Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Homokszórás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Köszönjük a sok hasznos információt .

    Komment


      #17
      Sziasztok!Én németben vettem egy kézi homokszórót!Még rendelnem kell hozzá homokot,s útána kipróbálom!Majd teszek fel róla képeket!Tervben van egy 220 literes kamra vétele is.

      Komment


        #18
        Sziasztok!Hajdú -Bihar megyében hol lehet homokot venni?

        Komment


          #19
          Bihar megyében hol lehet homokot venni?
          Kisétálsz a Tisza partra,zsákkal és szitával.
          madorka, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #20
            hol lehet homokot venni?
            TÜZÉP ...............................
            mátéapu és Titus kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Homokszóráshoz?!Ahoz valami speciál homok kell...

              Komment


                #22
                Kvarchomokot keressél, tüzépeken lehet kapni. Térkövezéshez használják, de jó homokszóráshoz is.
                A nyáron borospincénk tettünk rendbe, onnan ki lett termelve pár talicska homok, ami nem rossz, de a kvarchomok jobban vitte a rozsdát. Vagy csak a kompresszorunk volt gyenge hozzá...
                Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2014 márc. 17, 21:53. Oka: javítás

                Komment


                  #23
                  Erlacika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Homokszóráshoz?!Ahoz valami speciál homok kell...


                  ...igen , igen ,kérlek írd meg mennyi kell . Igaz , az ára is speciális de egy veterános ne is tegye alacsonyra a lécet .Aztán küldök futárral .
                  sepy, madorka és 2 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Sziasztok! Miskolcon tud valaki ajánlani homokszóró céget, magánzót, bárkit akinek van homokolója?

                    Komment


                      #25
                      Miskolcon tud valaki
                      Behinya jóker Bt. Polilakk Kft. Fémszercoop kft. Telefonszámok a neten, vagy privátban nálam.
                      bárkit akinek van homokolója?
                      Szeder úti óvoda.
                      korompaiistvan, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Barkács célra,tökéletesen megfelel a hétköznapi homok.
                        Legyen egyforma és száraz a szitálást léckereten szúnyoghálón csináltam,újrahasznosítani csak kétszer tudtam utána nem volt "éles" a szemcse,szerintem ez a kvarcnál is ugyanígy van,vagy telítődik a festékkel vagy elkopik.
                        Titus kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #27
                          Köszönöm. Neten megtaláltam mindhármat már csak az a kérdés ezek közül ki vállalja nem horror összegért.
                          Óvoda van itt is és meg is kérdeztem, de csak nagyon hosszú határidőre vállalnák.

                          Komment


                            #28
                            A homok (elvileg tüziszárított kvarchomok) ciklusideje 1, azaz a becsapódástól szétporlik, ezért nem használható sokáig. Ha tüzépen mozdonyhomokot veszel, az elég költséghatékony, de szitázni kell. Ha van kabinod és elegendő levegő (1000 l/perc) egy jó pisztolyhoz/fúvókához, akkor érdemes korunddal, nemeskorunddal vagy éles acélszemcsével dolgozni a munkadarab anyagától függően, a kívánt felületnek megfelelő szemcsemérettel.

                            Komment


                              #29
                              Szia!Nekem ilyen szóróba kellene!Click image for larger version

Name:	Homokszóró.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	139745 0,2-1 mm-es kellene!Próba miatt 20 kiló,gépek felületének a szórására,rozsda,festék,piszok eltávolítására!Ára mennyi lenne?

                              Komment


                                #30
                                Sziasztok.
                                Székesfehérváron tud valaki homokszóróst? Vagy finomszemcseszórást alu hengerekhez.
                                Előre is köszi.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X