Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 lengővilla szerelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    csőtengelyt lehet még valahonnan rendelni, vagy csak „guberálni” ?
    Érdemes újat csináltatni szerintem !
    Keriadam kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Egyhengeres Pannóniákhoz csak láncvédős lengőkar volt, vagy pedig volt sima is? Az enyémet szeretném láncvédő nélkülire megcsinálni, ezért érdekel.

      Komment


        #33
        TL, T9, P9 nyitott volt.
        De szerintem előbb találsz egy szakembert, aki átalakítja a tokozottat, mint ezekből ilyen alkatrészt.
        cocojumbo kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Köszi!
          Alkatrészt majdnem találtam, (PANNÓNIA UNIVERZÁLIS LENGŐVILLA >> 13390 Ft. << OdorMotor.hu drága is, más is) de szerintem jobb tényleg ha csináltatok.

          Komment


            #35
            Ez kéthengereshez használható szerintem
            TLF65 kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Nekem is ez a véleményem!!
              cocojumbo kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Elég sok variáció előfordulhat a gépek kora miatt. Az a lengővilla amivel a T1-esem jött pl. zsírzógombos, de korábban valaki műanyagra cserélte a perselyeket - meg is szenvedtem vele mire el sikerült választani a csőtengelyt a villától.

                A lényeg hogy ne kotyogjon, a bronzot pedig kenni kell, de arra megfelel az egy központi zsírzószem is, legfeljebb kicsivel több zsírt kell pumpálni mire megjelenik a két szélen.
                fúú az enyémben bronz persely van, de asszem nincs zsírzógomb (61-es T1) ez már utólagos lehet, cserélték a műanyagot? húzósan jött ki a tengely, jónak tűnt
                a kenés elég lehet ha most összerakáskor pl grafitos zsírt kap?

                Komment


                  #38

                  Komment


                    #39
                    Nem, szépek a körmök, nem bántották a bronzot

                    De a zsirzógomb hiányzik a lengővilla tengelyéről... igy nem az igazi, ha bronz akkor zsirzogomb, ha nincs akkor müanyagpersely, ezt ki lehet mondani?

                    Komment


                      #40
                      Sziasztok! Tisztelt cocojumbo! Az odormotornál talált hátsó lengővillát már jó ideje nem árulják, viszont ha van esztergályos ismerősöd a p20as hátsó villát is be lehet tenni az egyhengeres pannóniába!
                      cocojumbo kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        Noob eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        igy nem az igazi, ha bronz akkor zsirzogomb, ha nincs akkor müanyagpersely, ezt ki lehet mondani?
                        ezek ilyen erededetiségi ...ségek , -de ha bronz akkor kell tenni-lenni zsírzógombnak .

                        Komment


                          #42
                          Noob eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem, szépek a körmök, nem bántották a bronzot

                          De a zsirzógomb hiányzik a lengővilla tengelyéről... igy nem az igazi, ha bronz akkor zsirzogomb, ha nincs akkor müanyagpersely, ezt ki lehet mondani?
                          Szerintem ki.
                          Mutass egy-két képet és kiderülhet, hogy egy későbbi villa-e.

                          Komment


                            #43

                            Komment


                              #44
                              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              lehet bronz, zsírzógomb nélkül. - - - Updated - - -
                              A „lehet”-et úgy értettem, létezett olyan verzió, pl. korai T5-nél.
                              ..ezt nem is minősítem ....

                              Komment


                                #45

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X