Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ts 125 vezetékköteg

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ts 125 vezetékköteg

    Kedves fórumtársak! Érdeklődni szeretnék,hogy hol lehet kapni MZ ts125 höz komplett vezetékköteget mert a meglévőben már nem igen bízom, és ha összejön a télen szeretném kicserélni. Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!
    Utoljára szerkesztve a következő által: Kakas; 2012 okt. 05, 10:39.

    #2
    Gondolom talán a nagyobb börzéken.:-))) Most lesz a hétvégén Szigetszentmiklóson. Sajnos nekem megint kimarad .:-(((((

    Komment


      #3
      Nézd meg itt.www.kamioldmotor.hu/ Szerintem az ár nem jó , de csak saccolom , hogy elírta , mert amúgy a vezetékkötegek egy tizedessel olcsóbbak
      szoktak lenni nála.Hívd fel szerintem.





      Amit ott látsz az az eredeti német azért drága.5000 körül van amúgy a magyar.Most volt itt nálam pár festett cuccért és megkérdeztem.
      taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Köszönöm az ajánlást fel fogom hívni!

        Komment


          #5
          Jó régi téma, de kíváncsi lennék az eredményre, tapasztalatokra az említett webshopból rendelt vezetékköteggel kapcsolatban. (Nekem már a hozzászólók neve sem ismerős )
          Azért az 5000 Ft körüli összeg már jóval barátibb, mint az egyéb helyeken fellelhető, 12-15000 körüli...
          Van valakinek tapasztalása?
          taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szia!
            Az enyém innen van: Ccm veteránmotor Simson - Kábelkötegek
            TS 250/1
            A tulaj gyártja le, gyorsan, jó áron, jó minőségben, kapsz bekötési útmutatót, és vastagabb vezetékből csinál mindent, mint a gyári. Így kisebb az ellenállás, és a veszteség.
            dongos78 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Én arra gondoltam, hogy magamnak csinálom meg egy kedves ismerős segítségéhez..
              5-10 éves német autó utastéri kábelkötegét kellene bontóból beszerezni és fekete műszaki védőcsövet...
              Utóbbit sehol sem találok! Ahol mágis van, ott 2-300 métert kellene egyben megvenni.

              Honnan rendeljek?

              CRU3L

              Komment


                #8
                autó utastéri kábelkötegét kellene bontóból beszerezni és fekete műszaki védőcsövet...
                Utóbbit sehol sem találok!
                ...a bontóban olyan kábelköteget vegyél, ami van ilyen fekete védőcső. Általában azzal együtt szokták kitépni az autókból. Bontóban lapátszámra szokott lenni ilyen védőcső, vékonyabb, vastagabb, különböző hosszokban. (amíg el nem égetik...)

                Arra még figyelj, hogy a fiatalabb kocsikban előfordulnak olyan kábelek, amit szinte lehetetlen házi körülmények közt forrasztani, és ha sikerül is, akkor 1 hónap múlva a forrasztás mellett eltörik. Valami régi 15-20 év körüli autóból szerezz kábelköteget.
                Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2015 jún. 30, 15:57.
                dkari kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Köszönöm!
                  A kábelköteghez a bontóban baráti áron hozzá lehet jutni?
                  Az autó származási országa mindegy?

                  CRU3L

                  Komment


                    #10
                    Az autó származási országa mindegy?
                    Mindegy. Golf kábelköteget szokták ajánlani, de pl. nemrég bontottam egy 1-es megánt, abban is egész használható vezetékek vannak. Színkánaán... hüle francia vagy 32 színből rakta össze. :-)

                    Komment


                      #11
                      hüle francia vagy 32 színből rakta össze. :-)
                      Nekem is volt hogy elrágta a kutya a vezetéket a megánban,és a villamosságis mondta meg, hogy az a 4 szál vezeték ami odalett a lökhárító mögött,az tulajdonképpen egy szál vezeték csak oda-vissza van vezetve.

                      Komment


                        #12
                        megánban
                        Milyen megánod van? M1-et bontottam, van még pár alkatrész olcsón...

                        Komment


                          #13
                          Itt a fórumon szerepelt tavaly az akkusaru.hu, akkor ugyanez a probléma merült fel zahi-nál. http://veteran.forum.hu/veteran-auto...vedo-cso-3619/
                          Vettem is 6-8 métert a 4-es és 8-as szigetelőcsőből. Méterre adják, és hasonlít a gyárihoz.
                          Vezetékhez azért mégiscsak megéri elmenni egy bontóba.
                          Édesapám szétbontott egy Nissan Laurel-t vagy húsz éve. Azóta tart a vezetékkötege, ebben ugye már akkor egy csomó elektromos kütyü volt beépítve.
                          Az autónak egyébként nem volt magyar papírja, úgy kapta az egyik barátja, de egy kispolski rendszámával Szegedre is elment vele egyszer.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2015 jún. 30, 21:04.

                          Komment


                            #14
                            Milyen megánod van? M1-et bontottam, van még pár alkatrész olcsón...
                            2000-ben gyártott Scenic 1.6 16V,de mostanában nem kell bele semmi, remélem.De azért köszönöm.

                            Komment


                              #15
                              A vezeték egy elég filléres alkatrész. Szerintem 5000 Ft körül kijön saruvégekkel, védőcsővel mindennel együtt a jól bevált régi rézkábel 27% ÁFÁ-val egy autóvillamosságis szakboltban egy motorra. Érdemes ezért bontóban koszlott nyugati autók kábelkorbácsait szaggatni?
                              dongos78 kedvelte ezt.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X