Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OT rendszám megszerzésének módja

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Melyik biztosító ??? Csak hogy oda ne menjünk ! Bár túl vagyok már a 30 -on bőven ....

    Komment


      A mi veterán klubunknak is van szerződött biztosítója. A 250 es nem veteránbiztosított trophyra, annyit fizetek mint a 150 es ETZ re vagy az AWO ra ! Lehet hogy egy 5000 3cm es amerikai monstrumra megéri, de motorra nem.

      Komment


        Én kb 2800 -at fizetek motoronként (250ccm , 16 kw) , és semmi veterán biztosítás . Ja , évente ennyi ! És nem volt kritérium hogy hány éves vagyok , .... vagy csak elég volt rám nézni !

        Komment


          n kb 2800 -at fizetek motoronként (250ccm , 16 kw) , és semmi veterán biztosítás . Ja , évente ennyi ! És nem volt kritérium hogy hány éves vagyok , ... vagy csak elég volt rám nézni !
          Melyik biztosítónál vagy?
          ---------------------------------

          A Központi Okmányirodába lehet csak úgy,előzetes időpontfoglalás nélkül odamenni,és a helyszínen sorszámot húzni OT forgalombahelyezésre?

          Komment


            Melyik biztosítónál vagy?
            K&H -nál vagyok , bár az is hozzátartozik az igazsághoz hogy van már bónusz fokozatom is . De A00-ba sem hiszem hogy több mint 4000-4500 ft a biztosítás évente !!! (baleseti adóval ca. 5500...?) Még mindíg nem nyócezer évente...

            Komment


              Nekem 5420Ft/év, minden szarral együtt. Union biztosítónál.

              Komment


                Nekem 5420Ft/év, minden szarral együtt. Union biztosítónál.
                Nekem majdnem ennyi ugyanott a 60Le-vel....Inkább fizetném a dupláját,csak ne lenne már ősz a szakálam..........
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  .Inkább fizetném a dupláját,csak ne lenne már ősz a szakálam...
                  Borotvával orvosolható!

                  Komment


                    Borotvával orvosolható!
                    És még:legyek kopasz is?
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Nem az a baj,hogy szép lassan öregszünk,-ez természetes.A baj az,hogy az ember,amikor még fiatal,-nem becsüli meg az ifjúságot,-mert nem gondol rá,hogy oly gyorsan elszalad.Most meg már késő sopánkodni,mert az idő múlását nem tudjuk megállítani.

                      Azért ez a biztosítós korosztályba sorolás is elgondolkodtató,-valahogy diszkriminatív utózöngéje van.Az kétségtelen,hogy fiatalon az embereknek egy része,egyedek,hajlamosabbak a jól át nem gondolt,illetve következményekkel nem számoló döntésekre,-de általánosítani,azért túlzás.Nem egy esélyegyenlő szabályozás,de ez is csak a pénzről szól.Úgy gondolom,hogy a közlekedésben negatív eseményekkel bíró résztvevőket kellene talán szankcionálni,nem a kort.

                      Változatlanul azt kell,hogy mondjam,-az üzemanyag árba beépített biztosítási díj a legdemokratikusabb megoldás,az összes többi egy rakás "talajerő utánpótló massza", és magában hordozza az igazságtalanságot.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        az üzemanyag árba beépített biztosítási díj a legdemokratikusabb megoldás
                        Abba is be van építve, nem?

                        Na de mint vársz egy olyan országban ahol egy utánfutóra külön biztosítás kell. A futó magától nem igen megy forgalomban sehova. Ha meg autóval húzom akkor ott az autó biztosítása, mi a fenének kell egy szerelvényre két biztosítás?

                        Komment


                          ahol egy utánfutóra külön biztosítás kell.
                          Bejött egyszer hozzánk egy ember bérelt utánfutóval. és azonnal neki is tolta egy autónak.
                          Általa logikusnak tűnő döntése hogy az utánfutót tolta neki a kocsinak tehát annak a biztosítójával rendezteti a kárt.
                          Hihetetlen hosszú levelezés történt közte és a biztosító között, amibe mi mindig szerepeltünk mint károsult és kaptuk a másodpédányt, a végén a vontató biztosítása rendezte a kárt, mikor is emberünk kifejezte azon véleményét, hogy nem érti mi a lónemzőszervért kell utánfutóra biztosítást kötni, de a válaszról mi nem kaptunk másodpéldányt pedig úgy éreztük az lett volna az igazi tetőpont

                          Komment


                            A Scudót a gyerek nevére vettük. Mikor biztosítást kötöttünk...volt éves 1200000Ft-os díj ajánlat is is. Mi nem azt választottuk.

                            Komment


                              Idén eléggé megemelkedett a kötelező. Nekem is valami 5000 körül van B03-ban, dehát éves díjnak egy motorra, még ha rá se ülök is ki lehet köhögni valahogy.

                              Komment


                                Arra leszek kiváncsi, hogy mikor kezdik el emelni az 1200es Banditom kötelezőjét, mondván vén p..cs nagy kockázat egy ekkora vason (remélem a biztosítósoknak ezzel nem szolgáltattam ötletet)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X