Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MiniTorino; találkozó és túra

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Sziasztok!
    Nincs mit :-)

    Komment


      #32
      Akos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Rendben :-)


      Köszi a dícséretet, de azért ha megnézed a Veterán eseménynaptárát, elég sokan csinálják ezt, amit én . . .
      A pályatakarításra gondoltunk. Az eseménynaptárat láttuk. Évről-évre egyre jobban "dagad". Nem is baj az, ha divatba jön ez a szép hobby. Bár csak ingyen adnák a benzint is hozzá.

      Komment


        #33
        Igen...és jó lenne, ha a régi autók tulajdonosainak életét időnként megkeserítő illetékesek is észrevennék, mekkora tábora van a veteránozásnak...

        Persze az összegyűjtött lomot és egyéb "cuccot" behordtam a legnagyobb bokor mögé, úgy, hogy az út felől lássák a szemetesek...először úgy gondoltam, elviszem, de elég volt összeszedni :-) :-)

        / / / / /

        Fekusz képei a hétvégéről:
        https://picasaweb.google.com/nagyter...45593218096930

        [TZ: megint nem akart sikerülni...]
        Utoljára szerkesztve a következő által: Akos; 2011 máj. 11, 21:08.

        Komment


          #34
          Akos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          [TZ: megint nem akart sikerülni...]
          Ugyanazt tudom csak ismét leírni: Többféle jogosultságot lehet beállítani egy picasa albumhoz:
          • Ha "Nyilvános az interneten", akkor lehet itt is megjeleníteni a képeket.
          • Ha "A link birtokában bárki", akkor csak linket lehet beszúrni.


          Ezt az album tulajdonosa tudja beállítani.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #35
            A #25. hozzászólásban található beszámoló rövidített, de két képpel megjelent verziója a júliusi Veterán Autó és Motor magazinban olvasható ! :-)

            Komment


              #36
              Jaj....

              TZ: köszi, jó ötlet; de nem lehetne visszahelyezni ebbe a rovatba az egészet?
              Akár úgy, hogy a szavazás ennek a rovatnak a fejléce legyen...

              Direkt nem csinálok minden MiniTorino-nak külön rovatot, mert úgyis van már elég és így minden egyben van (lenne :-) )....

              Komment


                #37
                Akos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jaj....

                TZ: köszi, jó ötlet; de nem lehetne visszahelyezni ebbe a rovatba az egészet?
                Akár úgy, hogy a szavazás ennek a rovatnak a fejléce legyen...

                Direkt nem csinálok minden MiniTorino-nak külön rovatot, mert úgyis van már elég és így minden egyben van (lenne :-) )....
                Hidd el, hogy sokkal áttekinthetőbb lesz így. Lehet, hogy Te átlátod ezt a témát, de nekünk olvasóknak, nem evidens mindig a 36. hozzászóláshoz ugrani, hogy megtaláljuk a programot. Ez messze van az elejétől is, és épp ilyen messze van a végétől is, ahol az aktuális hozzászólások vannak. Közben pedig kell ugrabugrálni, mert átírod/aktualizálod a hozzászólásaidat, így dinamikusan változik a téma eleje is, közepe is, és persze a vége folyamatosan bővül. Most gondolj bele, a következő találkozó programja 87. hozzászólásban fog organikusan kialakulni, jövő ilyenkor pedig már 200 hozzászólás is lesz ebben a folyamban. Szóval ezt mi nem tudjuk követni.

                A témák számának bővítése pedig ingyen van. A viccet félretéve a fórum struktúra jól ki van találva, egyszerűbb jól használni, mint megerőszakolni. Ha lesz már 3-4 találkozó, akkor sokkal könnyebb lesz a régi találkozók képeit visszanézegetni a témák címe alapján. Például.

                Én azt javaslom, próbáljuk ki egy picit így.

                De! Átalakítom kicsit a struktúrát, lesz külön „Rendezvény” szekció és kaphat önálló alfórumot a MiniTorino. Így egy csokorban maradnak a rendezvényeitek.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #38
                  Rendben, legyen...:-)

                  Egyébként a legelső hozzászólásban van egy közvetlen link, amely rögtön a 36. hozzászólás oldalára irányított rákattintás után (persze most, ha valaki rákattint, a szavazásos rovatba irányít át, átírtam) .

                  Természetesen várunk a motoroddal a túrára!

                  / / / / /

                  Kedves Érdeklődők!

                  Az 5. Minitorino-ról szóló beszélgetés a továbbiakban itt folytatódik:
                  http://veteran.forum.hu/kiallitasok-...ober-22-a-773/
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Akos; 2011 okt. 08, 20:17.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X