Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 350 lengővilla

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa 350 lengővilla

    Sziasztok!

    Érdeklődnék csinálta e már valaki 638-as hátsó lengővilláját tűgörgősre vagy valamilyen gyáritól eltérő megoldásúra? Hiába cserélek csúszóbetétet mindig marad kotyogása.

    #2
    Szerintem hiba lenne tűgörgőzni. A lengőkar vagy perselyezve van, vagy sziletblokkos. Ez utóbbi ugye az autókra jellemző. Azt nézd meg szerintem, hogy minden alkatrésze benne van-e és jó-e a sorrend? A Jawaét nem nagyon ismerem. A CZ-nél szívtam rendesen a sorrenddel.
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A CZ-nél szívtam rendesen a sorrenddel.
      Csak nem???


      Neked van:motorod?






      Vagy fejlemény van? Nagyon ritkán emlegeted.........
      Atti69, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Én már láttam is!!! Van bizony és valami készülődik ha utánfutón gondolkodik Keszibe menet! Úgy gondolom nem lesz oly italos, hogy a saroglyában utazzon és azért kelljen átalakítani a futót. Majdcsak kitolja a gépet a garázs félhomályából mi meg tátjuk a szánkat.
        Atti69, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          utánfutón gondolkodik Keszibe menet
          Azon hozza a kispolszkit?
          OdinHEM, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ez utóbbi ugye az autókra jellemző.
            Nemcsak arra, van motorkerékpárban is gumiszilent, hogy verje meg az Isten!
            Click image for larger version

Name:	dnepr_bush.jpg
Views:	1
Size:	10.8 KB
ID:	151742Click image for larger version

Name:	pic-30.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	151743
            5309259-es cikkszámú alkatrész. Senkinek sem ajánlom a megoldást.

            Szóval, ha elkezd lógni a bronzpersely, akkor ott a tűgörgő is fog. Ha ilyen hamar kikopik, ott valami gond van, vagy a tengely/lengőkarpersely nem köralakú már, félrekopott, vagy túl nagy terhelésnek van kitéve(túl feszes lánc pl.) És az új ott már lógni fog. Gyártani kell egyedi méretűt, és a helyén kell méretre dörzsárazni. Nem elfelejtkezve a kenési hornyokról/furatokról a siklócsapágyban. Azon a helyen tűgörgősből is csak a kosár és belső futógyűrű nélküli kivitelek férnek el. Azt pedig összerakni...hát inkább nem.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Tekintettel az urak finom csipkelődésére közlöm, hogy elhatároztam magam: törik, szakad de megcsinálom a Czetkát - végre. Az utánfutó hasonló sorsú jószág a motorhoz, csak fiatalabb. Sokáig nem volt használva, mert nem volt vonóhorgos az autónk.

              De most van - az Albea - ami mögött ez a pici Lisz utánfutó elég érdekes látvány lesz. Amúgy a Polski mérete volna inkäbb, de azon nincs vonóhorog.

              Komment


                #8
                Tekintettel az urak finom csipkelődésére közlöm, hogy elhatároztam magam: törik, szakad de megcsinálom a Czetkát
                NEM ÁLLíTOM,hogy finomkodni akartam! Viszont vártam némi reakcióterre a pozítív kijelentésre nem gondoltam!
                HAJRÁ!!!!

                Kimerem jelenteni ez visszafordíthatatlanná tettem: pendráj...izére tettem:mentettem és"véged"ha nem teszel az ügyben!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  pendráj
                  Nálunk ezt Fütyi-nek hívják.
                  Az a kis fas.ság, ami kilóg a számítógépből.
                  És ezt nem én találtam ki, nemeldobnvaló csajoktól hallottam

                  Komment


                    #10
                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    NEM ÁLLíTOM,hogy finomkodni akartam! Viszont vártam némi reakcióterre a pozítív kijelentésre nem gondoltam!
                    HAJRÁ!!!!

                    Kimerem jelenteni ez visszafordíthatatlanná tettem: pendráj...izére tettem:mentettem és"véged"ha nem teszel az ügyben!!!!
                    Végem bégem! - mondta a janicsár és meghala volt!

                    Csak a pontosság kedvéért: két hete elégeltem meg, hogy a motorom nem halad. Bizonyságom rá a lángoló kipufogócső. Elmondhatom, hogy kipolírozva, letömítve fel vannak szerelve. A gázszektor is kijavitva. Finoman ereszti vissza a súbert. Alig hallhatóan koppan a vÄ—gállás.

                    De jólesett a válonnveregetéses biztatás. (Utána fölsegít, leporol )
                    Kíváncsi vagyok már nagyon a hangjára, ezért az indítási projekt most az első. Utána jön a fék és az elektromosság. Végül a festésjavítás.

                    Komment


                      #11
                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nálunk ezt Fütyi-nek hívják.
                      Az a kis fas.ság, ami kilóg a számítógépből.
                      És ezt nem én találtam ki, nemeldobnvaló csajoktól hallottam
                      Ezek után meg sem kérdem, hogy az usb-csatlakozót hogyan nevezik? Ahova ugyebár a pendrájt bedugják. Ha publikus írd meg.

                      Komment


                        #12
                        Nekem a pannoniám lengőkarja tűgörgős. Zahi súgott, hogy mit vegyek és mit gyártassak bele. Nekem nem kell többé bronzpersely...tökéletes lett a lengővilla. Valószínű a CZ-be is lehet valamit mekkelni.

                        Komment


                          #13
                          Tovább oszthatnád amennyiben publikus

                          Komment


                            #14
                            A CZ-ben a zsírhiány okozhat problémát maximum. De kíváncsian várjuk a tűgörgős megoldás ismertetését.

                            Komment


                              #15
                              A CZ-ben a zsírhiány okozhat problémát maximum.
                              a pannoniám lengőkarja tűgörgős
                              a tűgörgős is elpusztul a zsírhiánytól, talán még hamarabb is-

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X