Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Akkor induljunk neki!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Akkor induljunk neki!

    Induljunk neki, ha már van ez a csoport. Gondoltam belépek. Hát ( bár háttal nem kezdünk mondatot) kong minden az ürességtől. Nincs konkrétum miről írni szeretnék most, csak a kezdés kedvéért szólok.
    Kérdés, ha már meg van a csoport, mi legyen a téma? Túrázás? Szerelés Segítség nyújtás? Vagy így minden, vagy ezen is túl?
    A csoport létrehozónak nem tudjuk a szándékát, de akkor vágjunk bele és hajrá! Mindent bele!

    #2
    A kezdeti lelkesedésem a régi, bár nem látok kimagasló hozzászólási motivációt. A statisztikai hivatal szerint is egyetlen bejegyző vagyok. Ez nem keserít el.

    Komment


      #3
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      egyetlen bejegyző vagyok. Ez nem keserít el.
      Azért néha beleokoskodom én is.. s mások is.
      dongos78 és emu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Megtörtént,hogy"egy"év munkába járás után egyszer csak úgy adódott,hogy némi estébe nyúló motorozást csináltam .(Egy ideje vacakolt a kürtöm a 6v-nak és a gyenge aksinak tulajdonítva nem foglalkoztam vele.)Szerencsémre a vőm külön kíséretével a saját árnyékomat látva inkább hátramaradtam.Ithol kitárgyaltuk ,a tükörben látva"mondta",hogy állandóan változott a fény erő,amíg át nem váltottam országútira mivel útközben feszegettem a kapcsolókat. Végig Titus-ra gondoltam egydül világítás nélkül......sajnos egy másik járműre sem tudunk:a szerény teljesítmény miatt ráragadni...
        Lényeg,egy szolid talira készülve megbontottam a kormánykapcsolót egy csavar esett ki egyből,vezetékrögzítő...összekapartam a jobbnak látszó darabokat és kitisztítva kiválasztottam egy ígéretest,minden oké volt míg nem rögzítettem,a duda állandósult szétszedve ,az érintkező füleinek visszább hajlításával ez is megoldódott.Egy idejecsámpi volt az első sárvédőm..megnéztem a szárakat mire kivettem e hasított hengeres-fejű csavart megfogadtam imbus lesz helyette:összerakva nem tudtam helyre tekerni,mint kiderült alul egy villaszáranya veszett el az órás szerelgetés,percek alatt megoldódott.mostmár egy kicsit körülhúzogatom a fontosabb részeket,szegény járgány nagyritkán lemosva ,tankolva húzza az igát...






        Titus, Jankó51 és zahi kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Titus-ra gondoltam egydül világítás nélkül.
          Nappal nem jelentett akadályt De sokáig nem akarok ilyet játszani, úgyhogy rendeltem egy feszültség stabilizálót a géphez, csak el kell készülnie még. Addig viszek magammal tartalék izzót. Jelenleg van világításom, de halovány a szándékos terhelés túllépés miatt. Így talán nehezebben égnek ki, és továbbra sem megyek este sehova
          Még kegyes hozzánk az idő, lehet használni a gépeket, nálad is elhárult a probléma. Jó, ha van otthon némi pótalkatrész

          Komment


            #6
            Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jó, ha van otthon némi pótalkatrész
            Nekem évekig csak alkatrészeim voltak,mikor túl sok lett vettem egy donort.....
            zahi kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              Apu kezdődik ....

              Komment


                #8
                zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Apu kezdődik ....
                Nem értem,mi kezdődik?
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Így kezdődik mindenkinél , aztán azt veszed észre hogy már a negyedik motorhoz fogsz hozzá !
                  Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment

                  Pannónia - a magyar legenda

                  Csoport leírása

                  Ide várunk minden kedves Pannónia tulajdonos márkatársat.

                  Ha van a birtokodban Pannónia motorkerékpár, és érdekel a veterános világ, csatlakozz hozzánk.

                  Várjuk a fényképeidet is - lehetnek korabeliek vagy napjainkban készültek, lehet a motor eredeti állapotú vagy felújított, avagy a kettő közötti :-) - mindegy, csak Pannónia legyen rajta.

                  És biztos akadnak jó kis történeteid is, amelyek a Pannóniához kötődnek - osszad meg velünk azokat is!
                  Csoport típusa: Nyitott
                  Témakörök: 6
                  Comments: 69

                  Owner

                  A csoport tagjai: (114)

                  Latest Group Topics

                  Collapse

                  Nincs a kritériumoknak megfelelő eredmény.

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X