Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Eszterga vásárlás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Hajtókar II. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nincs véres fejű smiley?!
    Tessék, még tokmánykulcsot is rajzoltam bele!Click image for larger version

Name:	smile2.png
Views:	1
Size:	846 Byte
ID:	143569

    Lac-, Hajtókar II. és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      E400-nak a főorsószekrénye domború, Az E400-M-é pedig szögletes.
      Nos ! Az általad 400 M ként emlegetett szögletes gépnek a neve: EU-400 ! Az adattábláról most nincsen képem, de hiteles az infó, mert az enyém. A tokmánykulcsot meg nem a tetejére, hanem a két tekerőgomb közé kell tenni ! ( A képeken a kopás is mutatja ! )Click image for larger version

Name:	20121104822.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	143578Click image for larger version

Name:	20121104823.jpg
Views:	2
Size:	189.9 KB
ID:	143579Click image for larger version

Name:	20121104824.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	143580Click image for larger version

Name:	20121104825.jpg
Views:	2
Size:	187.0 KB
ID:	143581

      - - - Updated - - -

      Közben én is találtam egyet !http://szerszampiac.hu/szerszamgep/e..._erd.telefonon
      mátéapu és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Hajtókar II. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem TOS vagy Zbrojovka irányba is keresgélhetsz
        Köszi a választ, bocs, hogy eltűntem, sok mostanában a dolog...
        TOS-ról eddig csak jót hallottam, körülnézek azért ott is, jó, hogy mondod, mondjuk alkatrész ellátás miatt is inkább a magyar gépeket preferálnám. Nemrég mondjuk láttam egy Colcherter triumph nevű gépet, de sajnos semmi infót nem tudtam szerezni róla, pedig kifejezetten tetszetős volt (jelenleg a hirdetést sem találom) de ilyen volt: http://www.cottandco.com/media/lot/0...de0b67b6fb.jpg
        Vajon mm-es a beosztása?

        - - - Updated - - -

        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem tudom mi az eltérés a E 400, és az M között
        Az E400M a telitalpas verzió, paramétereket figyelembevéve szerintem nem sok különbség van köztük, mondjuk a villamos felépítése kicsit más, ahogy kívülről e képeken látszik, meg ugye teli talpas.

        - - - Updated - - -

        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Most EU-400 esztergám van
        Az EU-400 is elég jónak tűnik, mondjuk amit linkeltél az 1500 as, nekem kicsit túl kihasználatlan lenne.

        - - - Updated - - -

        Habár linkeltetek olyat, amit E 400M ként hirdtnek, de nem telitalpas... Én úgy tudom, hogy az a különbség...

        Komment


          #19
          Szia.
          EAN 170/1000 gépkönyvet,rajzokat,robbantott alkatrész rajzokat keresek.Amit a neten találtam az csak nagyvonalakban ír a gépről.Hozzájutottam egy géphez,de pár dolog nem működik rajta.Segítségedet köszönöm.

          Komment


            #20
            Üdv!
            Nekem nincs EAN gépkönyvem, de elképzelhető, hogy valakinek akad, a kedves fórumtársak közül, remélem lesz aki tud majd segíteni!

            Komment


              #21
              kopizol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia.
              EAN 170/1000 gépkönyvet,rajzokat,robbantott alkatrész rajzokat keresek.Amit a neten találtam az csak nagyvonalakban ír a gépről.Hozzájutottam egy géphez,de pár dolog nem működik rajta.Segítségedet köszönöm.
              Lac- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem nincs EAN gépkönyvem, de elképzelhető, hogy valakinek akad, a kedves fórumtársak közül, remélem lesz aki tud majd segíteni!
              Igen, ez természetes, ha tudjuk, hogy kinek is segítünk. Bárki is nyújtja a segítő jobbot, küldeni meg csak privátban küldhet. Ezt kérjük tartsátok szem előtt.

              Kedves Kopizol. Kérnénk egy rövid bemutatkozást. A foglalkozásodat már sejtjük, fénymásolós lehetsz . Vagy nevedben a jellemed?

              Üdvözlettel: CZsolti
              Fergusson és Che kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                EAN-1000-es géphez könyvem nincs ugyan, de a menetvágáshoz való táblázatot be tudom szkennelni. Azon rajta van, hogyan kell variálni a cserekerekeket. E mail-ben küldöm, ha szeretnéd...csak előtte tényleg áruld el, ki vagy?
                Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Bocsánat.
                  Kitöltöttem az adatlapom.Mindenféle rajz ,fénykép érdekelne a gépről.
                  Köszönöm a segítségeteket.A fénymásolós tetszett
                  CZsolti, Fergusson és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Hazaugrok és előszedem a papírt a kisgéphez. Neked mi nem működik rajta?

                    Komment


                      #25
                      Elég lerobbant állapotban van.A szelencékben fekete massza volt,a hajtóművek kiszáradva.Amúgy csak a keresztirányú előtolás nem működik.Remélem.

                      Komment


                        #26
                        EAN 170/1000
                        Kocka, vagy gömbölyű EAN ?

                        Komment


                          #28
                          Azta......hát...ezen van ám tokmány! Nem volt szégyellős, aki rárakta. Van egy fényes gombocska az előtolás és a lakatanya kapcsolója között. Na azt ha kihúzod, el kéne indulnia a keresztelőtolásnak. Nagyon tetszik a vörös csillag a gépen.

                          Komment


                            #29
                            Sajnos ha kihúzom semmi sem történik.Holnap lesz egy hete,hogy nálam van.Más hibát nem találtam.

                            Komment


                              #30
                              Van a keresztszán tetején egy kis fedél. Alatta van egy fogaskerék. Nézd meg, lehet az ment gatyára. Ha az ép, akkor belül a lakatszekrényben lesz valami kis árulás. Hosszelőtolás megy? Ahogy olvasom, belül elég száraz volt minden. Na a lakatszekrény még rosszabb, abból szeret csöpögni (ömleni) az olaj. Meglehet, hogy szárazon adták neki...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X