Közlemény

Collapse
No announcement yet.

motorkerékpár felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    motorkerékpár felújítás

    Szevasztok.Matyi vagyok.Az a kérdésem,hogy manapság mennyibe kerül egy segédmotor felújítása,ha az ember mühelybe viszi a vasat?Azért kérdem,mert megkeresett egy ismerősöm,fel kellene újitani egy s51-est.Festés,blokk felujitás,esetleg elektronika,ha gond van ott is.Szóval fullgenerál.Nem akarom lehuzni,a munkadijra viszont nem tudok mit mondani,mert nincs viszonyitási alapom.Ebben kérném a segitségeteket,kb ár is jó,úgyis lefelé kerekitem.Előre köszönöm.

    #2
    Üdv!

    Ez szerintem erősen földrajzi helyzet függő!
    Én *****Ft- ért csinálom a blokkszerelést + anyagköltség! A festés az nagyban függ a felhasznált festék minőségétől és a "szaki" népszerűségétől. Szerintem ez színtől és minőségtől függően ***** és ****** Ft közé tenném. Az elektromos szerelésről nem tudok nyilatkozni.

    Remélem tudtam segíteni egy kicsit!
    Utoljára szerkesztve a következő által: nyuszifül; 2012 jan. 24, 19:10. Oka: Az összegeket senki ne vegye alapul!
    CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv.Segítettél,nem keveset,és ezt köszönöm.Szükségem volt az infóra,mert úgy látszik,talán beindulunk,igy már tudok árakat mondani.Bár mi még "ismeretlenek" vagyunk,meg ez most ismerősnek lesz,viszont jó referencia lesz.Már csak azért is,mert ahogy hallottam,a környéken senki sem foglalkozik felújítással,legalábbis csak saját részre.Motor meg van erre dögivel.Mégegyszer kösz.
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szia matyi!
        Had kérdezzek valamit -mint petendi születésü -müködik még a diszeli Rozsdamarók klub?

        Komment


          #5
          Szervusztok . Azért jó hogy "itt vagyok " a fórumon . Most értesültem, hogy egy blokkot 15.000.-ft-ért rak össze " nyuszifül ". Van műanyag ládában egy hathengeres, huszonnégyszelepes ( mkp-é ) öszerakásra váró blokkom . ( Biztos össze tudnád rakni , mert ne képzeljük , hogy csak a japán bír vele , meg a márkaszervíz ! ). Ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy az általános vállalási árajánlattal , csak óvatosan, mert nagyságrendekkel rosszabb üzleteket lehet kötni ilyenformán. Üdvözlettel.

          Komment


            #6
            Irónia megszüntetve!
            Utoljára szerkesztve a következő által: nyuszifül; 2012 jan. 24, 19:12.
            dafko54 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szevasz,Joker.Müködik.Azon agyalok,hogy én is belépek.Persze ha lesz végre 1 hosszutávon megtartható motorom.Asszem5000 ft.a tagsági dij 1 évre.Dafko54:kösz az észrevételt,problémám,hogy egyáltalán nem voltam tisztában az árakkal,igy azért kicsit más,de leginkább korrektebb.Nyuszifül:nyugtáztam a módositást,köszi.Bocs,hogy igy tömöritve,de lassan mennem kell gályázni.
              Utoljára szerkesztve a következő által: matyi; 2012 jan. 24, 17:38.

              Komment


                #8
                Szia matyi
                Emlékszel a petendi veterán versenyekre?-azokat én rendeztem-próbáltam ezekkel a rozsdásokkal felvenni a kapcsolatot,hogy csinálják ők .Mégis könnyebb közelről...de nem sokra mentem velük-pedig minden tapasztalatot szivesen megosztottam volna..
                sepy, UK és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Szevasz.Azok jók voltak.Emlékszem rá,bátyámmal lenéztünk néhányszor,jó volt látni a sok szép gépet.Miért maradt el?Látogató hiány?Anyagiak?Mostanában egyre többen veszik a veteránokat,ahogy én látom,talán volna étrelme újra indítani.Lehet,hogy ők nem így gondolták.A klub elnökét ismerem kicsit,de ezt nem értem. Pedig ők is jól jártak volna.Most olvastam a hozzászólásodat a macskák-ban.Akkor ismered a Rádli jani bát is.Az ő simsonja van nálunk felujitáson.Most várom a blokk alkatrészeket,tavasszal festés,addig bejáratás.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: matyi; 2012 febr. 01, 09:51.

                  Komment


                    #10
                    Sziasztok,
                    Pest megyében tud valaki olyan szakit,aki segítene felújítani a T5-ös motorblokkomat?
                    Egyedül nem akarok nekifogni,mert még nem láttam ilyet szétszedve. Ha esetleg valaki most áll blokk felújítás előtt,szívesen megnézném hogyan kell
                    köszi a segítséget
                    Utoljára szerkesztve a következő által: tomcat0813; 2012 aug. 26, 16:21.
                    korompaiistvan kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Tomcat0813! Ha van rá helyed, szerszámod és időd, szerintem kezdj neki te! Előzőleg én is el akartam vinni valami szakinak hogy javítsa meg, aztán rábeszéltek itt a Pannóniások, hogy menni fog ez egyedül is. Igazuk volt, megy ez, nem annyira nehéz mint gondoltam HABÁR a saját tanulóköreimet azért én is futom épp/lefutottam.
                      tomcat0813, sepy és korompaiistvan kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Jó estét mindenkinek!
                        Szeretnék érdeklődni, hogy Kecskeméten, vagy vonzáskörzetében tudna-e valaki ajánlani nekem egy szakműhelyt, vagy szakembert, aki vállal komplett simson blokk felújítást, pl csapágycseréket, hengerfúrást, stb

                        Komment


                          #13
                          Sziasztok!

                          Budapest környékén tudtok jó veteránmotoros felújító szakembert, aki nem horror áron dolgozik?

                          Köszi

                          Komment


                            #14
                            dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tomcat0813! Ha van rá helyed, szerszámod és időd, szerintem kezdj neki te! Előzőleg én is el akartam vinni valami szakinak hogy javítsa meg, aztán rábeszéltek itt a Pannóniások, hogy menni fog ez egyedül is. Igazuk volt, megy ez, nem annyira nehéz mint gondoltam HABÁR a saját tanulóköreimet azért én is futom épp/lefutottam.
                            Kedves Tomcat!

                            Én is hasonlóképpen hezitáltam, aztán elolvastam itt a fórumon amit csak tudtam, rengeteg hasznos információt találtam, aztán nekiálltam.

                            Röviden összefoglaltam a tapasztalataimat is, talán tudsz belőle valamit hasznosítani:

                            http://veteran.forum.hu/pannoniak-sz...goldasok-3321/

                            Üdvözlettel: Lemezjáték

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X