Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mz ts 125 hiba!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Érdekes és nagyon bosszantó is egyben mert a Sport nekem is csinálta ha túl szivattam de betoláskor 2 lépés után már pöfögött Kényes volt Lelkem ezek szerint nem szerette ha rugdosom.
    OdinHEM, Ricsi95D és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      Túlszívta magát azért csinálja, de nem kell nagy dologra gondolni. Én a benzinszintet biztos hogy elsők között nézném meg.
      dongos78, Ricsi95D és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        A CZ ezt ügyesen megoldotta nincs állítási lehetőség. Az úszó csapja egyben a tűszelep , akkor van túlfolyás ha ennek a kúpja kiverődik megkopik vagy likas lesz az úszó! Én úgy orvosoltam , hogy fúrógépbe befogtam a csapot és polír papírral ki igazítottam a kúpot. Csak óvatosan mert a csap hossza befolyásolja a szintet. Én is a készletből tolómérővel válogattam ki a leghosszabbat mert oldal stenderen képes volt túlfolyni.
        Che és emu kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          A Csepelé is hasonló csak ott tudod állítani a tűt, mert ott keresztül dugták az úszón.
          sepy és Lemezjáték kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            Nekem akkor csinál hasonlott ha fel akad az úszó . Pár pofon a karburátornak és minden úgy működik ahogy kel
            heeegany kedvelte ezt.

            Komment


              #81
              Az " orosz kontakt spry " sok mindenre jó! Énnekem is volt a Guzzinál bevetve időnként míg az önindító komutátorja fel nem lett szabályozva. Még sosem volt rendbe téve és időnként befeszült és nem érintkezett rendesen a Bz. kefe, ilyenkor ha nagyon sürgős volt / márpedig a motorozás sürgős dolog!/ használt a házi Andakszin a gumi kalapács. Eljött az az idő mikor ez sem használt és rendbe kellett tenni. Ha valakinek Guzzi indításával lenne gondja bővebben kifejtem nem akarok most család regényt írni.
              bury, Atti69 és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X