Közlemény

Collapse
No announcement yet.

1964 Pannonia T5 gyári festése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Zsolti ezen a linken látható pár és hogy mibe kerül: 526 DL 3-as kardecset - Művészet és kreativítás a legjobb anyagokkal! - webáruház, webshop
    Annyira nem drága, csak hát a gyakorlat kell hozzá...
    CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      „végy egy bödön [=1 gallon] festéket, gyakorolj vele, és mire kiürül a kanna, már tudni fogod a csíkozás alapelveit”
      Nekem is mindössze ennyi a problémám. Valami rossz üzemanyagtankon azért megéri gyakorolni, remélem.

      Komment


        #18
        Köszönöm a gyors válaszokat. Egyenlőre maradok a maszkolószalagnál. Az itteni hozzászólások között van egy elég jó leírás. (16211. Hsz.) Szerintetek is az?
        Veter

        Komment


          #19
          Titus és CZsolti kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Rá kell vennem tesómat hogy "próbálja ki" ezt is. Legalább úgy mint az Airbrush-t
              Lehet szülinapjára kap tőlem egy ilyen készletet, enyhe célzásként
              babaslaszlo97, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Csepelem csíkozását akartam szabad kézzel, aztán maszkolószalagos csík lett a végére. Viszont a kardecsettel húztam a szalagok közé az arany csíkot. Szerintem teljesen jó a leírás Zsolti.
                Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 máj. 09, 22:39.
                kedvelte ezt.

                Komment


                  #23

                  Komment


                    #24
                    Köszönöm szépen a válaszokat. Most megint tanultam valami újat tőletek. Még annyit kérdeznék, hogy ilyen maszkolló szalagot hol lehet kapni? Esetleg valami képet tudtok róla mutatni? Előre is köszönöm.

                    Komment


                      #25
                      Nagyobb festékboltokban biztosan kapni, talán a kisebbekben is, a Csepelen ilyennel lett kiragasztva a csík mellett: 3M Fine line, kék 3 mmx33 m
                      Ez jó hajlékony szalag, az íveknél nem törik meg.
                      Az így húzott csíkok vállát fémgyapottal átcsiszolva el lehet tüntetni. Takarékosan adagold az ecsettel a festéket, úgy szebb lesz és nem is kell annyit simogatni

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X