Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia - a magyar legenda

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Alapjárat beállítás

    Sziasztok!Tudna valaki segiteni?Nekem egy pannónia motoros kisgépem készül,már nem sok,egy kis esztétikai pofozás és kész.Mivel mozgáskorlátozott vagyok,többszöri gerincműtétem miatt,sok mindenben fog segíteni.Nagyon klassz a váz,a váltó egy trabantból van,csak annyi a problémám,ha eléri az üzemhőmérsékletet,nagyon magas lesz az alapjárat.Eredeti pannónia karburátor van rajta,nem is igazán tudodm melyik csavarral kell beállítani az alapjáratot.Tud ebbe valaki segíteni?Majd rakok fel képeket is.Köszönöm előre is!

    #2
    Szia!
    Ha ennyi átalakítás van a gépeden nem biztos,hogy pannonia karburátor van rajta,viszont ha eredeti akkor két dolog lehet:holtjáték-nélküli a gázbovden,vagy a karbin lévő állítócsavarral lehet korrigálni.

    Ez a csavar közel függőleges pozícióban a jobb oldalon van,a mérete M-5m/m-es.

    Az alapjáratot meleg motornál a biztosítóanya meglazítása után tudod elvégezni.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment

    Pannónia - a magyar legenda

    Csoport leírása

    Ide várunk minden kedves Pannónia tulajdonos márkatársat.

    Ha van a birtokodban Pannónia motorkerékpár, és érdekel a veterános világ, csatlakozz hozzánk.

    Várjuk a fényképeidet is - lehetnek korabeliek vagy napjainkban készültek, lehet a motor eredeti állapotú vagy felújított, avagy a kettő közötti :-) - mindegy, csak Pannónia legyen rajta.

    És biztos akadnak jó kis történeteid is, amelyek a Pannóniához kötődnek - osszad meg velünk azokat is!
    Csoport típusa: Nyitott
    Témakörök: 6
    Comments: 69

    Owner

    A csoport tagjai: (114)

    Latest Group Topics

    Collapse

    Nincs a kritériumoknak megfelelő eredmény.

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X