Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi tervező eszközök

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és mégsem tanultam meg szépen írni
    Ez nekem sem sikerült. Még jó, hogy van ez a billentyűzet. Amúgy egyszer próbálkoztam egy ilyen "lándzsával". Két húzás után elegem volt és el is hajítottam. Az egész rajzlapot tönkretette a kifolyt tus. Két húzás és elegem volt. Azóta sem fordult velem ilyen elő.

    Komment


      #32
      Kellene még szerezni, egy fejes vonalzót.
      Pénteken vettem, milliméter papírt, és műszaki rajzlapot is. Betettem még egy olyan töltős ceruzát is.
      Ilyen kis táblák lesznek az eszközök alatt:
      Vajon jól írtam le a nevüket? Nem mindenhol írják egybe-meg külön a dolgok nevét.
      Attached Files

      Komment


        #33
        Anangyalka, vigyáz valaki elorozta a nicked, és írogat a nevedben.:-))) Most valami barna (fekete? nem látok már:-)))) nőszemély.:-)))))

        Komment


          #34
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          műszaki rajzoló és adminisztrátor kislányok is. Talán ezek hiányoznak a legjobban
          Hát valahogy sejtettem hogy nem a hagyományos rajzeszközökre gondolsz Szép estét!

          Komment


            #35
            Licit.hu Spectrum körzőkészlet Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres

            Angyalka , esetleg ----?

            Komment


              #36
              OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hát valahogy sejtettem hogy nem a hagyományos rajzeszközökre gondolsz Szép estét!
              Szép estét neked is. Azok a kislányok meg már régen nagymamák. Akkoriban én voltam a legfiatalabb a műszaki osztályon. Mindenki legalább 10 évvel idősebb volt. Ami akkor gyönyöradónak számított az már az APEH (NAV) szerint is legfeljebb hervadó manapság.
              OdinHEM kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                joker, köszönöm,de ezek az eszközök megvannak. Ebből a készletből is pont az eredeti körző hiányzik...

                Komment


                  #38
                  Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  12: Precíziós körző
                  Szavazásra bocsájtottam a kérdést a kollegáim között. A legidősebb szerint mérőkörző a neve. Nagy bajt nem teszel, ha ezt írod rá. Jobb ötletem nekem sincs. Nyelvészkedésbe meg nem szívesen bocsájtkozom. Szerintem jók a feliratok és ami a lényeg, igen dekoratívan néznek ki. (Most egy kicsit balra is néztem )

                  Komment


                    #39
                    Köszi

                    Apósomnak lesz, nem hiszem, hogy a balra nézés, őt befolyásolná

                    Komment


                      #40
                      Hogy állsz a képpel? Napok óta semmi hír.

                      Komment


                        #41
                        Sehogy...nem találok fejes vonalzót...

                        Komment


                          #42
                          Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem találok fejes vonalzót
                          Az a gond ezekkel, hogy általában egy tisztességes fejesvonalzó min. 80 cm hosszú. Kilógna a keretből.
                          Olyan kicsit, ami jól is mutat még nem is láttam. Persze attól még létezhet. Tegyél be háromszögvonalzókat, 45°-ost és 30-60°-ost. Azokból van mindenféle méret és azokat többet is használjuk, mint a fejesvonalzót.

                          Komment


                            #43
                            Már nincs annyi hely a képen,hogy ilyen sok és nagy terjedelmű vonalzó beférjen, úgy terveztem,hogy kb 40 cm-nél elvágom a fejes vonalzót.
                            Most kerestem a hirdetések között, holnap rendelek egyet.

                            Komment


                              #44
                              Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              kb 40 cm-nél elvágom a fejes vonalzót
                              Akkor az nem fejes lesz, hanem csak középkáder
                              és UK kedvelte ezt.

                              Komment


                                #45
                                Úgy néz ki, kész a dolog.
                                Még az lenne a kérdés, hogy a világítás 12V-os riasztó akkumulátorról megy jelenleg, oda kellene valami kis szebb elemes megoldás. Ötletek? No meg kapcsolhatónak kellene lennie.
                                Attached Files
                                kollarg kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X