Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ETZ 150 elektromosság

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ETZ 150 elektromosság

    Van egy olyan gondom hogy, bepöccintem a motort szépen ketyeg mint az óramű, de amikor odarántom a gázt kiég minden világításom. Kékes színnel felizzik utána vége. Köszönöm a válaszokat.

    #2
    feszszabályzó beállítása hibás, vagy ha elektronikus, akkor elszállhatott.
    nem babráltál az elektromos rendszeren valamit?
    Kakas kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nem nyúltam a rendszerhez, az újféle feszültségszabályozó van rajta, de elég lazán van belerakva. A biztosíték össze volt drótozva, így vettem és ment egy darabig. Van egy régi is, lecserélem hát ha ez a baj.

      Komment


        #4
        Na ez lehetett a baj, lecseréltem egy régire és nem lövi ki a rendszert, végre, már kezdtem kifogyni az izzókból. Köszönöm a tippet.
        soveny kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hallo

          Az össze drotozott biztositék azért van ,volt mert TREHÁNY IGÉNYTELEN az illető.
          Ha igy hagyod akkor többet boszankodsz az ut szélén mint élvezed a motorozást.
          Szia
          kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv!Sikerült megoldani a problémát?MZ-vel bármilyen kérdésed van,nyugodtan keress!!Az egész országban szerelek 15év prasszissal!!! 06702710198

            Komment


              #7
              Ugye ez csak vicc???:-(((((((
              Atti69 és kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                sepy, UK és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Igazad van ApaE... Én is ilyen prasszist kérek karácsonyra!

                  Komment


                    #10
                    Tapasztalt ETZ-s kollégákhoz fordulok segítségért.A probléma:Terhelés alatt elég vékonyan tölt(max.13,2)csak 3000 fölött és parázsló töltéslámpa tanít fegyelemre.Ha nincs világítás,akkor minden rendbe jön.Erre én vicsorogva kicseréltem a diódasort,mert ilyenkor azt szokás.Csodálatos lett,de csak egy hétig.Újra kezdődött.Tehát a kérdés:Van ilyenkor egy megszokott dolog amit ki szokás cserélni mert bekulázott,vagy fogjam be a szám és cseréljek újra diódasort,mert pont egy szemétládát tettem a rossz helyére?

                    Komment


                      #11
                      Az okát ennek sem tudom, de nálam sose jelentkezett.

                      Komment


                        #12
                        Örömmel jelentem,hogy elmúlt a parázslás,viszont a töltésem is.Teljes érdektelenség van,vagy ti sem tudjátok mi lehet?

                        Komment


                          #13
                          Helló fulton!
                          Olvastam a problémádat és olyan ismerősnek tűnt az egész. Aztán eszembe jutott, egy könyvben láttam már hasonló történetet, le is fényképeztem az idevágó oldalakat hátha ilyesmi a te hibád oka is.
                          Itt vannak a képek:
                          Click image for larger version

Name:	20131019580.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	138483Click image for larger version

Name:	20131019581.jpg
Views:	1
Size:	195.4 KB
ID:	138484Click image for larger version

Name:	20131019582.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	138485Click image for larger version

Name:	20131019583.jpg
Views:	1
Size:	195.4 KB
ID:	138486
                          Hasznos kis könyv, remélem neked is segít! Sok sikert a mocihoz!
                          Üdv: Titus

                          Komment


                            #14
                            Köszi,de ez generátoros.Másrészt első dolgom volt egy bemért működő szabályzót beletenni a régi helyére,és semmi.Köszi,hogy legalább fordítottál rám egy kis időt.

                            Komment


                              #15
                              Nem azért nem segítünk, mert nem akarunk. Az én részemről, max egy kapcsolási rajzot tudok feltenni, de az enyém mint te is tudod megszakítós. Valamikor jánykorában az enyémen is volt olyan, hogy kilómétereken keresztűl nem volt töltés. Aztán meg lett. Az okát már akkor sem tudtam.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X