Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ 250/2 Trophy váltó recsegés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Térdepeltek, és kukoricára !
    Helllo! Ez az én munkahelyi szövegem!

    Komment


      #32
      .sarok, vagy nem sarok?!
      Nyilván sarok, mert recseg !

      Komment


        #33
        Kíváncsian várom a fejleményeket. Az én tippem: a kapcsolókörmök sarkai már kopottak, így nem ugrik be azonnal, hanem még megugrik néhányszor, mire összekapcsol.
        Ez után már tényleg az következik, hogy elkezdi kidobálni.
        Kérdés, hogy kapsz-e normális minőségű alkatrészeket hozzá. Annak idején az ETZ-m sebváltóját kompletten felújítottam, a helyi motorboltos szerezte be nekem a fogaskerekeket. Nem voltam teljesen nyugodt és elégedett, az illeszkedések itt-ott elég érdekesek voltak . Igaz, jól, finoman kapcsolt, csendes volt, de ki tudja meddig. Egy évre rá eladtam (persze azóta is sóhajtozok ha eszembe jut...)

        Komment


          #34
          Kíváncsian várom a fejleményeket.
          Akkor még egy ideig kíváncsi leszel, mert Keszi előtt biztosan nem szedem szét !

          Komment


            #35
            Ez az én munkahelyi szövegem!
            Aha!!!Az én korosztályom meg csinálta!Meg volt még ajándék tasli,körmös,tenyeres,fenekes...........etc!Aki tudja,tudja,aki nem az ne is tudja meg!

            Komment


              #36
              Meg volt még ajándék tasli,körmös,tenyeres,fenekes...etc!Aki tudja,tudja,aki nem az ne is tudja meg!
              Plusz leírni 100-szor "többet ilyet nem csinálok"

              Komment


                #37
                „többet ilyet nem csinálok”
                A ,,Mir-Múr" úr viszont csinálja!.........meg a váltót!

                Komment


                  #38
                  tasli,körmös,tenyeres,fenekes...etc!Aki tudja,tudja,aki nem az ne is tudja meg!
                  Azért egy kicsit mégis...
                  Nem volt mersz visszapofázni a szülőnek, meg az öregeknek, meg tanárnak. Nem úgy, mint manapság. Aztán mi bajunk lett tőle? Semmi a világon. Pedig rászolgáltunk párszor. (felgyújtottuk a füstölőt, patkányt öntöttünk a tömésház falánál kénsavval, 15 kiló százas szeget elkalapáltunk az udvarban... stb) Volt egy bokor, aminek frankó suhintós ágai voltak. Nekünk kellett kimenni, és vesszőt vágni, amivel utána kaptunk párat... (persze csak míg rá nem jöttünk, hogy a gázolajat nem bírják a növények, és ki nem száradt valamiért az a szerencsétlen bokor...)

                  Komment


                    #39
                    [QUOTE]Keszi előtt biztosan nem szedem szét ![/QUOTE

                    Mir-Múr" úr viszont csinálja!...meg a váltót!
                    Legalább Tiszakeszin lesz mivel elfoglalni magatokat !

                    Komment


                      #40
                      Legalább Tiszakeszin lesz mivel elfoglalni magatokat !
                      Nálam lesz mindenféle szükséges szerszám, ami kellhet... nem fogsz ki rajtunk.

                      Más:
                      (előtte v. utána nincs kedve valakinek egy Transzfogarasi kiruccanáshoz? Ha elmegyek Kesziig, onnan már csak egy "ugrás"...)

                      Komment


                        #41
                        nem fogsz ki rajtunk.
                        Jó ! Akkor viszem az egész flottát, és 4 fős csapatokban versenyezhettek egymással ! Aki nyer, ihat egy kupicát taluga papájának pálinkájából ! ( de addig nem megy senki haza, ameddig nem pöfög az összes ! )

                        Komment


                          #42
                          Azért a célt is érdemes lenne pontosan meghatározni. Mert ki tudja, lehet hogy mikor szétszedem, még Jawa, mire összerakom, Skoda sikeredik.
                          Click image for larger version

Name:	csettego_887408_41505.jpg
Views:	1
Size:	194.7 KB
ID:	144524
                          Pláne, ha azért közben is csurran-cseppen abból a pálinkából
                          Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 máj. 26, 13:20.

                          Komment


                            #43
                            még Jawa, mire összerakom, Skoda sikeredik.
                            Az emberi elme csodákra képes...a hülyeség meg határtalan
                            Majd azt mondjuk: skodálatos

                            Komment


                              #44
                              Mert ki tudja, lehet hogy mikor szétszedem
                              Vagy a végére az összesből lesz egy gép... de az nagyon tuti! Idén erősre sikerült a pálinka! .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X