miért ne adnák ki rendszám alapján (két betű-négy szám)? Csak rendszám alapján tudják kiadni (feltéve persze, hogy megtalálják a rendszerben). A markopolo által leírt úton el lehet indulni. A siker persze nem biztos, de valószínű. Feltéve persze, hogy a tulajdonjog tisztázott (említett hagyatéki eljárást, tehát feltételezem, hogy azzal már nincs gond).

        Olvasd el ezt a blogot, hátha segít az ügyedben: Veterán fórum - Lépésről lépésre - Blogok

        Komment


          #5
          markopolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Olyan kérdésem lenne hogy a közel jövőben szeretném a danuviámat forgalomba helyezni.A probléma az hogy a forgalmiját nem találjuk egyenlőre(remélem meglesz:S) A kérdés végül is az lenne hogy rendszám alapján (mert az meglett) nem lehet esetleg valamit kezdeni hogy letudjam papírozni a motort?
          Szerintem egyszerű.
          Nemrég csináltam.
          Szürke forgalmit nem találom. Okmányiroda - 1000 Ft - igazolás. Még a lakcímeim zűrzavarát is rendbe rakták.

          Ezután műszaki, kellett ez a papír, a kötelező kötvény száma és persze befizetni a díjakat.

          A motor évek óta kivonva, de régóta én vagyok a tulaj.
          Ma már motorozok.
          vöri11 és demeter kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X