Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia motorkerékpárok csíkozása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia motorkerékpárok csíkozása

    Sziasztok!Pannónia P21-es tank csíkozásához keresek Budapesten vagy környékén szakit.Esetleg tudja valaki azt is,hogy a 73-as évjáratnak milyen volt a tankja?Köszi a segítséget.

    #2
    a 73-as évjáratnak milyen volt a tankja?
    Szerintem mint a többi évjáratnak és a többi P-s típusnak, mire vagy kíváncsi konkrétan?



    Nekem tökéletes munkát végeztek...
    Az árat megosztod velünk?

    Komment


      #3
      Konkrétan az érdekelne,hogy milyen széles ,milyen színű csíkok vannak rajta,és egymástól milyen messze vannak a csíkok.Illetve még az is,hogy a tank krómbetétes ,vagy teli fekete.Sajnos nem értek a Pannóniákhoz,csak most kaptam félkészen a mocit,és szeretném OT- ztatni.A veteránozás azért nem áll tőlem távol,csak én eddig autóval foglalkoztam.(BMW E21 ill.OPEL Kadett A)Előre is köszönöm a segítséget.

      Komment


        #4
        Ha lenne gyári állapotú P21-esem (és bár lenne), akkor szívesen lemérném. Így csak annyit tudok, hogy a piros tankon vastagabb aranyszínű csík volt a szokásos helyeken, vagyis a tankbetét kiemelkedésének peremén és felül hosszában. Egy vékonyabb arany csík volt még a két oldalsó körül kívül és a fenti hosszanti mindkét oldalán.
        A tankkrómozás össze-vissza volt, ha megfelelő állapotú a tankbetét felülete, akkor sokkal szebb a krómozott, persze a költségeket emeli. Azzal nem követsz el hibát, ha egy nem krómozottat mégis krómoztatsz vagy fordítva.
        Ricsi95D kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Attached Files
          sepy, -t5- és Keriadam kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A veteránozásra nagyon érvényes a régi mondás: olcsó húsnak híg a leve! mikor később készen lesz a gép mindíg bánni fogod.Nem ez fogja egekbe emelni a költségeket!

            Komment


              #7
              Köszönöm a válaszokat.A csík méretét(vastagságát)kérdezte a csíkozó.Ha kell akkor elmegyek és lemérem.

              Komment


                #8
                nos az én gyári tankomon a vastag arany csík 4-5 mm volt , a vékony kb 1,5 mm -es és a vastag és vékony vonal között a távolság kb 3 mm volt ! ( természetesen pici eltérés a méreteknél - a kézi csíkozás miatt - volt ,és néhol hiányzott már a vékony csík - az évek során ez talán megérthető ) De remélem irányadónak ez is megfelel . Ja és a P12 narancssárgáján a fekete csíkok is hasonló méretekkel vannak csíkozva .....
                demeter kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X